• Orlau32
  **

  Ačkoliv jsem se na druhý díl velmi těšila, byla jsem zklamána. A to nikoliv vinou dvou hvězd Ivany CHÝLKOVÉ a Karla RODENA. Ti dělali co mohli, jenže moc toho nemohli, když scénář byl nemastný a neslaný. A tak "ČAS DLUHŮ" se změnil na ČAS PLUHŮ", neboť to je totálně zvoraný film.(11.10.2007)

 • CaptainNor
  **

  Pokud šlo ještě vyvařit z hrnce s visačkou Čas sluhů něco poživatelného, mělo se to stát, dokud byla voda ještě teplá a ne za téměř deset let.. Vznikla tak jen nastavovaná kaše, kdy chyběl čerstvý základ a nepomohly ani přísady jako Taťána Vilhelmová, Lucie Bílá a Jiří Lábus. Kaše se houlá v ústech, je mazlavá a stydne na talíři.. Další gradování manželství Milana a Dany je neúnosné a nezachránila by ho ani účast Útvaru rychlého nasazení, či pohřební služby.. Potom mne ovšem napadá Válka Roseových anebo se myšlenek na pokračování radši vzdát…(19.6.2009)

 • honajz
  **

  Tak nějak nevím - chvíli se to tváří jako parodie, chvíli jako vážně míněné drama, ale není to ani jedno. Roden na klinice se chová jako inteligentní člověk, a pak nad sebou najednou nemá dostatek sebekontroly? Divné, celé to bylo divné. Kdyby se Pavlásková držela dramatické linie, byla by nosná. Ale asi se lekla, že bude příliš těžká, tak se téma snažila odlehčit - a tím film zcela pohřbila. Mimochodem, vedle všech herců stačí, když přijde na scénu tiše Vladimír Dlouhý a ukradne si všechen prostor pro sebe - škoda ho, byl skutečně vynikající herec. A my můžeme jen doufat, že po odchodu Rodenovy postavy do modře ozářených polí nás nečeká Čas pluhů.(6.1.2013)

 • movie
  odpad!

  Tohle je buď odpad! anebo 5*, s tím, že obojí asi plní stejnej účel a není vůbec jansý, jestli tohle Pavlásková natočila jako parodii na předchozí díl anebo jestli byla společně s Rodenem, Vorlem a Lábusem na slušným tripu.(6.1.2013)

 • LiVentura
  odpad!

  Hrozivě tupé pokračování sluhů, přehrané...(18.7.2009)

 • - Natáčení probíhalo i na zámku v Lysé nad Labem. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace