"solidni rozjezd" prvni tri díly nejsou zdaleka tak zábavné jako díly 4-6, na jejichž vysokou úroveň je navázáno v dalších řadách.(12.6.2007)

Miluju britský humor , miluju Rowana Atkinsona - jak jinak by pak mohlo dopadnout hodnocení Černé zmije. Chytré , vtipné , zábavné...co dodat.(20.4.2005)

Ten kdo má doma na videokazetě tohle dílko, se nemusí bát jakékoli deprese.Spolehlivě to zažene jakékoli chmury(24.7.2005)

Velmi dobré, středověce špinavé a obhroublé, s Edmundem nejslizčím, ale oproti dalším sériím (které jsem zatím jenom přečetl) o nějaké to století slabší.(1.7.2010)

Moje nejoblíbenější série celého seriálu. Rowan Atkinson se zde pitvoří přesně jako Mr. Bean a v této poloze jej mám nejraděi. Dokonale slizký, zlý, lenivý, hloupý a zbabělý Černá Zmije je asi nejlepší Atkinsonovou rolí. Přece jen oproti Beanovi mu zde dovoluje použít mohem větší škálu výrazů a během jednotlivých sérií se jeho postava neustále vyvíjí.(1.1.2007)