Ne tak zdařilé pokračování "času sluhů", přesto zajímavý film. Akorát měl být natočen o něco dříve, ne s odstupem 9 roků...(18.1.2003)

• raroh

Herecké výkony na zabití a neuvěřitelně neuvěřitelný vyspekulovaný scénář.(20.9.2010)

• BoredSeal

Pavlásková sehnala tým i herce z Času sluhů a prachy i na nesmyslné natáčení v cizině, napsala si scénář a opět režírovala. Výsledek? Neslýchaná hovadina. Parodie. Znesvěcení opravdu povedeného filmu demencí, které nemá nic společného s jedničkou ani výkony - ne, tohle nezachrání ani Roden s Chýlkovou. Tohle je jedna z největších zvratek, co porevoluční film zplodil. Dialogy příšerné, postavy mizerné. Plus příšerné postsynchrony, které navozují (trefný!) dojem telenovely! Po prvních dvou filmech mi bylo Pavláskové líto, že netočila víc - jestli ale tu tvůrčí pauzu využila k téhle splašce, tak je to asi i dobře. Jdu blít.(7.2.2011)

• Compadre

Chýlková je snad ještě větší svině než v prvním díle, ale zbytek filmu je nesrovnatelně horší(6.7.2011)

• HenryS.

když se na to nedíváte v mezích žánru drama, ale komedie/podobenství, není to odpadní..(27.9.2010)