Výborný seriál ze světa Petera Parkera alias Spider-Mana. Pokud bych měl někomu Spideyho fenoménem neposkvrněnému ukázat, o čem, že to vlastně příběhy našeho pavoučka jsou, pustil bych mu právě tento seriál. Klasika mého dětství a spolu s TMNT největší akční hrdina té doby :)(6.11.2012)

Seriál mého mládí číslo jedna... každou neděli jsem si poctivě přivstal (na sedm, i když o víkendech klidně lenoším až do oběda) a totálně nadšeně jsem sledoval Spideyho dobrodružství... Dr. Octopus, Sandman,Škorpión, Nosorožec, Zelený goblin, Hobgoblin, Shocker, Venom a Masakr, Ještěr (alter ego Petrova spojence, profesora Connorse) Paní Pavučina a Hybatel, Teta May, Mary Jane, Kočka (zmutovaná Felicie - má první "filmová láska, proč ji SAKRA nedali do filmu ?!) ,Vampýr (jeho souboj se zmutovaným Spideym je jeden z nejlepších dílů), Lovec, Blade, X-meni, Fantastic Four a tuny a tuny dalších dokonalých hrdinů, antihrdinů, spojenců a nepřátel Spideyho alias Petra Parkera... Teď bych na tom asi nějaké chyby našel, ale tehdy to prostě byla modla, která zastiňovala všechny ostatní "kultovní" záležitosti jako Cesta kolem světa, Želvy nindža, disneyovské seriály (Kačery, Rychlou rotu a spol.) i pozdější Knight Ridery, Odpadlíky a podobné záležitosti o několik tříd... Pro mě LEGENDA! Pro Geminiho: Jednoznačně ČERNÁ KOČKA!!! 90%(30.6.2006)

Jako malý jsem to sledoval. Pěkný animovaný seriál o Spider-Manovi a jeho záporácích. Je to vážně skvěle udělané. ;)(17.2.2013)

Jeden z mých nejoblíbenějších animovaných seriálů. Spiderman je prostě třída!(10.5.2007)

Jak časopis tak i seriál jsem žral všema smyslama.(14.4.2012)