Homer se díky svému jedinečnému šarmu znovu dostává do nesnází. Ale jak k tomu přijde zbytek rodiny? (Česká televize)

Nataniel73

Ďalšia top epizóda rodinky Simpsonových. Homer po druhýkrát v New Yorku a tentokrát s ešte väčším pechom jak naposledy. Odskočenie si na toaletu malo pre neho fatálne následky, ale nebol by to Homer ak by sa s tým nevysporiadal po svojom. Skvelá paródia na toto úžasné mesto a jazda s papučou po prepchatých uliciach mesta nemá najmenšiu chybu. "No jo, mne to taky štve. Nelez s tím do ulic potrhlej cvoku!" ()

MM_Ramone

Prvá epizóda z deviatej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "The City of New York vs. Homer Simpson" (Mesto New York versus Homer Simpson). Homer Simpson sa musí vydať na cestu do New Yorku, aby si tam vyzdvyhol svoje auto, ktoré mu tam zavliekol jeho kamarát Barney Gumble. Je zaparkované medzi vežami Svetového obchodného centra. Spolu s Homerom sa do New Yorku vyberie aj celá jeho rodina. Bude to nezabudnuteľný výlet. ***** ()

• Když Barney přiveze Homera domů, tak je v domě zhasnuto. V dalším záběru se ale svítí ve všech oknech. (Duoscop)
  • V této epizodě se poprvé objevil Duffman, maskot a mluvčí piva Duff. (Duoscop)
  • V epizodě se objeví narážka na americkou hard rockovou skupinu ZZ Top. (Duoscop)