Přes noc třicítkou

Dnes 13, zajtra 30

Cez noc tridsiatničkou

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2004, 94 min

Taky bych se chtěl podívat jednou do budoucnosti, jak se mnou život zatočí, abych měl poté možnost změnit přítomnost. Film je možná předvídatelný, ale mě se i tak líbil, protože se povedl děj a je fakt pěkně natočený.(14.9.2013)

• mandes

rozpočet : $37 million tžby celosvetovo : $96,455,697(18.12.2006)

Super oddechovka s osmdesátkovou zápletkou, která je vtipná i dojemná v těch správných momentech. Mě se to teda megalíbilo a Jennifer Garner to hraje dobře.(21.10.2012)

Pohodová komedie se svěží třicátnicí Jennifer Garner, jejíž účesy a "šťávu" musí závidět kdejaká dvacítka. Nejde o extrémně zábavnou komedie, spíše o poučnou, klidnou a romantickou pohádku. Ale to ničemu na kráse neubírá...přece se říká, každému je tolik, na kolik se cítí! 70%(13.5.2011)

„Máš chlpatú ruku.“ – „To mi ešte nikto nepovedal.“ Pekný film, za ktorý sa nikto zo zúčastnených nemusí hanbiť. Jennifer Garnerová („Alias“, DAREDEVIL) je rada, že je rada a Andy Serkis a Mark Ruffalo sú profesionáli, ktorí vdýchnu dušu aj takémuto klišé scenáru o „zámene tiel“ (len z poslednej doby menujme predsa len podstatne lepší STRELENÝ PIATOK/2003). Svižné tempo, pesničky, tance, herecké chémia, vtip, dojatie a troška poučenia o chybách, ktoré nás paradoxne posúvajú dopredu.(22.6.2008)

• - Původně hrál mladého Matta herec Jack Salvatore Jr. a mladou Jennu herečka Shana Dowdeswell, divákům se však nezamlouvali, a tak byla scéna přetočena s Christou B. Allen a Seanem Marquette. (Kamiiik)

• - Jennifer Garner trávila hodně času s puberťáky, aby věděla, jak má svoji roli zahrát. (Cheeker)

• - Scéna z oslavy třináctých narozenin Jenny (Jennifer Garner) byla točena dvakrát ve dvou odlišných variantách. V traileru byla mladá Jenna oblečena do barevného topu a vlasy měla rozpuštěné, ve filmu měla modrý top a její vlasy byly vyčesány nahoru. (bfa)