poster

Hledám dům holubí

Rodinný

Československo, 1985, 72 min

 • Socraates
  ****

  Českej soundtrack číslo jedna mýho dospívání ♥(15.10.2009)

 • Falcor
  ****

  Kleopatra vybrala "Zamiloval se oblázek do oblázku", což je sice pěkný popěvek, ale sem se mi líbí víc: "..je je je je, není to fraška, nesnáší mě můj vlastní bráška...", pořádná rána do bicích a vyplašit hejna holubů, která se vznesou do oblak a na zem třeba spadne nějaké to holubí pírko k pohlazení nejen dětské dušičky.(12.10.2005)

 • corona
  ***

  Keby sa ma niekto spýtal na dej, tak ehm, mám problém odpovedať, lebo žiadny nebol, ale na film pre deti celkom brutalita BOJLER ALERT: mŕtvy pes, zabité holuby, zranené batoľa s rozbitou hlavičkou (tá scéna bola fakt drsná a nikdy som nič podobné v žiadnom filme nevidela).(9.2.2014)

 • dobytek
  *

  Kdysi dávno, než se Džamil Kocáb stal ministrem přes cikány a ostatní multi-kulturní odpad, tvořil takovou podivnou hudbu, která se dostala dokonce i do tohoto filmu, kterej je snad ještě horší než zmíněná Kocábova hudba. Jinak ve filmu po celou dobu sledujete, jak nějaký smradi běhaj sem a tam a ječej jak protržený a občas se jim jako bonus povede zamordovat nějaký zvíře. Opravdu hnusnej film. Hezká je tam akorát mladá Kuklová. Ornitology pak možná potěší výskyt nejrůznějších odrůd holubů...(9.4.2011)

 • Rhed
  ****

  Matně si vzpomínám na propastný rozdíl mezi Danem a zbytkem "kapely". Frajer Dan s nablýskanými bicími, vedle kterých vypadali kytaristé se svými šunkami značky Jolana jako chudí příbuzní.(6.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace