Přes noc třicítkou

Cez noc tridsiatničkou

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2004, 94 min

• Aluska88

Nezáživné, nezajímavé, nevýrazné, celkově slabý průměr. Snad jediné, co stojí za povšimnutí, je dost dobře vypracovaná taneční choreografie na Jacksonův "Thriller".(1.6.2008)

Taková obyčejná oddychovka, která je sice absolutně předvídatelná, plná klišé a nesmyslných momentů, ale která umí na některých místech potešit i pobavit. Takže 3 průměrné hvězdičky jsou adekvátní.(10.8.2010)

Rozpočet $37miliónovTržby USA $57,231,747Tržby Celosvetovo $96,455,697║ Samozrejme, že sa ani v tomto námetom zaujímavom prípade nekonalo nič preborné a ostalo to niekde na pol ceste aby to mohlo viac zaujať a nezaradiť sa len do množstva podobne ladených priemerných snímok. Poľutovania hodné je nevyužitie Marka Ruffalo, v podstate svojím stvárnením sa stáva len bábkou, Jennifer Garner sa dá stráviť ale v preplácanom, neoriginálnom šablónovom príbehu nemá moc čo povedať, skutočne vtipných chvíľ je minimum, pripadá to robené až moc na silu, škoda.(1.6.2008)

Dobrá oddechovka na víkendový večer. Co více říci? Účel byl splněn, tato komedie mne pobavila, závěr byl předvídatelný, na což už jsem si u romantických komedií zvykl. O jisté originalitě scénáře se hovořit dá, stejně tak sympatičtí představitelé hlavních rolí dělali co se dalo, a proto to nedopadlo tak hrozně. Jak říkám, jedná se o oddechovku na víkendový večer a člověk si u toho aspoň odpočine a zarelaxuje. Takže pro mě průměr, tzn. tři hvězdičky.(24.6.2008)

• berg.12

Potenciál téhleté "komedie" je zabit hned v počátku, neboť efekt dvojité proměny (věk+doba) ho nejenže neznásobí, ale stane se přesně pravý opak. Skutečně není pořádně využité ani jedno a celé to ve svém konečném důsledku slouží jen jako kulisa k morálnímu ponaučení jak od Disneyho. Blíž má film rozhodně k věkové kategorii 13 než 30.(26.3.2006)