• vitekpe
  ***

  Uchazejici pokracovani slavneho "Kapitana Kordy". Na toho ovsem nestaci... Mne osobne napriklad chybi Brabec a Milena jako rodice (zde Frej a Tvrznikova). Tohle uz je proste podruhe zalite kafe... :-) 3+(27.5.2014)

 • Heavyman
  ***

  Hlavní dětský hrdina byl dobrej ač pořád takový ušlápnutý a jeho přiblblej kamarád . Ale nejlepší je záporák,chuligán,velitel a osmák Belda, který má svoji skrýš se strážema, kde má lodní motor o šedesáti koních a podobný kraviny a pak to krosí na kozím dechu, to mne vážně dostalo:-)(15.5.2010)

 • sator
  ***

  Povedené...(22.2.2015)

 • klúčik
  ***

  Tento film je smutný... Nemal som ho rád , ale výkon J.Strnada bol výborný.....65%.(22.12.2011)

 • duklak2
  ***

  Jsem tu registrován skoro dva roky a tento film jsem ještě nehodnotil. Jen díky tomu, že ho dnes (15. 5. 2010) vysílá NOVA, tak jsem si vzpomněl, že kdysi dávno mě tento snímek dobře pobavil. Pamatuji si schopné herecké výkony dětí i dospělích. Tento film řadím mezi ty lepší a doporučuji ho všem dětem, aby poznali, jaká se točila díla, když jejich rodičové dospívali.(15.5.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace