• LiVentura
  ***

  Drsná krimi rozhodně ne pro oddech, příliš násilná, leč více reálná, o muži, který se zaplete s dvěma vyhlášenými recidivisty, jenže stačí umřít dříve, než svou manželku a sebe přemístit do jiné krajiny daleko od domova.!! A jeho žena? Ta o ukrytém lupu rozhodně nic neví...(14.2.2010)

 • Historik
  ****

  Ve své době jistě originální film, kterému ovšem škodí herecké obsazení. Nevím, jestli šlo režisérovi o co největší autenticitu, ale mně to obsazení trochu iritovalo.(21.2.2012)

 • Brouk
  **

  Tady bych jen chtěl připomenout, že hlavní ženskou roli tady hrála Z.-U.Kesslerová, známá například z filmu Fešák Hubert. Film byl nebo měl být pokusem Barrandova o krimi v západním stylu, jen to jaksi skřípe...(13.11.2004)

 • Enšpígl
  ***

  Nóóó, tak to násilnický éro v podání Pavla Novýho tam předvádělo slušnou bouřku. I když tahle krimoška není přímo na slinták, rozhodně se nejedná o nic špatnýho. Není to přímo napínák, ale přece jen strach o hlavní hrdinku a neodbytná zvědavost jak to všechno nakonec dopadne se dostavili.(21.6.2010)

 • Big Bear
  *

  Pche západní kriminálka? Chachá! Nový jako gangster ještě ujde, ale ten tlustej kudrnáč co ho v tesilkách a bundě s kapucou honil přes prejzy Starého města, ten byl teda vzorem všech policejních agentů a detektivů! :-)))) Nejlepší je, jak ho postřeleného saniťák vyžene z dvanáctsetrosky a on s krvácející rukou odchází městem... Opravdová socialististická brutka, kde VB hrají neherci, což je znát nejen na hereckých výkonech ale i na samotném vzezření dotyčných, které je dobové a příšerné! Dávám jeden kufr s lupem. *(15.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace