Z počátku velice zajímavý seriál, ale postupně se z toho stává ultra kravina, zvláště díky cross-over X-men, S.H.I.E.L.D., Blade, Punisher, Captain Ameriaca a Iron Man.(31.7.2011)

Jako malý jsem to sledoval. Pěkný animovaný seriál o Spider-Manovi a jeho záporácích. Je to vážně skvěle udělané. ;)(17.2.2013)

Jsem Spideyho velkej fanda a tenhle seriál potěšil mé zkamenělé srdce. Pěkná animace, dobré scénáře a většina postav z původních komiksů. 2Gemini: Nejsi jedinej, komu se líbila black Cat víc než MJ.:-)(17.5.2007)

Jeden z mých nejoblíbenějších animovaných seriálů. Spiderman je prostě třída!(10.5.2007)

Tenhle Spiderman je určitě o mnoho lepší než ten bez hranic. Napínavý děj, sympatičtí záporňáci. Obvzláště se mi líbily díly se "Spidermasakrem"(25.2.2006)

• - Jedním z cenzurovaných, a tudíž v seriálu nepoužitých, slov bylo i slovo radioaktivita - ironií je, že právě kvůli radioaktivnímu pavoukovi se z Petera Parkera stane Spiderman. (Maulincio)

• - Kvůli cenzuře společnosti Fox Kids Spiderman skoro nikdy nikoho neudeří, vždy použije nějakou lest nebo své sítě. Pěsti použije pouze třikrát, a to ve 27. díle "Konec noční můry", v 39. díle "Flek" a v 41. díle "Bod zvratu". (Maulincio)

• - Cenzoři televize FOX měli nad seriálem přísný dohled ohledně přístupnosti. Z tohoto důvodu se v originálním znění vůbec nevyskytují slova jako např. "kill" (zabít) nebo "death" (smrt). Místo nich se používaly vhodnější výrazy. (Colonist)