Přes noc třicítkou

Cez noc tridsiatničkou

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2004, 94 min

• mandes

rozpočet : $37 million tžby celosvetovo : $96,455,697(18.12.2006)

Úspěšná a flirtující třicítka automaticky neznamená oblíbená, dobrá nebo dokonce čestná. No jistě, morální ponaučení to má, milé děti. Také nesmíte být zlí na své kamarády a rozhodně nevěřte prohnaným blondýnkám... V rámci komedií průměr, v měřítku filmové tvorby lehký podprůměr. Film sehlává všude tam, kde takové komedie padají - u předvídatelného scénáře se špatným romantickým koncem. Co naopak potěší je snažící se Jennifer Garner, která předvádí exhbici na pomezí zfetované a psychicky labilní třicítky (to kdyby divák nevěděl, co je toho příčinou) říznuté mentalitou pubertálně-naivní třinácky (to když balí v baru mladé kluky a zve si na pařby puberťačky) a mega pohodář Mark Ruffalo. Občas se zasmějete crazy vtipům, občas vtipy sklouznou do hutnější polohy (vyznění je lehce pedofilní...), občas jsou trochu trapné... Ale celkově je to nevyvážené. 50% tedy **1/2.(3.2.2007)

Taková obyčejná oddychovka, která je sice absolutně předvídatelná, plná klišé a nesmyslných momentů, ale která umí na některých místech potešit i pobavit. Takže 3 průměrné hvězdičky jsou adekvátní.(10.8.2010)

Tohle jsem si chtěl dlouho půjčit na DVD nebo prostě shlédnout v kině. Kdyby se tento příběh odehrál ve skutečném životě, byli by asi všichni štastně spokojeni. Tohle je prostě freekomedie na víkendový večer, kde se příliš nic neřeší a divák se nechává bavit béčkovým humorem, který já považuju za velmi vydařený. Já tyto tuctové komedie miluju, proto dávám za 4*.(31.5.2008)

Miluju romantiku a romantické filmy vůbec. V tomto snímku se snoubí dohromady dokonce s fantasy, komedií a dramatem což je podle mě jediná naprosto skvěle skloubená raritka. Pokaždé mám ze snímku stejný pocit jako když jsem jej viděla poprvé a takové pocity jsou pro film jen dobré. Tím, že hlavním tématem je vlastně to, že hlavní postavě je najednou z ničehožnic o 17 let více to není moc originální, ale rozhodně to byla vůbec první taková věc kterou jsem kdy viděla. Jasně je to klišé a je to i hodně předvídatelné ale občas i takové filmy mají své kouzlo. Perfektní obsazení, Jenn a Mark zazářili a tak to má být :-).(21.10.2012)