poster

Hledám dům holubí

Rodinný

Československo, 1985, 72 min

 • Brouk
  ***

  Svěží film s nadprůměrným a tehdy už zakázaným hudebním doprovodem (Kocáb, Pavlíček a spol.)(19.10.2004)

 • dobytek
  *

  Kdysi dávno, než se Džamil Kocáb stal ministrem přes cikány a ostatní multi-kulturní odpad, tvořil takovou podivnou hudbu, která se dostala dokonce i do tohoto filmu, kterej je snad ještě horší než zmíněná Kocábova hudba. Jinak ve filmu po celou dobu sledujete, jak nějaký smradi běhaj sem a tam a ječej jak protržený a občas se jim jako bonus povede zamordovat nějaký zvíře. Opravdu hnusnej film. Hezká je tam akorát mladá Kuklová. Ornitology pak možná potěší výskyt nejrůznějších odrůd holubů...(9.4.2011)

 • paascha
  *

  zcela blbý normalizační blábol o vesnické mládeži v představách víkendových návštěvníků venkova, který nespasí ani velice povedená muzika. Habaděj, habaděj...(6.5.2008)

 • kleopatra
  ***

  "...........zamiloval se oblázek do oblázku a tak bláznivě si vyznávaly lásku, k sobě se tiskly, křesaly o sebe, až létaly jiskry a hořela suchá tráva, to se oblázkům stává........"(23.10.2004)

 • Agatha
  **

  Prototyp filmu o hovně !Paradon, ale nic výstižnějšího mě nenapadá. Snad jen dodám, že tak uječený parchanty a debilní postavy se v českym filmu jen tak nevidí. Paní Plívové-Šimkové se muselo během natáčení něco zmocnit, jiné vysvětlení nevidím. Neskutečná kravina!(27.1.2014)

 • Pavel Nový

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace