Jednu hvězdu dávám za tu vůni dětství. Tenkrát v polovině 90. let znal Zmiji každý můj spolužák.(22.3.2009)

ten seriál byl převratnej, jeden z prvnich americkejch produktů ktery si zretelne pomatuju...hned ten dil kterej sem náhodou videl jako prvni...."postrelili mě" ... "koule?" ; "koule?".....a já si řikal, houby koule, do nohy,,,co ta holka hned mysli na nejhorsi.....je viděť že na českej jazyk v americe vubec nebrali ohled....jinak by nemohli rozdavat takovyhle stupidni mena....i kdyz my na tom nejsme vo moc lip...loni sem byl na jedny brigade,,,,a tam byl člověk, kterej se menoval Lásko,,, to já tenkrát netušil, tak mi přišlo divný, když sem tam hned první den nastoupil, a uviděl ředitele toho podniku, jak vzal "jednoho takovýho" chlapa jemně za rameno a bez nějakýho zbytečně velkýho ostychu mu oznámil : "přiď za mnou potom do kanceláře lásko, potřeboval bych s tebou něco probrat"......a pak když otáčel hlavu, přísahal bych že mu volíz ucho(27.7.2009)

Nezapomenutelný seriál. "Superauto zmije, které mění svou tvář." / Viděné epizody cca *25.dílů / ( Hodnocení: 6/10 )(27.11.2009)

• Gemini

V devadesátých letech rozhodně adekvátnější než Knight Rider, nápad s temnou minulostí hlavního hrdiny je rozhodně lepší než přešitý ksicht Michael Long/Knight a i ty akční scény jsou poněkud lepšejší.(24.9.2006)

• sud

Když jsem byl menší, na podobných seriálech jsem dost ulítával. Jak přibývala léta, vkus se mi pozměnil a už mi to nic neříká. To je holt časem. Ale to auto stojí za podívanou.(18.6.2006)

• - V epizódach prvej série sa objavovalo nespočetné množstvo nových prototypov áut značky Chrysler. Prototypov preto, lebo seriál sa odohráva v blízkej budúcnosti. (Johnny.ARN)

• - Defender koncepčne vychádza z kupé Dodge Viper GTS, ktorý mal ako prototyp premiéru v roku 1993, teda v tom istom roku, kedy sa natáčala prvá séria. (m.a.t.o.)

• - Auto Viper RT/10 Roadster skončilo vo finálnej časti tretej série na šrot. (Johnny.ARN)