Ty vole, to byla peckaaaaaaaa!!!(28.2.2009)

• Legas

Dodge Viper se mi hodně líbí a proto jsem byl místy znechucen, v jaké vozítko se to při akci přeměňovalo. Zmije je vlastně jakousi chabou variací na Knight Ridera.(16.4.2003)

• BoPo

Vždy som si užil, tú premenu červeného bouráku na strieborný a akčný nástroj spravodlivosti. Z nostalgie jedna *. Som zvedavý, či sa v dôchodkovom veku budem čudovať tomu, čo sledujem dnes, tak ako krútim krkom nad rozdielom detského a súčastného vkusu.(13.3.2014)

• sta

S přáteli z vesnice jsme neustále čekali, kdy zmáčkne knoflík a bude z toho traktor. a kupodivu jsme se nikdy nedočkali.(4.6.2003)

// První a poslední zmije, kterou jsem sledoval s radostí a klučičím zápalem pro sci-fi auto-robo-cosi. Láska k transformujicím robotům a koktajicím puberťákům byla už od té doby nevyhnutelná!(23.5.2013)

• - V poslednej sérii bol divákom predstavený uplne nový prototyp superauta Viper - GTS Coupe. Rovnako ako jeho predchodcovia sa dokáže aj tento zázrak na štyroch kolesách transformovať na Obrancu. (Johnny.ARN)

• - Druhá séria priniesla divákom nové postavy, ktoré stvárnili Jeff Kaake (šofér Thomas Cole), pôvabná Heather Medway (seržantka Cameron Westlaková) a exotická Dawn Stern (systémová špecialistka Aliie Farrowová). (Johnny.ARN)

• - Filmovalo sa súbežne na viacerých miestach Kanady - Vancouver, Calgary a Toronto. (Johnny.ARN)