Lokomotiva Tomáš (TV seriál)

Mašinka Tomáš

Thomas a jeho priatelia

Animovaný / Rodinný / Krátkometrážní

Velká Británie, 1984, 10 min

Předškolákův kult.(18.3.2009)

Rozhodně jeden z nejlepších seriálů pro menší a nejmenší, tedy přinejmenším v originále, v češtině tenhle britský večerníčkový klenot przní negramotný překlad a ani ten hlas se magickému George Carlinovi nevyrovná (platí pro těch několik dílů, které jsem v češtině viděl).(2.3.2008)

• Webb

Uff to je síla! Na můj vkus moc velké a tvrdé sousto a extrémně dětinské. Kdybych to viděl ale před deseti lety, věřím tomu, že by se mi to i líbilo. Dnes musím ocenit jen snahu vyjít těm nejmenším ratolestem vstříc. Směšné bylo to, že když se tam zpívalo anglicky, tak ani nebyla snaha texty písní nadabovat a klidně to bylo puštěné s anglickými titulky :-)(14.3.2009)

• MikeCool

Krátkometrážní TV-seriál. | Průměr všech zhlédnutých epizod: 35% (1*) |(21.7.2013)

Veľmi pekná rozprávka o lokomotívach z krásneho ostrova, ktorý mi prišiel ako z tej najkrajšej rozprávky. Ak by som sa mal na nejakú chvíľu ocitnúť v tejto rozprávke, tak by som bol z toho určite na chvíľu rád, lebo do takej pohody ísť z takto problémového sveta, by mi možno na chvíľu na oddych padlo dobre. Pre deti z materskej škôlky a vlastne, pre všetky v predškolskom veku je toto veľmi vhodné a milé. Roztomilá rozprávka, v ktorej sa však často skoro nič nedeje.(26.5.2012)