Tak tenhle seriál jsem ve své době děsně žral a hrozně rád bych se na něj podíval znovu. A je rozhodně lepší než pozdější film s Bradem a Angelinou a navíc Maria Bello byla neuvěřitelná kost, jen více takovýchto seriálů.(21.8.2009)

Vynikající seriál, škoda, že je tak krátký (jak píše Odpadlík - 13 dílů, tedy jen jedna série). Slušně zahraný, věrohodný a sympatičtí hlavní představitelé.. krása, opravdu.(2.10.2003)

Pěkné, a i celkem dobře ukončené. Je škoda, že Smithovi dostali jen jednu sérii. Vtipný a rychle ubíhající seriál, se sympatickými hrdiny, kterým to spolu pěkně šlape. Trochu špiónského tajemna okolo hlavních postav, správné jiskření mezi nimi, povedené zápletky jednotlivých dílů a je na skvělý seriál zaděláno. Je dost škoda, že CBS nenechala v USA seriál ani doběhnout do konce, protože poslední epizody byly výborné a rozhodně měl potenciál aspoň na dalších 13 dílů. To, jak partneři špióni o sobě vzájemně nic nevěděli, polovinu času trávili tím, že se o sobě snažili něco zjistit, a přitom naráželi na další a další tajemství bylo zdrojem vtipných scén, kde ale ani oni, ani divák netušili, jestli právě odhalené tajemství je pravda nebo ne. Scott Bakula a Maria Bello si spolu perfektně sedli, a výborně se hodili i do svých rolí.(7.10.2011)

Pohodový, nenáročný, odpočinkový a přitom velice zábavný seriál. Chemie mezi Scottem Bakulou a Marií Bello fungovala skvěle. Aspoň co si pamatuji. Přeci jen už je to nějaký ten pátek, co jsem tohle dílko viděl, což mi připomíná, že nějaká ta repríza mimo hlavní vysílací čas v TV by neuškodila, když se člověk zamyslí nad tím, jaké ptákoviny tam dávají.(9.7.2013)

Prostě pohodový odpočinkový seriál nabízející kvalitní porci zábavy a akce - jako dělaný na páteční večer.(27.3.2003)