Jak časopis tak i seriál jsem žral všema smyslama.(14.4.2012)

S týmto seriálom som tiež vyrastal. Často som si spieval Spiderman Spiderman. Páčili sa mi tieto príbehy, len som nemal rád, keď opakovali série, nové série nasadzovali neskôr a preplietali ich medzi sebou, takže ani neviem ako skončil. Nemôžem však zabudnúť na Mary Jane, Petera Parkera, Kingpina, Venoma, Škorpióna, Hobgoblina, Dr. Occtopussa, Jaštera, Feliciu, Jamesona, či iných týpkov. Tento seriál bol taký komiksový, bol dynamický, dobre animovaný. Naozaj veľmi podarený seriál, práve on ma navnadil na elektronické hry s touto postavičkou, či filmy.(20.4.2012)

Animovaný Spiderman rozhodně předčí toho zfilmovaného. Seriál, který mě doprovázel při volných chvílích mého dětského odpoledne.(18.12.2008)

Klasika mého dětství. Sice trochu naivní, ale pořád pěkné. Překvapilo mě, že animace i dnes působí pěkně. Ale bohužel, na rozdíl třeba od animovaného Batmana, mě to teď už nebere tolik. 80 %(13.2.2015)

Především nostalgická vzpomínka, ale mudrující Peter Parker měl prostě něco do sebe.(4.9.2009)

• - Stejně tak komiksové seskupení Spider-Manových protivníků jménem "Sinister Six" (Zlověstná šestka) muselo být kvůli cenzorům v seriálu přejmenováno na "Insidious Six" (Zákeřná šestka). (Colonist)

• - Známý Spider-Manův protivník Sandman se neobjeví v žádné epizodě. Sandman se měl totiž objevit ve zvažované filmové adaptaci režiséra Jamese Camerona, a tak byl ze seriálu vypuštěn. (Colonist)

• - Mrakodrap, ve kterém má v seriálu své sídlo postava Kingpina, je ve skutečnosti známý mrakodrap Chrysler Building. (Colonist)