poster

Van Helsing

 • USA

  Van Helsing

 • Slovensko

  Van Helsing

Fantasy / Dobrodružný / Horor / Akční / Mysteriózní / Thriller

USA / Česko, 2004, 131 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ainy
  ****

  Mám ráda mýtické, tajemné fantasy příběhy :-) Hugh a Kate jsou skvělí a je velice příjemné sledovat je oba na filmovém plátně. Film mě určitě bavil jak dějově, tak napětím tak také už zmíněným hereckým obsazením :-)(16.5.2012)

 • Slasher
  *

  Tohle je další nepovedený rádoby horor, který vychází z Bladea, ale nesahá mu ani po paty. Honosí se trikama, je to jima přecpaný, a hlavně vypadají podezřele uměle. Nemá to prakticky žádný scénář, je na to reklama na každý tramvaji, a hraje v tom Hugh Jackman, kterej je zárukou že na to půjdou malý holčičky, který z něj budou udělaný a myslí si, že viděly bůh ví jaký horor. A vůbec nejhorší je, že to kazí pověst klasických filmových monster jako Dracula, či Frankenstein. Když se zamyslím, nuda to není, ale dost mě to irituje - což 'stačí' na jednu hvězdičku.(22.3.2006)

 • mandes
  ***

  rozpočet : $160 million tržby celosvetovo : $300,157,638(10.5.2007)

 • pan Hnědý
  odpad!

  Nejde o nízký rozpočet, zdaleka o nízký a to co předvedl Sommers je opravdu na mašli. V kině jsem se absolutně nudil a dokonce více odcházel na další jídlo, než sledoval film. O tomhle není stříbrné plátno a pro mě jeden z nejslabších filmů Hugh Jackmana, který sám čekal rozhodně více. Zbytečný film! Sommers měl velké oči, ohromný peníze, ale udělal proto sakra málo, sice Alan Silvestri hudebně zachraňoval, co se dalo, ale všechno ostatní bylo velmi špatné. Zpátky na zem pane Sommers.(7.2.2012)

 • Rogue
  **

  Vzhledem k množství digitálních efektů překvapivě nudné a díky režii a scénáři Stephena Sommerse také místy neskutečně hloupé. Nicméně dívat se na to dá - 1 a půl(9.5.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace