• Kalidor_
  ****

  Tyhle dětské filmy můžu. Jirka Strnad (Pepík) měl svůj neodolatelný provinilý kukuč, jeho mudrlantský kamarád byl pravidelně řezaný jak žito, nechyběla ani věčně dolézající copatá spolužačka co se vždy v pravou chvíli zjevila aby jim helfnula. Neměla to holka lehké, byla sociální případ a musela chudera jezdit na smeťák pro železo do šrotu. A zlý výrostek Hugo alias Belda tak dlouho lanařil malého Pepíka do party až milý Pepík Beldovi vypálil celou chatu kde se scházeli :-)(30.1.2011)

 • vitekpe
  ***

  Uchazejici pokracovani slavneho "Kapitana Kordy". Na toho ovsem nestaci... Mne osobne napriklad chybi Brabec a Milena jako rodice (zde Frej a Tvrznikova). Tohle uz je proste podruhe zalite kafe... :-) 3+(27.5.2014)

 • Ravi
  ***

  Další klasická dětská dobrodružná veselohra Josefa Pinkavy, která si může směle podat ruku s jeho dřívějšími filmy. 60% = 3/5(24.10.2010)

 • Heavyman
  ***

  Hlavní dětský hrdina byl dobrej ač pořád takový ušlápnutý a jeho přiblblej kamarád . Ale nejlepší je záporák,chuligán,velitel a osmák Belda, který má svoji skrýš se strážema, kde má lodní motor o šedesáti koních a podobný kraviny a pak to krosí na kozím dechu, to mne vážně dostalo:-)(15.5.2010)

 • Martin741

  Nudny normalizacny detsky film. 20 %(11.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace