Šéf mafie pověří účetního Dana jejím dočasným vedením. Ten se rozhodne ušetřit každé penny. A Líza se seznamuje s dalšími lahůdkami, které nejsou tak úplně vegetariánské... (TV Prima)

Anderton

Nikdy by som nepovedal, že ma budú viac baviť Lízine peripetie s vegetariánstvom než dej okolo tlstého Tonyho. Ale ono sa aj tak zdanlivo rozdielne témy istým spôsobom na konci prepoja. Chudák Steve Carell, aspoň v origináli. No na tom Lízinom hmyze (akceptovateľná alternatíva mäsa) niečo je, bola s ním väčšia sranda, ako keby sme zostali u toho nejedlého železa. Paul McCartney jej snáď prepáči. ()

LEATHERFAC

Příběh sice takový průr, ale jinak díl obsahuje spoustu geniálních fórů. "A já slíbila Paulovi Mc Carteymu, že nebudu spát s Johnem..." nebo "já se v práci snažím bejt neviditelnej a jsem v tom fakt dobrej"   :-)) ()

Petr.Kocfeld

Lisa je zapřísahlý vegeterián a musí zkoušet nejíst maso.Nakonec jí ve školní jídelně kaši s hmyzem,kterou jí poradí kuchařka.Skoro nevydrží nejíst maso,když v kuchyni u sebe doma se přistihne,že tajně sahá po kousku masa a Bart jí při tom uvidí.Mafie ve městě má mezitím nového bosse a to Dana,který je povoláním účetní a pracuje pro mafii a poté se díky tlustému Tonymu stane právě oním šéfem mafie.Bart zde jako obvykle zkouší různé alotrie a docela se mu to daří.Marge a Meggie se v této epizodě až tak moc neukazují.Tato epizoda se mi docela líbila.Dávám 3 hvězdy a 60 procent. ()

• Homer v této epizodě řekne: „Nikdy bych nečekal, že si Homer Simpson zahraje ve Dni kobylek.“ Postavu sexuálně frustrovaného účetního ve filmu Den kobylek (1975) hrál herec Donald Sutherland, který namluvil antikváře Hollise Hurlbuta v epizodě Líza bortí mýty. (don corleone)
  • Během úvodní znělky hraje Líza poprvé na jiný nástroj než saxofon, a to na housle. (Duoscop)