• IllIlIlIIl
  *****

  Animovaný Spiderman rozhodně předčí toho zfilmovaného. Seriál, který mě doprovázel při volných chvílích mého dětského odpoledne.(18.12.2008)

 • WolfR
  ****

  Jojo, tenhle animovaný Spidey byl fakt kvalitka. Miloval jsem ty jeho hlášky, ale hlavně jeho odporné protivníky a padouchy. Tohle ve filmu neuvidíte, silné 4 hvězdy.(8.12.2012)

 • Djkoma
  *****

  Animovaný seriál, který mi představil pavoučího muže. Skvělé díly byli střídány slabšími, ale žádný díl nebyl doslova nudný. Některé skoro až velkofilmy(více pospojovaných dílu dohromady tvořících jeden určitý příběh) byli opravdu skvělé a nutili ke koukání na každý díl. Sledování spidermana bojujícícho na vzdálené planetě společně s X-meny, F4 a Ironmanem proti Dr. Doomovi bylo opravdu velmi osvěžující. Povyčerpání většiny velkých záporák přišli opravdu hezké pokusy jako např. Carnage.(5.10.2005)

 • chef
  ****

  Ako keď je to to čo si myslím, tak som na tom ako krpec dosť závyslačil a vstával kvôli tomu dosť skoro. Každý diel totiž končil vždy keď bola Jane alebo Parker v sračkách a vyriešilo sa to vždy až v tom ďalšom diely.75%(20.7.2008)

 • jh666
  ****

  Klasika mého dětství. Sice trochu naivní, ale pořád pěkné. Překvapilo mě, že animace i dnes působí pěkně. Ale bohužel, na rozdíl třeba od animovaného Batmana, mě to teď už nebere tolik. 80 %(13.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace