Tak tohle je klasika. Sice dnes již u mě ztratila to kouzlo ale stále si pamatuju jak jsem chtěl na to kolikrát koukat a pak mi to rodiče přeply. Páni já byl naštvanej.Spider-mana jsem žral, dá se říct že ho z komiksáků jako jedinýho ještě žeru. Jediný co bych vytkl jsou ty díly na pokračování, přijdou mi takové zbytečně roztahané a rohodně by se některé vešly do toho jednoho dílu. Z nostalgie přidávám 1*.(12.2.2013)

Seriál mýho mládí. Kdo na to nekoukal?(15.11.2008)

Spiderman to je klasika, hrozně se mi líbily díly kde byl spiderman v tom špičkovém černém oblečku.(11.4.2008)

Tenhle Spiderman je určitě o mnoho lepší než ten bez hranic. Napínavý děj, sympatičtí záporňáci. Obvzláště se mi líbily díly se "Spidermasakrem"(25.2.2006)

Výborný seriál ze světa Petera Parkera alias Spider-Mana. Pokud bych měl někomu Spideyho fenoménem neposkvrněnému ukázat, o čem, že to vlastně příběhy našeho pavoučka jsou, pustil bych mu právě tento seriál. Klasika mého dětství a spolu s TMNT největší akční hrdina té doby :)(6.11.2012)

• - Kvůli cenzorům ze střelných zbraní vycházejí lasery, nikoliv kulky. (Colonist)

• - Stejně tak komiksové seskupení Spider-Manových protivníků jménem "Sinister Six" (Zlověstná šestka) muselo být kvůli cenzorům v seriálu přejmenováno na "Insidious Six" (Zákeřná šestka). (Colonist)

• - Cenzoři televize FOX měli nad seriálem přísný dohled ohledně přístupnosti. Z tohoto důvodu se v originálním znění vůbec nevyskytují slova jako např. "kill" (zabít) nebo "death" (smrt). Místo nich se používaly vhodnější výrazy. (Colonist)