• BoPo
  **

  Malo to občas také pred beanovské grimasy. A čo sa týka humoru samotného? Táto historická doba bola asi až priveľmi temná, pretože v nej čierny humor neustále zanikal a bol ťažko rozpoznateľný. Prvú sériu Černej zmije by som odporučil vynechať, aby ste sa vyhli zbytočnému odradeniu od pokračovaní. Tie totiž prinášajú pobavenie a Rowana Atkinsona v neprofláklej podobe.(4.10.2009)

 • havLord
  **

  omg, takovým humorem jsme se bavili na prvním stupni školy základní. Je to infantilní a naprosto ztřeštěný - bohužel však ne vtipně ztřeštěný, jako jsou MP. Atkinson se pitvoří, až je mi za něj samotnýmu trapně - avšak jednooký mezi slepými (Brian Blessed, Tim McInnerny, Elspet Gray...) králem. S přimhouřením oka a ucha jsou to dvě hvězdy.(14.8.2007)

 • villon17
  *

  Asi jsem ještě nedošla k těm vtipnejm dílům, jak tu všichni o nich básní:)(29.6.2012)

 • Ruut
  *****

  Moje nejoblíbenější série celého seriálu. Rowan Atkinson se zde pitvoří přesně jako Mr. Bean a v této poloze jej mám nejraděi. Dokonale slizký, zlý, lenivý, hloupý a zbabělý Černá Zmije je asi nejlepší Atkinsonovou rolí. Přece jen oproti Beanovi mu zde dovoluje použít mohem větší škálu výrazů a během jednotlivých sérií se jeho postava neustále vyvíjí.(1.1.2007)

 • jonyyy
  **

  "Čerstvého koně!"(6.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace