• rt12
  odpad!

  To je motanice.(21.5.2014)

 • CaptainNor
  **

  Pokud šlo ještě vyvařit z hrnce s visačkou Čas sluhů něco poživatelného, mělo se to stát, dokud byla voda ještě teplá a ne za téměř deset let.. Vznikla tak jen nastavovaná kaše, kdy chyběl čerstvý základ a nepomohly ani přísady jako Taťána Vilhelmová, Lucie Bílá a Jiří Lábus. Kaše se houlá v ústech, je mazlavá a stydne na talíři.. Další gradování manželství Milana a Dany je neúnosné a nezachránila by ho ani účast Útvaru rychlého nasazení, či pohřební služby.. Potom mne ovšem napadá Válka Roseových anebo se myšlenek na pokračování radši vzdát…(19.6.2009)

 • gabin(a)
  *

  Za Chýlkovou v ledničce a posléze s bednou na hlavě. Jinak všichni naprosto tragičtí, připadali mi (včetně Rodena) jako šmíry a figurkáři nejhoršího kalibru. Nemusím ani jednoho ze zúčastněných, zvláště pak Holubovou a Vilhelmovou, ale třeba u Rodena nebo Chýlkové uznávám, že jsou to dobří herci. To ale neplatí tady. Ztráta času za takovou odfláknutou trapárnu, nejen hereckou. Ani jsem nedokoukala, bylo mi úplně jedno, jestli se sežerou nebo vezmou nebo je unese UFO.(20.9.2010)

 • zipper111
  *

  Co to jako mělo bejt?? Nadabovanej českej film? Herci to hrajou jak kdyby byli sťatý, hrůůza a děs...(30.5.2011)

 • dr.fish
  **

  Byl jsem zvědav jak se mi bude tenhle film líbit po letech a dojem se opakoval. Spousta silných momentů k zamyšlení uprostřed stupidních groteskních scének. Pokud šlo o snahu naznačit, že život je jedno velké absurdum, tak se to určitě povedlo, ale proč teda to drama? Asi nejtěžší pro mne bylo si odfiltrovat ty trapnosti, ostrouhat film až na kostru, a pak jsem si uvědomil, jak hrozně promarněná šance tenhle film je. Kéž by nechtěl být komedií, dramatem, psychologií a exhibicí zároveň. Doba byla hektická....škoda toho.(3.12.2008)

 • - Natáčení probíhalo i na zámku v Lysé nad Labem. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace