Přes noc třicítkou

Dnes 13, zajtra 30

Cez noc tridsiatničkou

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2004, 94 min

Taková obyčejná oddychovka, která je sice absolutně předvídatelná, plná klišé a nesmyslných momentů, ale která umí na některých místech potešit i pobavit. Takže 3 průměrné hvězdičky jsou adekvátní.(10.8.2010)

Pohodová komedie se svěží třicátnicí Jennifer Garner, jejíž účesy a "šťávu" musí závidět kdejaká dvacítka. Nejde o extrémně zábavnou komedie, spíše o poučnou, klidnou a romantickou pohádku. Ale to ničemu na kráse neubírá...přece se říká, každému je tolik, na kolik se cítí! 70%(13.5.2011)

DivX/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 9/10 Efekty 7/10/// +fain hudební songy, prvek fantasy -Jennifer se sice na roli hodí, ale určitě nepatří posední dobou mezi mé nejoblíběnější herečky v porovnání jak tomu bylo dříve/// Velice krásný, milí a dojemný snímek s velmi příjemnou hudbou, sympatickým Markem R. (který tady byl opravdu sympatický) a dobrým Andy Serkisem. V porovnání s filmem Velký si jde přeci jen tento snímek svojí vlastní cestou a základní pointa proběhne jinak, to ovšem nevadí, mě film velmi potěšil, nese si totiž jisté poselství./// Celkem 79%///(17.7.2007)

Všechny tyhle komedie či méně často dramata o převtělení mají něco do sebe, i když o to třeba scénaristům a režisérovi původně vůbec nešlo. Jennifer Garner je sympatická herečka a podařilo se jí zahrát puberťačku v roli třicátnice věrohodně. Vtipných scén je taky habaděj, jsem spokojen.(8.1.2008)

• viperblade

Jsou to spíše 2.5 *. A to jen, že jsem v dobré náladě. Mám rád komedie, i romantiku, když na to přijde. Ale tohle asi není film, který si znovu pustím. Díky bohu za Marka Ruffala, který to opravdu zachraňuje, seč mu síly stačí!(31.5.2008)

• - Jennifer Garner trávila hodně času s puberťáky, aby věděla, jak má svoji roli zahrát. (Cheeker)

• - Snímek byl inspirován povídkou "Rip van Winkle" z roku 1819, kterou napsal Washington Irving. (Terva)

• - V Austrálii byl název filmu z originálního 13 Going on 30 pozměněn na Suddenly 30, protože si distributoři mysleli, že by si diváci mohli název špatně vyložit. (bfa)