poster

Přes noc třicítkou

 • Česko

  Náhle třicetiletá

 • USA

  13 Going on 30

 • Slovensko

  Dnes 13, zajtra 30

 • Slovensko

  Cez noc tridsiatničkou

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2004, 94 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aluska88
  **

  Nezáživné, nezajímavé, nevýrazné, celkově slabý průměr. Snad jediné, co stojí za povšimnutí, je dost dobře vypracovaná taneční choreografie na Jacksonův "Thriller".(1.6.2008)

 • heyda
  ***

  Taková obyčejná oddychovka, která je sice absolutně předvídatelná, plná klišé a nesmyslných momentů, ale která umí na některých místech potešit i pobavit. Takže 3 průměrné hvězdičky jsou adekvátní.(10.8.2010)

 • T2
  ***

  Rozpočet $37miliónovTržby USA $57,231,747Tržby Celosvetovo $96,455,697║ Samozrejme, že sa ani v tomto námetom zaujímavom prípade nekonalo nič preborné a ostalo to niekde na pol ceste aby to mohlo viac zaujať a nezaradiť sa len do množstva podobne ladených priemerných snímok. Poľutovania hodné je nevyužitie Marka Ruffalo, v podstate svojím stvárnením sa stáva len bábkou, Jennifer Garner sa dá stráviť ale v preplácanom, neoriginálnom šablónovom príbehu nemá moc čo povedať, skutočne vtipných chvíľ je minimum, pripadá to robené až moc na silu, škoda.(1.6.2008)

 • freddy
  ***

  Dobrá oddechovka na víkendový večer. Co více říci? Účel byl splněn, tato komedie mne pobavila, závěr byl předvídatelný, na což už jsem si u romantických komedií zvykl. O jisté originalitě scénáře se hovořit dá, stejně tak sympatičtí představitelé hlavních rolí dělali co se dalo, a proto to nedopadlo tak hrozně. Jak říkám, jedná se o oddechovku na víkendový večer a člověk si u toho aspoň odpočine a zarelaxuje. Takže pro mě průměr, tzn. tři hvězdičky.(24.6.2008)

 • berg.12
  **

  Potenciál téhleté "komedie" je zabit hned v počátku, neboť efekt dvojité proměny (věk+doba) ho nejenže neznásobí, ale stane se přesně pravý opak. Skutečně není pořádně využité ani jedno a celé to ve svém konečném důsledku slouží jen jako kulisa k morálnímu ponaučení jak od Disneyho. Blíž má film rozhodně k věkové kategorii 13 než 30.(26.3.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace