poster

Výbuch bude v pět

 • anglický

  Explosion will be at five

  (festivalový název)

Rodinný

Československo, 1984, 87 min

 • blackrain
  ****

  Nenáročný film pro děti a samozřejmě nejen pro ně, protože i já se na tenhle film ráda podívám. S takovou vášní pro fyziku jsem se ještě nesetkala, ale co každého z nás baví něco jiného. Já jsem vždycky fyziku a matematiku brala jako nutné zlo. Herecké obsazení nemělo chybu. Nejvíce se těším na Václava Babku a samozřejmě Zdenu Hadrbolcovou. Takové filmy jako je tento se dnes bohužel netočí.(17.11.2011)

 • SallyZen
  ***

  Hezké rodinný filmek, spíše pro mladší generaci, ale na takové velikány, jako "Ať žijí duchové" nebo "Páni kluci" to vůbec nemá. 65%(17.11.2011)

 • Allien.9
  *

  Naprosto nefungující dětský film, který mě vždy nudil k smrti. A navíc ta příšerná fyzika...(18.11.2011)

 • cariada
  ****

  Další s příjemných filmů pro děti z 80.let. Mladý kluk , kterého fascinuje fyzika. Pomáhá mu v tom jeho starší sestra Mahulena Bočanová. Některý pokusy jsou docela šílený. Kde jsou ty časy těhle filmů.(5.9.2009)

 • Ej Hlemýžď
  ****

  Fyzika je krásná už svými definicemi a zákony. Před mostem je třeba zrušit krok, aby nespadl. Lidově řečeno - když výchylka ypsilon dosáhne g lomeno omega na druhou, pak f lomeno velké S překročí hodnotu sigma e, protože deformační likvidion zakmitače o šlajsnu vrznonož, není uvedený akvabác ničím jiným nežli cachtovodní karambolouch pokolena jdoucího ponoru neuvěřitelné pindy.(16.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace