poster

Létající Čestmír (TV seriál)

 • Československo

  Lietajúci Čestmír

 • Západní Německo

  Fliegende Ferdinand, Der

 • anglický

  The Flying Cestmír

Fantasy / Rodinný / Komedie

Československo / Západní Německo, 1983, 6 x 43 min

Kamera:

Emil Sirotek

Hudba:

Karel Svoboda

Hrají:

Lukáš Bech, Žaneta Fuchsová, Antonín Kala, Vladimír Menšík, Zdena Hadrbolcová, Petr Nárožný, Iva Janžurová, Ivana Andrlová, Ivan Vyskočil, Jiřina Bohdalová, Jiří Sovák, Viktor Král, Lubomír Kostelka, Josef Somr, Karel Augusta, Stella Zázvorková, František Filipovský, Svatopluk Skládal, Luděk Kopřiva, Zdeněk Srstka, Luděk Sobota, Ladislav Šimek, Martin Růžek, Milan Riehs, Čestmír Řanda st., Václav Postránecký, Bronislav Poloczek, Vít Olmer, Jiří Lábus, Ladislav Křiváček, Václav Kotva, Jiří Kodet, Jan Kanyza, Vladimír Hrabánek, Jaroslav Heyduk, Vlastimil Hašek, Karel Effa, Josef Dvořák, Antonín Molčík, Mirko Musil, Marie Málková, Miloslav Homola, Karel Houska, Bohuslav Čáp, Raoul Schránil, Jitka Zelenohorská, Jana Viščaková, Dana Syslová, Simona Stašová, Miluše Šplechtová, Regina Rázlová, Marie Rosůlková, Josef Kubíček, Alena Kreuzmannová, Jaroslava Kretschmerová, Věra Kalendová, Jiřina Jelenská, Nelly Gaierová, Jana Břežková, Pavel Zedníček, Oldřich Velen, Jaroslav Tomsa, Běla Jurdová, Zdeněk Stehlík, Jan Kreidl, Viktor Maurer, Alena Karešová, Jana Andresíková, Ludmila Roubíková
(další profese)
 • duklak2
  *****

  Létající čestmír létá tam a zpět........vždycky, když si pustím tuhle píseň začnu trochu brečet, protože si vzpomenu na dětství do kterého bych se hned vrátil. Bohužel stroj času ještě nikdo nevynalezl. Ach jo..........(17.6.2008)

 • swamp
  *****

  Když jsem se v dětství rozhodoval, na co se budu dívat..tenhle seriál byl pro mě jasná volba! :)(4.9.2005)

 • Stegr
  ****

  70%(27.6.2007)

 • Segrestor
  ***

  Seriál nesoucí se v duchu: pojďme si udělat prdel z vážné sci-fi a udělejme to pro děti. Tam sci-fi a fantasy patří! Nakonec ale přeci jen vzniklo komediální dílko, které se o svou nesmrtelnost postaralo a to právě díky, komunisty zatracovanému, sci-fi prvku. Bylo to takové světlo na konci tunelu komunistické éry v Československu. Bohužel to ale ještě stihli sprznit pesničkou od Michala Davida. Nárožný a jeho idiotská seriálová famílije byli opravdu skvělí a uličnický Čestmír vlastně také.(20.7.2011)

 • prkalil
  ****

  Jé - Mělník! (žádný Motýlkovice) A bacha - co teď napíšu - ústřední píseň nazpíval (možná i složil?) Michal David - a přesto mi nevadí, ba se mi i docela líbí...(11.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace