• LiVentura
  ***

  Poznamenáno smrtí skvělého herce Lohniského...:-((11.7.2009)

 • Tommassi3
  ****

  "Zázračný dřeva !! Pche !!" - "Jedinej zázrak je, že jsme tady v těch horách s kupou haverlantů doposavad ještě nepochcípali hlady.." ;)(8.4.2015)

 • kingik
  **

  Nudná oslava vládce hor. Tenhle film jede v jedné linii ze které v podstatě neuhne. Dětští ani dospělí herci nic nekazí, do toho hraje perfektní hudba Petra Hapky, ale aby mě děj nějak strhl to se nestalo. A to se ve filmu hodně lyžuje, zasněžené hory působí až pohádkově a dobrou práci odvedli i kostyméři. Když bych si měl vybrat z celé škály českých filmů, které bych si pustil o svátcích, tenhle bych přehlédnul anebo spolehlivě vynechal. 40%(24.12.2011)

 • Baxt
  **

  Upřímně - na ty 3* by to asi fakt bylo. Ale jelikož ve mě nedokázali lyžníci probudit ani špetku emocí, jdu s hodnocením dolů. Zdravím všechny, u nichž se to každé vánoce otravně nahrává a opakuje. I ta zmiňovaná atmosféra je už fuč.(18.7.2008)

 • Zíza
  ****

  Jako malá jsem tu pohádku nechápala: "A proč toho pána honí ti četníci?", ale jako starší v tom vydím pěkný, autentický snímek z dob bolševismu a hory sněhu na horách... bejvávalo, co? :-)(28.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace