poster

Létající Čestmír (TV seriál)

 • Československo

  Lietajúci Čestmír

 • Západní Německo

  Fliegende Ferdinand, Der

 • anglický

  The Flying Cestmír

Fantasy / Rodinný / Komedie

Československo / Západní Německo, 1983, 6 x 43 min

Kamera:

Emil Sirotek

Hudba:

Karel Svoboda

Hrají:

Lukáš Bech, Žaneta Fuchsová, Antonín Kala, Vladimír Menšík, Zdena Hadrbolcová, Petr Nárožný, Iva Janžurová, Ivana Andrlová, Ivan Vyskočil, Jiřina Bohdalová, Jiří Sovák, Viktor Král, Lubomír Kostelka, Josef Somr, Karel Augusta, Stella Zázvorková, František Filipovský, Svatopluk Skládal, Luděk Kopřiva, Zdeněk Srstka, Luděk Sobota, Ladislav Šimek, Martin Růžek, Milan Riehs, Čestmír Řanda st., Václav Postránecký, Bronislav Poloczek, Vít Olmer, Jiří Lábus, Ladislav Křiváček, Václav Kotva, Jiří Kodet, Jan Kanyza, Vladimír Hrabánek, Jaroslav Heyduk, Vlastimil Hašek, Karel Effa, Josef Dvořák, Antonín Molčík, Mirko Musil, Marie Málková, Miloslav Homola, Karel Houska, Bohuslav Čáp, Raoul Schránil, Jitka Zelenohorská, Jana Viščaková, Dana Syslová, Simona Stašová, Miluše Šplechtová, Regina Rázlová, Marie Rosůlková, Josef Kubíček, Alena Kreuzmannová, Jaroslava Kretschmerová, Věra Kalendová, Jiřina Jelenská, Nelly Gaierová, Jana Břežková, Pavel Zedníček, Oldřich Velen, Jaroslav Tomsa, Běla Jurdová, Zdeněk Stehlík, Jan Kreidl, Viktor Maurer, Alena Karešová, Jana Andresíková, Ludmila Roubíková
(další profese)
 • Phobia
  ***

  Zřejmě zábavný seriál pro děti, možná i dospělý by si v tom něco našel, ale mně byl ten fracek bohužel odjakživa hrozně nesympatický:-/. Písnička Michala Davida mi okamžitě naskočila v hlavě a doufám, že se v ní nebude točit moc dlouho, z toho bych mohla definitivně zblbnout. Solidní vorlíčkovský nadprůměr. 65%(1.10.2009)

 • Ded@M@tes
  *****

  Krásný český rodinný seriál, škoda jenom, že má 6 dílů. Napínavé, vtipné díly, které potěší snad každého diváka. Čestmír patří mezi mé oblíbené seriály, které jsem viděl v dětství a když ho vidím po letech, tak vůbec neztrácí na kvalitě. Děti získají díky zázračnému kamenu 6 semínek, ze kterých vyrostou kouzelné květiny. / Viděné epizody *6.dílů / Zhlédnuté vše ( Hodnocení: 10/10 )(5.11.2009)

 • AngelAngie
  ***

  Fuchsová s Bechem jako nezapomenutelné dětské tváře...(12.6.2008)

 • Terva
  ****

  Znal jsem v té době Lukáše a byla s ním sranda. Létali jsme tenkrát v herních automatech. Ty co jezdili po republice v autobusech. O seriálu jsem byl neustále informován.(12.2.2009)

 • PetrPan
  *****

  Z tohoto dílka na mne vane nostalgická a vlmi příjemná atmosféra již téměř zapomenutého dětství, nesmírně se těším, až budu moci Čestmíra sledovat se svým potomkem....Vůbec mi nevadí titulní píseň M. Davida, protože on k té době patřil (něco jiného je jeho současné vystupování). Létající Čestmír je rozhodně jeden z nejlepších dětských seriálů české provenience...(6.9.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace