Normalni americkej serial, tvurci chteli byt originalni. No jo, Knight rider. Nepovedlos e uplne ale je to porad lepsi, nez se koukat na Hazlhrocha.(11.8.2006)

• Legas

Dodge Viper se mi hodně líbí a proto jsem byl místy znechucen, v jaké vozítko se to při akci přeměňovalo. Zmije je vlastně jakousi chabou variací na Knight Ridera.(16.4.2003)

• Petroff

Dost možná poslední televizní záležitost, ve který se mi líbilo "to auto" (bylo mi 13-14). Od tý doby se můj původně neutrální vztah k plechovým zařízením na 4 gumových kolech diametrálně posunul směrem dolů. Tenkrát mi byla jedno, dneska je vysloveně nemám rád. Nemám rád hovory o jejich cenách, jejich obdivování, onanii nad počtem penisů pod kapotou a tak všelijak podobně...(23.11.2011)

• sud

Když jsem byl menší, na podobných seriálech jsem dost ulítával. Jak přibývala léta, vkus se mi pozměnil a už mi to nic neříká. To je holt časem. Ale to auto stojí za podívanou.(18.6.2006)

Jako malý pívo jsem to žral, teďko bych to už asi nerozdejchal, proto se na to taky nebudu dívat.(27.6.2006)

• - Exteriérový vzhľad Defendera mal na starosti dizajnér Chrysleru Steve Ferrerio. (m.a.t.o.)

• - Keď sa filmovanie štvrtej série presunulo do Vancouveru, dej sa začal bližšie venovať aj súkromiu hlavných hrdinov. Scenáristi napríklad predstavili divákom Westlakovej matku a Colovho otca. Catlett sa prejavil ako typický problémový chlapík, šéf i byrokrat a stal sa jednou ťažiskových postáv seriálu. (Johnny.ARN)

• - Filmovalo sa súbežne na viacerých miestach Kanady - Vancouver, Calgary a Toronto. (Johnny.ARN)