Létající Čestmír (TV seriál)

• Československo

Fantasy / Rodinný / Komedie

Československo / Západní Německo, 1983, 6 x 43 min

Emil Sirotek

Karel Svoboda

Lukáš Bech, Žaneta Fuchsová, Antonín Kala, Vladimír Menšík, Zdena Hadrbolcová, Petr Nárožný, Iva Janžurová, Ivana Andrlová, Ivan Vyskočil, Jiřina Bohdalová, Jiří Sovák, Viktor Král, Lubomír Kostelka, Josef Somr, Karel Augusta, Stella Zázvorková, František Filipovský, Svatopluk Skládal, Luděk Kopřiva, Zdeněk Srstka, Luděk Sobota, Ladislav Šimek, Martin Růžek, Milan Riehs, Čestmír Řanda st., Václav Postránecký, Bronislav Poloczek, Vít Olmer, Jiří Lábus, Ladislav Křiváček, Václav Kotva, Jiří Kodet, Jan Kanyza, Vladimír Hrabánek, Jaroslav Heyduk, Vlastimil Hašek, Karel Effa, Josef Dvořák, Antonín Molčík, Mirko Musil, Marie Málková, Miloslav Homola, Karel Houska, Bohuslav Čáp, Raoul Schránil, Jitka Zelenohorská, Jana Viščaková, Dana Syslová, Simona Stašová, Miluše Šplechtová, Regina Rázlová, Marie Rosůlková, Josef Kubíček, Alena Kreuzmannová, Jaroslava Kretschmerová, Věra Kalendová, Jiřina Jelenská, Nelly Gaierová, Jana Břežková, Pavel Zedníček, Oldřich Velen, Jaroslav Tomsa, Běla Jurdová, Zdeněk Stehlík, Jan Kreidl, Viktor Maurer, Alena Karešová, Jana Andresíková, Ludmila Roubíková

První a poslední produkce, ve které mi nevadí zženštilý hlas Michala Davida. Kdyby tam (nedej Bože) hrál, musel bych minimálně jednu hvězdičku slevit.(9.5.2003)

Létající Čestmír létá tam a zpět.. Pamatuju si, jak sme v první třídě na škole v přírodě přerušili vyučování (!!) a paní učitelka nám v jídelně pustila tento seriál. To o lecčems svědčí.(2.9.2006)

Krásný český rodinný seriál, škoda jenom, že má 6 dílů. Napínavé, vtipné díly, které potěší snad každého diváka. Čestmír patří mezi mé oblíbené seriály, které jsem viděl v dětství a když ho vidím po letech, tak vůbec neztrácí na kvalitě. Děti získají díky zázračnému kamenu 6 semínek, ze kterých vyrostou kouzelné květiny. / Viděné epizody *6.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 10/10 )(5.11.2009)

Nezapomenutelná úvodní píseň.(23.12.2009)

Slabší ze seriálové produkce pánů Macourek-Vorlíček, ale pořád to stačí na to, říci, že jde o pořádnou porci zábavy. Akorát ten Michal David by tam nemusel opruzovat.(23.3.2003)