Jak časopis tak i seriál jsem žral všema smyslama.(14.4.2012)

Výborný seriál ze světa Petera Parkera alias Spider-Mana. Pokud bych měl někomu Spideyho fenoménem neposkvrněnému ukázat, o čem, že to vlastně příběhy našeho pavoučka jsou, pustil bych mu právě tento seriál. Klasika mého dětství a spolu s TMNT největší akční hrdina té doby :)(6.11.2012)

Seriál mýho mládí. Kdo na to nekoukal?(15.11.2008)

Na Spidermana si docela dobře vzpomínám, a opravdu se dá bez větších obtíží doporučit. Má špičkovou animaci, vynikající postavy, vtipné situace...Navíc úroveň všech pětašedesáti části takřka na stejné metě. Naprostá návaznost s komiksem tu není (kdysi jsem to četl a hodně věcí se dočkalo obměny), ale v mnohých případech to zas tak moc nedráždí . A nemůže to nabourat, velmi nadprůměrnou, úroveň.(17.7.2005)

Animovaný Spiderman rozhodně předčí toho zfilmovaného. Seriál, který mě doprovázel při volných chvílích mého dětského odpoledne.(18.12.2008)

• - V šesté sérii Spidermana se měl Norman Osborn  vrátit a převzít roli Zeleného Goblina od svého syna Harryho. Nicméně, Fox Kids si neobjednal další serii a místo toho natočil nový seriál Spider-Man Unlimited (od r. 1999). (Maulincio)

• - Mrakodrap, ve kterém má v seriálu své sídlo postava Kingpina, je ve skutečnosti známý mrakodrap Chrysler Building. (Colonist)

• - Spoiler: V seriálu je Kraven lovec zobrazen jako spojenec Spidermana. V komiksech je ale Kraven jeden ze Spidermanových úhlavních nepřátel. (Maulincio)