• hygienik
  **

  To, že je to normalizačne konformné, chápem. Ale v porovnaní trebárs so švédskou teenage tvorbou, nie len dnešnou, ale aj povedzme z 80. rokov, je to nenápadité, suchopárne a udalosti, ktoré majú byť dramatické, mi prišli už z postsocialistickej perspektívy trápne úsmevné.(17.5.2013)

 • Karlos80
  ***

  Kulmon: Ano odkrytá ňadra tu skutečně byla, a to v podání Marty (Zuzana Krupicová). Ale v té době to už nebylo nic nového, ale na druhou stranu zase to byl dětský film! Vyzdvihl bych především některé humorné scény, ve filmu znějící skladby od klasiků jako Mozart, Čajkovskij, Debussy, Smetany nebo Bacha a známé exteriéry z Českého ráje...Prosím častěji o reprízu...(13.11.2006)

 • argenson
  *****

  Samozřejmě, že to má mouchy, ale jestliže se k filmu rád vracím, musí mít plný hodnocení. Josefu Pinkavovi nutno přiznat, že i po šedesátce dokázal držet krok s dobou a točit o dětech a s dětma moderně. Krom toho to má i vtipný momenty (Bronislav Poloczek, Jiřina Jelenská), krásný exteriéry a Gounodovo Ave Maria na zámku Humprecht nemá chybu.(14.9.2016)

 • Siegmund
  *****

  Moc hezký dětský film!!! Milovníky loveckého zámečku Humprecht bych chtěl upozornit, že ve filmu je několik záběrů, na kterých skutečný průvodce předvádí unikátní několikanásobnou ozvěnu. Předvedení tohoto pozoruhodného akustického jevu jsem se jinak nedočkal ani na DVD, které se dá na zámku Humprecht koupit, což považuji za velký nedostatek zmíněného DVD.(5.10.2008)

 • blackrain
  **

  Film, u kterého jsem nudila už jako dítě a nic na tom nemění ani fakt, že jsem ho po několika letech viděla znovu jako dospělá. Bláhově jsem si myslela, že ho budu sledovat jinýma očima. Byl to však omyl.(19.1.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace