Proroctví z temnot

The Mothman Prophecies

Proroctvo z temnôt

Drama / Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2002, 119 min

Přijatelný mysteriózní film, který hodně připomíná Akta X. Pro mne jako pro fanouška zmíněného seriálu pak nebyl problém se do atmosféry snímku ponořit. Bylo to dobré, ale mohlo to být lepší - hlavně co se týká napětí, které bylo v celých 119 minutách dost nevyvážené.(22.5.2009)

Velice slušný a chvilkama poměrně dost napínavý filmeček. Neni to nic převratnýho, ale všechno do sebe moc hezky zapadá a jestli se to opravdu stalo, jak tvrdí text na začátku filmu tak je to docela hustý.(6.1.2003)

I když byl film obačas hodně předvídatelný, už dlouho jsem neviděl tak napínavý a atmosférický snímek. Dobré.(18.1.2006)

Gere v záhadném tajemství. Dobrá atmosféra a hudba, navíc inspirováno skutečnými událostmi. Váhal jsem mezi 3-4, po scéně s mostem se přikláním k lepšímu hodnocení. ( Hodnocení: 7/10 )(12.5.2012)

Rozpočet $32miliónovTržby USA $35,746,370Tržby Celosvetovo $55,157,539║ bez silnejšieho shockerového nátlaku na diváka celkom dobre vystavaný príbeh s tajomstvom v pozadí, dobrá atmosféra, herci to dosť slušne uhrajú, spokojnosť /80%/(7.12.2009)