• Orlau32

Ačkoliv jsem se na druhý díl velmi těšila, byla jsem zklamána. A to nikoliv vinou dvou hvězd Ivany CHÝLKOVÉ a Karla RODENA. Ti dělali co mohli, jenže moc toho nemohli, když scénář byl nemastný a neslaný. A tak "ČAS DLUHŮ" se změnil na ČAS PLUHŮ", neboť to je totálně zvoraný film.(11.10.2007)

• HenryS.

když se na to nedíváte v mezích žánru drama, ale komedie/podobenství, není to odpadní..(27.9.2010)

• Houdini

Český Lev 1 nominace: Herečka VR - Tatiana Vilhelmová(16.3.2008)

• dr.fish

Byl jsem zvědav jak se mi bude tenhle film líbit po letech a dojem se opakoval. Spousta silných momentů k zamyšlení uprostřed stupidních groteskních scének. Pokud šlo o snahu naznačit, že život je jedno velké absurdum, tak se to určitě povedlo, ale proč teda to drama? Asi nejtěžší pro mne bylo si odfiltrovat ty trapnosti, ostrouhat film až na kostru, a pak jsem si uvědomil, jak hrozně promarněná šance tenhle film je. Kéž by nechtěl být komedií, dramatem, psychologií a exhibicí zároveň. Doba byla hektická....škoda toho.(3.12.2008)

Drama? Já myslel při sledování že to je komedie protože jsem se fakt bavil.(30.5.2011)

• - Natáčení probíhalo i na zámku v Lysé nad Labem. (M.B)