S nasazením života

V dráhe strely

S nasadením života

Krimi / Drama / Thriller / Akční / Mysteriózní

USA, 1993, 128 min

Může být, i když nebýt Malkoviche, nic by z toho nebylo:-)(7.3.2011)

75%(26.11.2010)

S nasazením života jsem viděl několikrát v televizi, ale nikdy ho pořádně nedocenil. Snad to bylo dabingem či ořezem, každopádně až dneska jsem si uvědomil, jak skvěle, přitom neokázale a stylově čistě je to napsaný, natočený a zahraný thriller. John Malkovich ještě tenkrát tolik nepřehrával, Rene Russo byla zatraceně sexy a Clint Eastwood ač už přes šedesát, pořád ve formě. Ale to on je vlastně ještě i dnes. :)(25.12.2008)

Vynikajúci thriller o psychopatickom atentátnikovi/Malkovich/ a agentovi/Eastwood/,ktorý je mu na stope.Dokonalá atmosféra,hra na mačku a myš,neuveriteľné herecké výkony,jasne navrch má presvedčivý John Malkovich a hudba Ennia Morriconeho s hudobným motívom pripomínajúcim jeho mafiánsku Chobotnicu.80%.(9.2.2009)

Film který si pustím rád klidně i za dvacet let, upřímný zvláštní, ale přitom docela jednoduchý příběh se vším všudy co by k trilleru patřit mělo (( ::(8.1.2006)