Jsem tu registrován skoro dva roky a tento film jsem ještě nehodnotil. Jen díky tomu, že ho dnes (15. 5. 2010) vysílá NOVA, tak jsem si vzpomněl, že kdysi dávno mě tento snímek dobře pobavil. Pamatuji si schopné herecké výkony dětí i dospělích. Tento film řadím mezi ty lepší a doporučuji ho všem dětem, aby poznali, jaká se točila díla, když jejich rodičové dospívali.(15.5.2010)

• Martin741

Nudny normalizacny detsky film. 20 %(11.3.2014)

Tento film je smutný... Nemal som ho rád , ale výkon J.Strnada bol výborný.....65%.(22.12.2011)

Nevím proč, ale čekal jsem od tohoto filmu jaksi víc. Proto jsem byl po jeho shlédnutí docela zklamaný. Film rozhodně není špatný, ale něco mu chybí. Řekl bych, něco v ději. Výkony herců (jak dětských, tak dospělých) byly dobré.(21.6.2009)

Detsky film, ktery urcite nezklame - nazev mozna napovida o prehrsli sentimentu, ale ten zde ma zcela opravnene misto.(3.8.2002)