Přes noc třicítkou

Dnes 13, zajtra 30

Cez noc tridsiatničkou

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2004, 94 min

Nejdřív jsem si říkala, že to bude blbost, ale nakonec jsem se na to podívala a nebylo to zas tak hrozný. Samozřejmě, že Velký s Tomem Hanksem byl lepší. Dávám 60%.(15.11.2006)

….. „Chci, aby mi bylo třicet. Chci být třicetiletá! Flirtující a úspěšná třicítka!“ A já ještě dodávám, že ten klučina co vylezl z koupelny jenom v ručníku kolem beder může být i bez :-) ). Jsem skromná, i když ten co měl „ chlupatý ruce“ se mi líbil taky víc. Takže jestli to jiskřilo mezi tím či oním, je mi celkem fuk, já se bavila a navíc budu mít narozeniny, takže dárek v podobě kouzelného prášku ocením. Starosti s hlubšími myšlenkami a láskou nechám těm chytřejším, já jako blondýna se spokojím s drobnými prožitky …… a pohodovou hudbou.(28.10.2006)

Tohle jsem si chtěl dlouho půjčit na DVD nebo prostě shlédnout v kině. Kdyby se tento příběh odehrál ve skutečném životě, byli by asi všichni štastně spokojeni. Tohle je prostě freekomedie na víkendový večer, kde se příliš nic neřeší a divák se nechává bavit béčkovým humorem, který já považuju za velmi vydařený. Já tyto tuctové komedie miluju, proto dávám za 4*.(31.5.2008)

„Máš chlpatú ruku.“ – „To mi ešte nikto nepovedal.“ Pekný film, za ktorý sa nikto zo zúčastnených nemusí hanbiť. Jennifer Garnerová („Alias“, DAREDEVIL) je rada, že je rada a Andy Serkis a Mark Ruffalo sú profesionáli, ktorí vdýchnu dušu aj takémuto klišé scenáru o „zámene tiel“ (len z poslednej doby menujme predsa len podstatne lepší STRELENÝ PIATOK/2003). Svižné tempo, pesničky, tance, herecké chémia, vtip, dojatie a troška poučenia o chybách, ktoré nás paradoxne posúvajú dopredu.(22.6.2008)

• Slarque

Jennifer Garner se sice snažila, ale její postava v téhle ženské variaci na Velkého je prostě napsaná tak blbě, že s tím stejně nemohla nic udělat. Takhle vypadal daleko zajímavěji Mark Ruffalo, Andy Serkis a bůhvíkdo všechno ještě. Škoda.(9.6.2008)

• - Některé společné scény Jennifer Garner a Marka Ruffala byly improvizované. (Cheeker)

• - Do kin byl snímek dodáván pod krycím názvem 'Sugar and Spice'. (HappyTez)

• - Natáčelo se v Los Angeles, Pasadeně a New Yorku. Některé záběry z New Yorku byly natočeny v Los Angeles. (Cheeker)