S nasazením života

V dráhe strely

S nasadením života

Krimi / Drama / Thriller / Akční / Mysteriózní

USA, 1993, 128 min

Na první pohled trochu pomalý a možná až zdlouhavý ale na ten druhý neskutečně napínavý a poutavý thriller s výborným Clintem Eastwoodem a Johnem Malkovichem ve své nejpřesvědčivější záporné roli.(6.6.2010)

Rozpočet $40miliónovTržby USA $102,314,823Tržby Celosvetovo $176,997,168/70%/(8.8.2006)

rozpočet : $40 million tržby celosvetovo : $176,997,168(19.12.2006)

Jako film je to zajisté kvalitní, ale měl jsem ho vidět tak nejpozději tři až čtyři roky po jeho vzniku, protože od té doby jsem viděl podobných filmů spoustu a tak jsem se prostě většinu stopáže bohužel nudil. 70%(28.9.2006)

Víc než slušný příběh klasického klaďase, pro kteroužto roli se Clint Eastwood hodí postupem doby stále víc, protože díky své dýchavičnosti a dalším nepřehlédnutelným zdravotním insdispozicím získává další nezanedbatelnou várku našich sympatií. Přes perfektní psychopatický Malkovichův výkon tak Eastwood zůstává hlavní a vlastně bezezbytku kladnou postavou, jíž odpustíme i předvídatelný a trochu klišovitý závěr celého filmu.(21.2.2005)