Uchazejici pokracovani slavneho "Kapitana Kordy". Na toho ovsem nestaci... Mne osobne napriklad chybi Brabec a Milena jako rodice (zde Frej a Tvrznikova). Tohle uz je proste podruhe zalite kafe... :-) 3+(27.5.2014)

Detsky film, ktery urcite nezklame - nazev mozna napovida o prehrsli sentimentu, ale ten zde ma zcela opravnene misto.(3.8.2002)

Tyhle dětské filmy můžu. Jirka Strnad (Pepík) měl svůj neodolatelný provinilý kukuč, jeho mudrlantský kamarád byl pravidelně řezaný jak žito, nechyběla ani věčně dolézající copatá spolužačka co se vždy v pravou chvíli zjevila aby jim helfnula. Neměla to holka lehké, byla sociální případ a musela chudera jezdit na smeťák pro železo do šrotu. A zlý výrostek Hugo alias Belda tak dlouho lanařil malého Pepíka do party až milý Pepík Beldovi vypálil celou chatu kde se scházeli :-)(30.1.2011)

Další klasická dětská dobrodružná veselohra Josefa Pinkavy, která si může směle podat ruku s jeho dřívějšími filmy. 60% = 3/5(24.10.2010)

Jsem tu registrován skoro dva roky a tento film jsem ještě nehodnotil. Jen díky tomu, že ho dnes (15. 5. 2010) vysílá NOVA, tak jsem si vzpomněl, že kdysi dávno mě tento snímek dobře pobavil. Pamatuji si schopné herecké výkony dětí i dospělích. Tento film řadím mezi ty lepší a doporučuji ho všem dětem, aby poznali, jaká se točila díla, když jejich rodičové dospívali.(15.5.2010)