poster

Švestka (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2001, 96 min

Scénář:

Zdeněk Svěrák (divadelní hra), Ladislav Smoljak (divadelní hra)
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • MMR
  *****

  "Dobrý den, pane Pulec. Znal jsem nějakého doktora Žábu, nejste vy jeho syn?"(23.6.2012)

 • Jara.Cimrman.jr
  *****

  Již nějakou dobu na sobě s jemnými obavami pozoruji zde rozebíranou schopnost začít vyprávění v bodě A, neschopnost myšlenkově doputovat do bodu B, ale přitom stihnout probrat celou abecedu včetně diakritiky. Teprve při sledování této hry jsem pochopil, jakým nechtěným komikem se stanu, až si v důchodu posadím vnoučky na kolena a pustím se do vyprávění o své práci na "počítači" typu IQ 151 z dílny JZD Slušovice, který dokázal po pětiminutovém přemýšlení vyřešit mnou zadanou logickou kulišárnu takto: 2 + 2 = 0,399999x10E01 a přitom probrat dějiny EU, historii MS ve fotbale, reklamu na Bobika a techniku vyvolání orgasmu u těhotné hrošice.(21.2.2012)

 • Lucasion
  ****

  (83 %)(20.6.2016)

 • swamp
  ****

  Cimrmanovský standard..tzn. celkový nadstandard. Nebudu se tady dlouze rozepisovat a dostávat se od tématu, k různým odbočkám a tak různě, protože téměř každý, kdo psal komentář, k tomuto sklouzl. A já tak nerad kloužu. To za mých mladých let..(4.4.2007)

 • boshke
  *****

  Tak je mi blbé, u každé hry psát, že patří k mým oblíbeným, ale je to prostě tak. Motyčka s podáváním ruky a s Japonci je kouzelný... 100%(24.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace