Hledám dům holubí

Rodinný

Československo, 1985, 72 min

Českej soundtrack číslo jedna mýho dospívání ♥(15.10.2009)

Kleopatra vybrala "Zamiloval se oblázek do oblázku", což je sice pěkný popěvek, ale sem se mi líbí víc: "..je je je je, není to fraška, nesnáší mě můj vlastní bráška...", pořádná rána do bicích a vyplašit hejna holubů, která se vznesou do oblak a na zem třeba spadne nějaké to holubí pírko k pohlazení nejen dětské dušičky.(12.10.2005)

Keby sa ma niekto spýtal na dej, tak ehm, mám problém odpovedať, lebo žiadny nebol, ale na film pre deti celkom brutalita BOJLER ALERT: mŕtvy pes, zabité holuby, zranené batoľa s rozbitou hlavičkou (tá scéna bola fakt drsná a nikdy som nič podobné v žiadnom filme nevidela).(9.2.2014)

• dobytek

Kdysi dávno, než se Džamil Kocáb stal ministrem přes cikány a ostatní multi-kulturní odpad, tvořil takovou podivnou hudbu, která se dostala dokonce i do tohoto filmu, kterej je snad ještě horší než zmíněná Kocábova hudba. Jinak ve filmu po celou dobu sledujete, jak nějaký smradi běhaj sem a tam a ječej jak protržený a občas se jim jako bonus povede zamordovat nějaký zvíře. Opravdu hnusnej film. Hezká je tam akorát mladá Kuklová. Ornitology pak možná potěší výskyt nejrůznějších odrůd holubů...(9.4.2011)

Matně si vzpomínám na propastný rozdíl mezi Danem a zbytkem "kapely". Frajer Dan s nablýskanými bicími, vedle kterých vypadali kytaristé se svými šunkami značky Jolana jako chudí příbuzní.(6.5.2008)