Marge se cítí doma naprosto nevyužitá, a tak se rozhodne podnikat v oblasti nemovitostí. Ale může dobromyslná a za všech okolností pravdomluvná Marge v této branži uspět? (Česká televize)

MM_Ramone

Deviata epizóda z deviatej série amerického, animovaného, televízneho seriálu "The Simpsons" (Simpsonovci) sa volá "Realty Bites" (Marge predáva nehnuteľnosti). Marge Simpsonová sa cíti frustrovaná z toho, že je len ženou v domácnosti. Chce si zvýšiť sebavedomie. Rozhodne sa, že bude podnikať ako agentka springfieldskej realitnej kancelárie. Kvôli jej prirodzenej pravdovravnosti a empatii sa jej v tomto biznise moc nedarí. Jej manžel Homer Simpson si na policajnej akcii kúpi zabavené športové auto, ktoré patrilo zločincovi Snakeovi. Ten však ujde z väzenia a chce svoje nadupané fáro späť. ***** ()

LachtanShows

Ze všech postav, které se už v seriálu léta bohužel nevyskytují, mi z těch legendárních zajisté nejvíce chybí Lionel Hutz. Vtipnějšího právníka/obchodníka/šejdíře… v seriálovém světě nenajdete. ()

Anderton

Marge sa opäť snaží robiť niečo na vlastnú päsť a je jasné, že intelektuálne na to má. Lenže má jednu neakceptovateľnú vlastnosť, nedokáže klamať. No a robiť realitnú maklérku v meste, kde je každý barák na spadnutie, nie je nič pre charaktery. Svojim spôsobom nedokáže klamať ani Homer, ale v spojitosti s dialógmi s jeho manželkou by to občas bolo lepšie, Marge vážne nechcela iba otvoriť okno. ()

• V této epizodě se poprvé objevil podnikatel Gil Gunderson a realitní makléřka Cookie Kwan. (Duoscop)
  • Jedná se o poslední epizodu, ve které promluví Lionel Hutz. Důvodem byla smrt jeho dabéra Phila Hartmana. (Alfréda)