poster

Proroctví z temnot

 • USA

  The Mothman Prophecies

 • Slovensko

  Proroctvo z temnôt

Drama / Horor / Mysteriózní / Thriller

USA, 2002, 119 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Trellíno
  ***

  Velice slušný a chvilkama poměrně dost napínavý filmeček. Neni to nic převratnýho, ale všechno do sebe moc hezky zapadá a jestli se to opravdu stalo, jak tvrdí text na začátku filmu tak je to docela hustý.(6.1.2003)

 • Matty
  ***

  Znáte ty epizody Věřte, nevěřte, kdy si celou dobu říkáte „to se přece nemohlo stát, to je úplný nesmysl“ a pak se dozvíte, že se to skutečně odehrálo? Přesně takový jsem měl dojem z Proroctví z temnot, akorát místo jedné tajemné události dojde rovnou k celé řadě, aby se na konci ukázalo, že neměly jiný cíl, než nás zmást a vystrašit. Což zvládají poměrně dobře. Mrazivá atmosféra doslova pohlcuje smysl mnohých scén. Pohlcuje a už nenavrací. Škoda, opodstatněná pointa by prospěla výrazně. 65% Zajímavé komentáře: Melies, choze, LuckyStar, fojtas(18.1.2006)

 • Ded@M@tes
  ****

  Gere v záhadném tajemství. Dobrá atmosféra a hudba, navíc inspirováno skutečnými událostmi. Váhal jsem mezi 3-4, po scéně s mostem se přikláním k lepšímu hodnocení. ( Hodnocení: 7/10 )(12.5.2012)

 • juta
  *****

  Když jsem to viděl poprvé, tak jsem se bál chodit v noci na záchod a koukat do zrcadla. Je to jeden z nejlepších hororů, co jsem viděl. Je opravdu málo hororů, co mě dokážou nějakým způsobem ovlivnit a tohle je jeden z nich.(4.2.2012)

 • paascha
  ****

  Napínavý blockbuster a s Richardem Gerem v hlavní roli? Ano, je to tak, věřte,nevěřte:-)(9.8.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace