poster

Proroctví z temnot

 • USA

  The Mothman Prophecies

 • Slovensko

  Proroctvo z temnôt

Drama / Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2002, 119 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radyo
  ****

  Kdyby nebylo posledních cca 25 minut, dal bych snad i pět hvězdiček. Bohužel úžasně mrazivá atmosféra v poslední čtvrtině filmu poněkud "odumřela", čímž film malinko jako celek utrpěl. Do té doby jsem byl napjatý, jako už dlouho ne, pak už jsem se jen dokoukával, i když rozhodně ne ze setrvačnosti - závěr je též zajímavý, i když ve světle předchozího děje snad trochu moc polopatický. Kromě Richarda Gerea, výjimečně nepřehrávajícího (byť jeho mimika už začíná mohutně dohánět tu Stallonovu), je zde k vidění v jedné ze svých posledních rolí Alan Bates, jenž rok nato zemřel. Že by proroctví?(6.6.2005)

 • genetique
  ***

  Je tu citeľne cítiť nafúknutosť celého filmu a zbytočne dlhá stopáž. Dej by sa v pohode zmestil do seriálovej stopáže Aktov X a myslím, že by mal lepší výsledok. Prvá polovica je perfektná, všetko skvele napínavé, zaujímavé, no postupné odhaľovanie je prerobené takým nudným spôsobom, že som si myslel, že sa mi to len zdá. A nehovorím o úplne infantilnom závere s pointou. 65%.(14.2.2007)

 • Niktorius
  ****

  Spíš 3 a 1/2 * - Je to vcelku dobře natočené, s vcelku dobrou atmosférou, ale v celku tomu něco chybí. Třeba nějaká odlišnost od jiných filmů podobného žánru.(23.9.2007)

 • mysicka
  **

  nuda s nudnym ksichtem, kterýmu dokážu uvěřit jen milostné propadnutí prostitutce s velkou hubou...:(( a o čem byl film?? sakra.. nemůžu si vzpomenout, už je to skoro pět hodin, co jsem to viděla..:-( ovšem natočeno podle skutečné události!!! (to spíš šlapka ke štěstí přijde, hehe..)(17.2.2009)

 • juta
  *****

  Když jsem to viděl poprvé, tak jsem se bál chodit v noci na záchod a koukat do zrcadla. Je to jeden z nejlepších hororů, co jsem viděl. Je opravdu málo hororů, co mě dokážou nějakým způsobem ovlivnit a tohle je jeden z nich.(4.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace