poster

Království (TV seriál)

 • Dánsko

  Riget

 • anglický

  The Kingdom

Drama / Horor / Mysteriózní / Komedie

Dánsko / Francie / Německo / Švédsko, 1994, 279 min

 • playboxguest
  *****

  První seriál, který jsem kdy dokoukala od začátku do konce. Na jediný zátah, za jediný víkend. A bez dechu!(29.5.2012)

 • Seabeast
  *****

  Mistrovské Trierovo panoptikum! Tohle prostředí nemocnice je tak bizarní, že Ordinace v růžové zahradě působí ve srovnání jako souboj panenky Barbie kontra Action Man! Do toho u každého dílu počítejte s pečlivě budovanou depkoidní atmosférou a rafinovanou gradací, kde na každém konci budete chtít další dávku Trierova morfia! Celek je navíc obrazově podporován poněkud živější kamerou a vtažení do tohoto maniackého labyrintu je o to silnější. Království má i pro mě poměrně sympatickou stopáž, neboť tahle první čítá pouze 4 epizody. A druhá je na tom stejně, takže se jedná o ideální volbu pro večerní maratón (po kterém tedy doufám, že vůbec pak usnete). Jestli je teda první řada jen takový "rozjezd", tak si vůbec nedovedu představit, co mě čeká v té druhé, protože tohle byla sakra poutavá projížďka lunaparkovým domem hrůzy. Ovšem nezapomenu na poslední díl a scénu s návštěvou inspekce, která zavítala do nemocnice - z toho jsem šel fakt smíchy do kolen!(19.5.2014)

 • Tom Hardy
  *****

  Dá se nemilovat seriál z nemocniční prostředí, ve kterém je jedním z doktorů zombie?(1.1.2007)

 • Ony
  ****

  To bylo radosti na starym bělidle.(19.1.2008)

 • rawen
  *****

  Kdo se chce po*rat strachy, ať si někdy přes noc pustí všechny díly po sobě. První série Riget končl hrůzostrašně, na druhé podívání navíc potěší neobyklou hravostí a poutavostí... 9/10(19.12.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace