Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Webb
  ****

  [8/10] (MGM) (Metrocolor /// Produkce: Gordon Carroll /// Scénář: Rudy Wurlitzer /// Kamera: John Coquillon /// Hudba: Bob Dylan) [1001 FILMŮ, KTERÉ MUSÍTE VIDĚT, NEŽ UMŘETE](2.1.2011)

 • Hellboy
  ****

  Bob Dylan, Kris Kristofferson, paráda a ty písničky:) Ale pořád ještě nevím, jak se s tim vypořádat, s tim zabíjenim a všudypřitomnou smrtí, s tim, jak jsou s ní všichni srovnaní, se zvláštním přátelstvím Pata a Billyho... Zváštní film, ale líbil se mi.(16.4.2009)

 • Paldini
  *****

  Pohodová nostalgie divokého západu. Příběh Billyho Kida je pro filmaře vděčné téma. Přece jenom, byl to pistolník s největším prokázaným bodycountem slavné éry západu. Jen je vždy, tento film nevyjímaje, tak trochu heroizován. Z úchylného vraždícího zakrslého maniaka se ve filmu stává urostlý zbojník, kterému ženy samy padají do náruče a muži ho obdivují. Ale to vlastně není pro film samotný podstatné. Dle mého skromného názoru, nejlepší film Sama Peckinpaha.(9.3.2007)

 • Radek99
  ****

  Melancholický western Sama Peckinpaha. Taková westernová Bezstarostná jízda. Dva kamarádi a zároveň protihráči, Pat Garrett - desperát se šerifskou hvězdou, který si své postavení musí vykoupit nářkem svého svědomí a Billy the Kid - symbol svobody a svobodomyslnosti, jehož naopak pomalu dohání život za hranicí zákona. Nedá se jednoznačně říci, kdo je dobrý a kdo zlý, svět westernů Sama Peckinpaha nikdy není černobílý, ba naopak, složitý, osudově zamotaný a hlavně drsný a zlý... Přesto je to Peckinpahovo ohlédnutí za zlatými časy, kdy se ještě prožívaly skutečné Osudy a kdy žili skuteční Muži. Život bolel, ale měl hloubku a smrt byla završením něčeho neopakovatelného...(12.7.2007)

 • petero
  ***

  Brokovnica s mincami ... takže tu si bral inšpiráciu Anderson do Afterlife.(29.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace