Kvůli tomuhle seriálu jsem si vždy přivstával na šestou hodinu a žádnou epizodu sem nevynechal(to o něčem vypovídá).(16.2.2007)

Spolu s X-Meny je tohle vrchol všeho dobrého ( animovaného ) od Marvelu. Na seriálu se sice najde pár stereotypů ( např. neustálé hádky mezi Peterem a MJ, překlad jmen hrdinů, atd.. ), ale jinak je tento seriál vážně ( Spolu s X-Meny ) mé dětství :)(29.8.2012)

Pre mňa bol tento animovaný seriál učebnicou sveta Spider-Mana. Škoda len tej nasilu používanej počítačovej grafiky v niektorých scénach (v roku 1994 možno pôsobila "cool", dnes pôsobí skôr lacno) a zopár dokola používaných záberov - animátori boli asi riadne leniví. :)(11.7.2007)

Raimi polib si Ashe! Tohle je nejlepší adaptace Comicu!(29.12.2009)

Viděla jsem pár dílů a docela pěkný. Nečekala jsem, že se budu tak těšit na další (oni totiž končí často v tom nejnapínavějším okamžiku). Už začínám chápat, proč tráví Američani půl dne před TV.(30.3.2003)