• triatlet
  *

  Líp než Orlau 32 bych to těžko zhodnotil. Taky jsem byl natěšený, ale podruhé bych takovou slátaninu opravdu vidět nemusel. I když Orlau, ty dluhy v názvu byly možná opodstatnělé; velký dluh vůči divákům. Scéna, která je nezapomenutelná: Chýlková v ledničce. Zajímavost, Bílá nejen nazpívala písničku, ale také si zahrála http://www.youtube.com/watch?v=lCPTAB8qCds&feature=related.(9.7.2008)

 • kobejn
  **

  Tak hrozně bych to neviděl, blbost to sice byla pořádná, ale kupodivu mě to snad bavilo i o něco víc než "jednička". Bylo to především proto, že se už nejednalo o "hlubokou výpověď", což měl být případ právě Času sluhů, ale zde to Autorka pojala v podstatě jako frašku. Díky tomu, že jsem to nemusel brát smrtelně vážně, jsem se i bavil. A proto to nebylo nakonec zas tak hrozný...(25.12.2012)

 • Anglie
  ***

  Ne tak zdařilé pokračování "času sluhů", přesto zajímavý film. Akorát měl být natočen o něco dříve, ne s odstupem 9 roků...(18.1.2003)

 • COF_666
  ***

  Drama? Já myslel při sledování že to je komedie protože jsem se fakt bavil.(30.5.2011)

 • honajz
  **

  Tak nějak nevím - chvíli se to tváří jako parodie, chvíli jako vážně míněné drama, ale není to ani jedno. Roden na klinice se chová jako inteligentní člověk, a pak nad sebou najednou nemá dostatek sebekontroly? Divné, celé to bylo divné. Kdyby se Pavlásková držela dramatické linie, byla by nosná. Ale asi se lekla, že bude příliš těžká, tak se téma snažila odlehčit - a tím film zcela pohřbila. Mimochodem, vedle všech herců stačí, když přijde na scénu tiše Vladimír Dlouhý a ukradne si všechen prostor pro sebe - škoda ho, byl skutečně vynikající herec. A my můžeme jen doufat, že po odchodu Rodenovy postavy do modře ozářených polí nás nečeká Čas pluhů.(6.1.2013)

 • - Natáčení probíhalo i na zámku v Lysé nad Labem. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace