• Big Bear
  *

  Pche západní kriminálka? Chachá! Nový jako gangster ještě ujde, ale ten tlustej kudrnáč co ho v tesilkách a bundě s kapucou honil přes prejzy Starého města, ten byl teda vzorem všech policejních agentů a detektivů! :-)))) Nejlepší je, jak ho postřeleného saniťák vyžene z dvanáctsetrosky a on s krvácející rukou odchází městem... Opravdová socialististická brutka, kde VB hrají neherci, což je znát nejen na hereckých výkonech ale i na samotném vzezření dotyčných, které je dobové a příšerné! Dávám jeden kufr s lupem. *(15.10.2015)

 • Enšpígl
  ***

  Nóóó, tak to násilnický éro v podání Pavla Novýho tam předvádělo slušnou bouřku. I když tahle krimoška není přímo na slinták, rozhodně se nejedná o nic špatnýho. Není to přímo napínák, ale přece jen strach o hlavní hrdinku a neodbytná zvědavost jak to všechno nakonec dopadne se dostavili.(21.6.2010)

 • ilemas
  ***

  Na tehdejší dobu dost dobrá krimi, když dávali samý brak. Dnes už se na to dívám jinak, ale stále se mi to líbí. Nejlepší scéna s domovníkem-cítí unikající plyn,tak zazvoní. A na Keslerovou se dobře kouká.(23.3.2009)

 • sud
  ****

  Dost drsný film, jiný než ostaní detektivky 70. a 80. let. Dva lupiči přepadnou banku, zastřelí úřednici a zraní policistu. Lup ukryjí u šéfa, který však nešťastnou náhodou zemře. A tak je začnou násilím vymáhat z jeho mladé ženy, která o ničem neví. Film má na svoji dobu dosti drsné a naturalisitcké akční scény. Výtečný Pavel Nový v úloze surového zločince Dolfiho. Jiří Svoboda se k drsné krimi po letech vrátil snímkem "Sametoví vrazi".(21.1.2006)

 • choze
  ***

  Námět a herci nejsou špatní, byla tu i snaha o akci (přepadení pošty, automobilová honička, honička po střechách, výbuch bytu), chybí ale větší napětí, spád a styl. Nemám nakoukané socialistické kriminálky, tak nevím, na kolik to vybočuje z jejich kolejí, ale dnes na tom filmu nic zvlášť drsného ani zajímavého nevidím. Pavel Nový good.(3.10.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace