Přes noc třicítkou

Dnes 13, zajtra 30

Cez noc tridsiatničkou

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2004, 94 min

Trochu to zavání docentem Chocholouškem, ale podle mě to víc jiskřilo mezi dětským párem než tím dospělým.(6.1.2006)

Roztomilé.(22.5.2009)

Klasická pohádka, která nikomu nic neřekne a nepřinese, ale díky Jennifer, která se evidentně vyblbla, si snímek u mě polepšil na 3*.(23.7.2008)

Všechny tyhle komedie či méně často dramata o převtělení mají něco do sebe, i když o to třeba scénaristům a režisérovi původně vůbec nešlo. Jennifer Garner je sympatická herečka a podařilo se jí zahrát puberťačku v roli třicátnice věrohodně. Vtipných scén je taky habaděj, jsem spokojen.(8.1.2008)

Variace na 16 let starý "Big", tentokrát v dámském provedení. Zdaleka ne tak vtipný a sympatický, ale přesto bez újmy na zdraví koukatelný film. Se sympatičtější herečkou (která by navíc uměla i hrát :) v hlavní roli by to asi dopadlo o dost líp. Takhle se moje sympatie spíš než na hlavní postavu soustředily na Marka Ruffala (a v jeho případě to nebylo poprvé)(1.1.2005)