• mandes
  *****

  vôbec nie naivný seriál a medzi ostatnými detskými seriálmy má poriadne navrch.naj na seriáli je peter parkera jeho skvelý charakter a inteligntné(tiež vtipné) vnútorné monology(30.12.2006)

 • LiVentura
  ****

  Prostější zpracování, avšak pořád lepší, než ono megalomanské komerční!(6.8.2007)

 • lakikaki
  ****

  Pre mňa bol tento animovaný seriál učebnicou sveta Spider-Mana. Škoda len tej nasilu používanej počítačovej grafiky v niektorých scénach (v roku 1994 možno pôsobila "cool", dnes pôsobí skôr lacno) a zopár dokola používaných záberov - animátori boli asi riadne leniví. :)(11.7.2007)

 • spiderakhero
  *****

  Spolu s X-Meny je tohle vrchol všeho dobrého ( animovaného ) od Marvelu. Na seriálu se sice najde pár stereotypů ( např. neustálé hádky mezi Peterem a MJ, překlad jmen hrdinů, atd.. ), ale jinak je tento seriál vážně ( Spolu s X-Meny ) mé dětství :)(29.8.2012)

 • st.ranger
  ***

  Z počátku velice zajímavý seriál, ale postupně se z toho stává ultra kravina, zvláště díky cross-over X-men, S.H.I.E.L.D., Blade, Punisher, Captain Ameriaca a Iron Man.(31.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace