Batman (TV seriál)

Akční / Rodinný / Fantasy / Krimi

USA, 1966, 120x30 min

Předloha:

Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks), Jerry Robinson (komiks)

Adam West, Burt Ward, Alan Napier, Cesar Romero, Stafford Repp, Yvonne Craig, Burgess Meredith, Anne Baxter, Vincent Price, Van Johnson, Carolyn Jones, Frank Gorshin, Linda Harrison, Victoria Vetri, Joe E. Tata, Michael Rennie, Charles Dierkop, Barbara Nichols, Estelle Winwood, Edward Everett Horton, Bruce Lee, James Brolin, Jennifer Gan, Buck Kartalian, Joan Collins, Ted Cassidy, David Lewis, Sid Haig, Vito Scotti, Mae Clarke, Tim Herbert, Richard Reeves, George Barrows, Leonard Bremen, Eric Shea, Don Wilson, Mike Mazurki, Michael Pate, Julie Newmar, Jock Mahoney, Andy Devine, Diane McBain, Jeff Burton, Leslie Parrish, Eartha Kitt, Karen Ericson, Mike Lane, Joan Staley, Corinne Calvet, Howard Duff, James Gammon, Meg Wyllie, Peggy Ann Garner, Phyllis Diller, Francis X. Bushman, Victor French, Woodrow Parfrey, Whitney Blake, Marvin Miller, Edy Williams, Cathleen Cordell, Neil Hamilton, Damian O'Flynn, Diana Ivarson, Jack Kelly, Tisha Sterling, Sherry Jackson, Allen Jenkins, Reginald Denny, Francine York, Norman Alden, Cliff Osmond, Alan Hale Jr., John Mitchum, Joe Flynn, Gypsy Rose Lee, Lisa Seagram, Paul Picerni, Roy Jenson, Ziva Rodann, James Griffith, Ben Alexander, Don 'Red' Barry, Barry Dennen, Jack Carter, William Boyett, George Furth, Roger C. Carmel, Dan Tobin, William H. O'Brien, Myrna Dell, H.M. Wynant, Barbara Stuart, Hal Baylor, Percy Helton, Stanley Adams, Doodles Weaver, Bill Quinn, Fritz Feld, Barbara Morrison, Allen Jaffe, Steve Franken, Paul Bryar, Ben Welden, Kenner G. Kemp, Jeffrey Sayre, Robert Adler, Charlie Picerni, Ann Ayars, Richard Collier, Burt Mustin, Norma Varden, Rusty Lane, Jerry Mathers, Charles Fredericks, Gil Perkins, Arthur Tovey, Werner Klemperer, John Beradino, John Dennis, Paul Mantee, Victor Lundin, Jack Perkins, Lane Bradford, John Crawford, Harry Holcombe, Myrna Fahey, Fran Ryan, John Archer, Ric Roman, Oscar Beregi Jr., Martin Kosleck, Ivan Triesault, Tristram Coffin, Jack Tornek, Harvey Lembeck, Larry J. Blake, Alberto Morin, Kip King, George DeNormand, Leon Alton, Paul Bradley, Jonathan Hole, Ray Montgomery, Peter Mamakos, Cap Somers, Nancy Kovack, John Zaremba, Charles Horvath, Peter Leeds, Cosmo Sardo, Jesslyn Fax, Steve Pendleton, Bill Zuckert, Owen Bush, Timothy Scott, Robert Hogan, Alex Rocco, Skye Aubrey, Boyd 'Red' Morgan, Karl Lukas, Liberace, Mike Ragan, Walter Burke, John Indrisano, Robert Phillips, John Hubbard, Fred Aldrich, George Chandler, William Phipps, Jody Gilbert, Sheldon Allman, Pitt Herbert, Hal K. Dawson, Walter Reed, Marc Cavell, Kem Dibbs, Benny Rubin, Nobu McCarthy, Joy Harmon, Jon Lormer, Kathleen Crowley, Richard Bellis, Richard Bakalyan, Olan Soule, Leonid Kinskey, Herbert Anderson, Clint Ritchie, Alfred Dennis, Bill Williams, Dick Crockett, Theodore Marcuse, John Gallaudet, Milton Frome, Billy Curtis, Donald Briggs, Larry Duran, Larry Gelman, Michael Greene, Steve Conte, Lesley Gore, Duke Fishman, David Fresco, Van Williams, Ken Del Conte, Bill Dana, Stephen Dunne, T.J. Castronovo
  • havLord

jeden EPICKEJ(15.5.2010)

Viděl jsem jeden-dva díly s batmobilem a musel jsme se smát asi hodinu. Ovšem nejzajímavější byl později sledovaný dokument o tomto fenoménu své doby, na kterém se projevovali i nedostatky financí (což vedlo k zajímavým kompromisům, jako bitka ve tmě:)).(4.2.2005)

Zatím mám za sebou 16 epizod z 1. série. Byl bych dal klidně i 5 hvězdiček, protože recesistické pojetí je opravdu dokonalé, ale bohužel většina dvojepizod je strašně šablonovitých.(6.3.2011)

• Rominator

Van Williams a Bruce Lee jako The Green Hornet a Kato měli "okenní cameo" (objevili se v okně ve chvíli, kdy Batman a Robin šplhali nahoru) v délce 25 vteřin v epizodě s názvem "The Spell of Tut". Později v té samé sezóně se ještě objevili ve dvou crossover epizodách "A Piece of the Action" a "Batman's Satisfaction", kde se v Gotham City snaží dopadnout plukovníka Gumma.(7.5.2012)

• AngelAngie

Naprostá kostýmově otřesná klasika!(27.10.2008)