Hlavní dětský hrdina byl dobrej ač pořád takový ušlápnutý a jeho přiblblej kamarád . Ale nejlepší je záporák,chuligán,velitel a osmák Belda, který má svoji skrýš se strážema, kde má lodní motor o šedesáti koních a podobný kraviny a pak to krosí na kozím dechu, to mne vážně dostalo:-)(15.5.2010)

Další klasická dětská dobrodružná veselohra Josefa Pinkavy, která si může směle podat ruku s jeho dřívějšími filmy. 60% = 3/5(24.10.2010)

Uchazejici pokracovani slavneho "Kapitana Kordy". Na toho ovsem nestaci... Mne osobne napriklad chybi Brabec a Milena jako rodice (zde Frej a Tvrznikova). Tohle uz je proste podruhe zalite kafe... :-) 3+(27.5.2014)

Nevím proč, ale čekal jsem od tohoto filmu jaksi víc. Proto jsem byl po jeho shlédnutí docela zklamaný. Film rozhodně není špatný, ale něco mu chybí. Řekl bych, něco v ději. Výkony herců (jak dětských, tak dospělých) byly dobré.(21.6.2009)

Detsky film, ktery urcite nezklame - nazev mozna napovida o prehrsli sentimentu, ale ten zde ma zcela opravnene misto.(3.8.2002)