Drama? Já myslel při sledování že to je komedie protože jsem se fakt bavil.(30.5.2011)

• kajas

Zvláštní film, jen nechápu, proč se s tou mrchou už dávno nerozvedl. A scéna, kdy jí strčí hlavu do televize, je dokonalá :).(19.7.2009)

• viperblade

Tak tohle bolelo. Po tak výborném filmu, jakým byl Čas sluhů, jsem tak razantní propad nečekal. Byl jsem připravený, že to bude jinde, než předchozí film, ale tohle?! Mají to herci formátu Chýlkové, Rodena, Vilhelmové nebo Holubové zapotřebí? U mě filmové dno českého filmu reprezentuje Waterloo po česku. A tohle byl film, který se k němu (v mých očích) přiblížil až moc. Už hodně dlouho mi nebylo u filmu tak trapně. Varuji vás, pokud se vám Čas sluhů líbil, tak tomuhle se obloukem vyhněte!!!(18.7.2009)

• papaJA21

Tohle jsem musel bohužel protrpět v kině(22.2.2011)

• honajz

Tak nějak nevím - chvíli se to tváří jako parodie, chvíli jako vážně míněné drama, ale není to ani jedno. Roden na klinice se chová jako inteligentní člověk, a pak nad sebou najednou nemá dostatek sebekontroly? Divné, celé to bylo divné. Kdyby se Pavlásková držela dramatické linie, byla by nosná. Ale asi se lekla, že bude příliš těžká, tak se téma snažila odlehčit - a tím film zcela pohřbila. Mimochodem, vedle všech herců stačí, když přijde na scénu tiše Vladimír Dlouhý a ukradne si všechen prostor pro sebe - škoda ho, byl skutečně vynikající herec. A my můžeme jen doufat, že po odchodu Rodenovy postavy do modře ozářených polí nás nečeká Čas pluhů.(6.1.2013)