poster

Malý velký muž

 • USA

  Little Big Man

 • slovenský

  Malý veľký muž

Western / Drama / Komedie / Dobrodružný

USA, 1970, 147 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Paldini
  *****

  Dustin Hoffman jako Jack Crabb, antihrdina, který má neskutečný potenciál přežití. Tenhle človíček se dokáže dostat z jakékoli sebesmrtelnější pasti či prohraného boje. Je to outsider, kterému se pořád život bortí pod rukama, ale i když je na úplném dně, zvedne se, začne znova a ještě svůj podělaný život okomentuje vtipnou hláškou. A když už si opravdu neví rady zajde se poradit se ´svým dědečkem´ Starou Stanovou Kůží.(30.1.2005)

 • rawen
  *****

  Narazil jsem na další klenot - kdo by uvítal komediálně laděný Tanec s vlky, bude dokonale uspokojen. Vynikající western s dlouhým a košatým příběhem a navíc se začínajícím Dustinem Hoffmanem v hlavní roli. 9/10 PS: Apropoz přijde mi, že z tohoto filmu čerpalo několik filmařů v 90. letech, konkrétně (samozřejmě) Costner v Tanci s vlky a Darabont v Zelené míli (retrospektivní vyprávění VELMI starého pamětníka).(12.3.2011)

 • Bachy
  *****

  Hoffmanovo velepředstavení. Speciálně první část nápaditá a silná. Dobře, možná měl střihač trochu ufiknout u generála Castra a nějak tu stopáž zkrotit ke dvoum hodinám, ale stále je to zážitek. Všechny pochyby z pasáže u Castra jsou stejně v mžiku rozptýleny závěrečnou částí.(11.4.2013)

 • berg.12
  *****

  Forrest Gump tančí s vlky. Oč absurdněji příběh působí o to si vás v jiných momentech podá. Cynický a přitom dojemný, humorný a přitom krutý. Divoký západ, jaký se jen tak nevidí.(22.2.2007)

 • Nettrass

  To je něco o mně, popis i rok výroby přesně sedí.(11.9.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace