Film šitý na míru běžným sadistům.(15.7.2011)

• Big Bear

Pche západní kriminálka? Chachá! Nový jako gangster ještě ujde, ale ten tlustej kudrnáč co ho v tesilkách a bundě s kapucou honil přes prejzy Starého města, ten byl teda vzorem všech policejních agentů a detektivů! :-)))) Nejlepší je, jak ho postřeleného saniťák vyžene z dvanáctsetrosky a on s krvácející rukou odchází městem... Opravdová socialististická brutka, kde VB hrají neherci, což je znát nejen na hereckých výkonech ale i na samotném vzezření dotyčných, které je dobové a příšerné! Dávám jeden kufr s lupem. *(15.10.2015)

Na tehdejší dobu dost dobrá krimi, když dávali samý brak. Dnes už se na to dívám jinak, ale stále se mi to líbí. Nejlepší scéna s domovníkem-cítí unikající plyn,tak zazvoní. A na Keslerovou se dobře kouká.(23.3.2009)

• - Hlavního ramenatého detektiva, který honí zločince po střechách, představuje neherec, ve skutečnosti právník a seriózní prokurátor. (hippyman)

• - Filmovanie prebiehalo v Prahe, Kladne a Klukoviciach. (dyfur)