• triatlet
  *

  V úvodu průměrné kriminálky, v níž se řeší hospodářská kriminalita na pozadí partnerských vztahů, zaujme interiér půdního bytu a odhalená Zora Ulla Keslerová (Marta). Ve druhé půli nudí ubíjející nereálné vydírání/ vyslýchání Marty dvojicí kumpánů. Pavel Nový se postupně stává několikanásobným vrahem. Závěr jak z laciné parodie - běh a střílečka po střeše a do toho všetečný soused (Bohumil Vávra) naznačuje, že cítí plyn a přitom mačká na zvonek - hvězdička za tuhle výbornou scénu:-)(20.6.2010)

 • WANDRWALL
  ***

  Film šitý na míru běžným sadistům.(15.7.2011)

 • ilemas
  ***

  Na tehdejší dobu dost dobrá krimi, když dávali samý brak. Dnes už se na to dívám jinak, ale stále se mi to líbí. Nejlepší scéna s domovníkem-cítí unikající plyn,tak zazvoní. A na Keslerovou se dobře kouká.(23.3.2009)

 • dobytek
  ***

  Je tady vidět jakási inspirace kriminálníma filmama z imperialistický ciziny. V porovnání s ostatní českou normalizační tvorbou je tohle neobvykle "akční", plný násilí a je tam na tehdejší poměry i dost nahoty. Ale je to spíš takovej pokus, kterej se nepovedlo dotáhnout k nějakýmu povedenýmu výsledku. Přesto se na to dá koukat. Zejména díky Pavlovi Novýmu, kterej si toho psychopatickýho násilníka zahrál evidentně s chutí. Jinak hodně herců ve filmu nemluví svym hlasem, ale jsou předabovaný. A podle mě to filmu spíš uškodilo.(2.5.2015)

 • Gilmour93
  **

  Drsné krimi s hloupou zápletkou a marnou snahou P.Nového býti pražským Belmondem. Taky vám při té honičce Pavelkův VW Brouk připomínal Žlutého bastarda ze Sin City?(21.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace