Obušku, z pytle ven!

• slovenský

Obušok, z vreca von!

Stick, Stick, Start Beating!

Pohádka / Komedie

Československo, 1955, 70 min

Klasická pohádka, která nesmí chybět na vánoční svátky v TV. Ladislav Pešek je v téhle roli nezapomenutelný.(28.5.2007)

Klasika pro naše rodiče a prarodiče. A pro nás mladší? Jednou za rok si na jitrnici jakou svět neviděl, rád pochutnám :-) 65%(26.12.2008)

Opět a znovu. Pohádka o tom, jak zástupce pracujícího lidu v nouzi vyplatil důtku nechutně bohatému majiteli hostince. Vtipné je, že je to tzv. pohádka. Já bych se to nebál zaškatulkovat jako nějakou výpravnou dokumentární sondu do tehdejší "převratné" doby.(20.12.2011)

• jonyyy

40%(24.12.2008)

Pohádka, která se stala klasikou a její svítivé barvy každého dostanou. Sympatický a hodný stařík Ladislav Pešek si zpívá a dává za vyučenou každému kdo na něj udělá nějakou levárnu. Pěkná pohádka, která i v dnes v konkurenci s novinnými nebo dokonce animovanými pohádkami zůstává schopnou konkurencí.(31.8.2006)