Přes noc třicítkou

Dnes 13, zajtra 30

Cez noc tridsiatničkou

Komedie / Drama / Romantický / Fantasy

USA, 2004, 94 min

Nečekal jsem, že se budu bavit tak dobře. Nápad je hodně podařený. Jennifer Garner byla kouzelná a opravdu se podobala svým ehm... vrstevnicím. Mark Ruffalo byl zase perfektní pohodář. Vážně se mi to líbilo. Možná je to tím, že jsem se smál mladší sestře, která na to se mnou koukala, ale možná taky ne ;).(1.1.2007)

• berg.12

Potenciál téhleté "komedie" je zabit hned v počátku, neboť efekt dvojité proměny (věk+doba) ho nejenže neznásobí, ale stane se přesně pravý opak. Skutečně není pořádně využité ani jedno a celé to ve svém konečném důsledku slouží jen jako kulisa k morálnímu ponaučení jak od Disneyho. Blíž má film rozhodně k věkové kategorii 13 než 30.(26.3.2006)

Zajímavý námět, který docela překvapil. Spousta filmů je o tom jak chtít být zase dítě a tady je to trochu obráceně. Milé, veselé, nenásilné nedělní podívání. 50 %(8.9.2011)

„Máš chlpatú ruku.“ – „To mi ešte nikto nepovedal.“ Pekný film, za ktorý sa nikto zo zúčastnených nemusí hanbiť. Jennifer Garnerová („Alias“, DAREDEVIL) je rada, že je rada a Andy Serkis a Mark Ruffalo sú profesionáli, ktorí vdýchnu dušu aj takémuto klišé scenáru o „zámene tiel“ (len z poslednej doby menujme predsa len podstatne lepší STRELENÝ PIATOK/2003). Svižné tempo, pesničky, tance, herecké chémia, vtip, dojatie a troška poučenia o chybách, ktoré nás paradoxne posúvajú dopredu.(22.6.2008)

• themic

To je trochu víc kýčovitý téma, v trapnym spracování. Možná se při filmu někdo chvílema zasměje, ale není co čekat. 30%(1.11.2008)

• - Do kin byl snímek dodáván pod krycím názvem 'Sugar and Spice'. (HappyTez)

• - Natáčelo se v Los Angeles, Pasadeně a New Yorku. Některé záběry z New Yorku byly natočeny v Los Angeles. (Cheeker)

• - Jennifer Garner sa okrem iného na rolu vo filme pripravovala tak, že usporiadala hneď niekoľko pyžamových párty s 13-ročnými dievčatami. (martin1m2)