Přes noc třicítkou

Dnes 13, zajtra 30

Cez noc tridsiatničkou

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2004, 94 min

Určitě jedna z těch lepších romantických komedií. Za sebe můžu říct, že se mi to prostě líbilo. Fantasy námět je fajn a podobně jako u "Po čem ženy touží" je velice zajímavý a nenásilně tak okořeňuje film. Je třeba nad tím nijak zvlášť nepřemýšlet a jen nenuceně sledovat tuto svěží romantickou komedii se sympatickou Jennifer Garner. 60%(14.8.2010)

• bublajsa

Pro mě poněkud schizofrenní zážitek: na jednu stranu jsem měla co dělat, abych přes hodinu a půl přetrpěla mně krajně nesympatickou Jennifer Garner, na druhé straně jsem si užívala každou vteřinu krajně sympatického Marka Ruffala. Další plusové body, které mi pomohly se dodívat do konce, byly Andy Serkis a "Thriller dance". Jinak se tenhle film už po prvních minutách zařadil mezi ty, na které jsem se podívala jen a pouze kvůli jedné ze svých hereckých lásek (Mark), nehledě na svůj filmový vkus. My fanynky to máme někdy zatraceně těžké ...(3.7.2012)

Taková obyčejná oddychovka, která je sice absolutně předvídatelná, plná klišé a nesmyslných momentů, ale která umí na některých místech potešit i pobavit. Takže 3 průměrné hvězdičky jsou adekvátní.(10.8.2010)

Zajímavý námět, který docela překvapil. Spousta filmů je o tom jak chtít být zase dítě a tady je to trochu obráceně. Milé, veselé, nenásilné nedělní podívání. 50 %(8.9.2011)

DivX/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 9/10 Efekty 7/10/// +fain hudební songy, prvek fantasy -Jennifer se sice na roli hodí, ale určitě nepatří posední dobou mezi mé nejoblíběnější herečky v porovnání jak tomu bylo dříve/// Velice krásný, milí a dojemný snímek s velmi příjemnou hudbou, sympatickým Markem R. (který tady byl opravdu sympatický) a dobrým Andy Serkisem. V porovnání s filmem Velký si jde přeci jen tento snímek svojí vlastní cestou a základní pointa proběhne jinak, to ovšem nevadí, mě film velmi potěšil, nese si totiž jisté poselství./// Celkem 79%///(17.7.2007)