Po pôvodnom UTEČENCOVI zo 60-tych rokov jedna z nemnohých sérií z produkcie USA, ktorá sa dočkala slušného a uzavretého konca (aj keď už po 13 - epizódach). Ide o vtipnú a inteligentnú variáciu na špionážne filmy kombinovanú s bondovským šarmom. Ústredná "dempseymakepeacovská" dvojica navyše disponuje vysokou dávkou charizmy a vzájomného erotického iskrenia. Séria, ktorá pre mňa objavila jednu z najsympatickejších súčasných "femme fatale" MARIU BELLO. TECHNICKÁ POZNÁMKA: NOVA tomuto dielku vyrobila jeden z najkvalitnejších dabingov vo svojej histórii. SCOTT BAKULA (Aleš Procházka), MARIA BELLO (Martina Menšíková), ROY DOTRICE (Alois Švehlík). (3.8.2007)(3.8.2007)

Pohodový, nenáročný, odpočinkový a přitom velice zábavný seriál. Chemie mezi Scottem Bakulou a Marií Bello fungovala skvěle. Aspoň co si pamatuji. Přeci jen už je to nějaký ten pátek, co jsem tohle dílko viděl, což mi připomíná, že nějaká ta repríza mimo hlavní vysílací čas v TV by neuškodila, když se člověk zamyslí nad tím, jaké ptákoviny tam dávají.(9.7.2013)

Prostě pohodový odpočinkový seriál nabízející kvalitní porci zábavy a akce - jako dělaný na páteční večer.(27.3.2003)

Vynikající seriál, škoda, že je tak krátký (jak píše Odpadlík - 13 dílů, tedy jen jedna série). Slušně zahraný, věrohodný a sympatičtí hlavní představitelé.. krása, opravdu.(2.10.2003)

Nemají malý domek s bílým plotem na předměstí, nevenčí spolu po obědě buldočka v parčíku ani spolu po večerech nekopulují za účelem zplození dědice. Tito falešní manželé jsou lepší, než většina šťastných amerických rodin s thymolinovým úsměvem. Oni spolu totiž pouze poměrně tajně agentují, bez výčitek si lžou, pohodově se popichují a mně s nimi bylo vždycky fajn.(7.5.2012)