Výbuch bude v pět

Explosion will be at five

(festivalový název)

Rodinný

Československo, 1984, 87 min

Pohodový a oddychový film, který si na nic nehraje a párkrát se u něho možná i trochu zasmějete. Stejně jako viperovi se i mne moc líbila krásná, mladičká Mahulena Bočanová, kterou jsem nejdříve ani nepoznal.(31.10.2010)

Příjemný rodinný snímek, který zaručeně potěší. Alespoň mě určitě, fyzika byla moje oblíbená..(30.3.2005)

Hlavně kvůli mlaďoučké Mahuleně ... :-)(5.8.2007)

Kdykoliv se k tomuhle filmu nachomýtnu, těším se na šílenou učitelku Z.Hadrbolcovou. Její průpovídky: slepice sezobne jedno vejce, čtyři vejce snesou tři slepice a slib, že nebudeš ze střechy shazovat školníky na nevinné melouny... mě vždy a znovu pobaví. A krásná Bočanová, prasklá lávka, patrony na kolejích a zapálený fyzikář. A tělocvikář netušící, že komár prokousne kalhoty. Nejen příjemná vzpomínka na dětství, ale jeden z milých rodinných filmů, ke kterým se člověk rád vrátí.(24.4.2011)

Zajímavé fyzikální pokusy sympatického Ludvíka, mladá a velice půvabná Mahulena Bočanová, neodolatelně roztržitý fyzikář Jiří Hálek, vkusná zábava a optimistická atmosféra. Tenhle film můžu. 80%.(24.4.2011)