poster

Nefňukej, veverko!

Pohádka

Československo, 1988, 71 min

 • Martin741
  ***

  Nudna, ale nie spatna rozpravka pre deti a o detoch. 55 %(25.12.2013)

 • Mariin
  ****

  Vhodné pro děti tak do 8 let. Příjemná idylka, dnes jakoby takřka už nemožná...(16.4.2010)

 • Karlos80
  ***

  Malá Kačka (Helenka Vítovská), a její prázdninová dobrodružství s malými dvojčaty sourozenci Petrem a Pavlem, kde se cítí poněkud odstrčena než to vše pochopí a nakonec se s tím i smíří. Tento a následující pokračování ještě daleko před svými asi "NEJ" filmy Kačenka a zase ta strašidla a Kačenka a strašidla. Opět s tatínkem Jiřím Schmitzerem, maminku hrála Veronika Freimanová. Více než jen průměrný prázdninový příběh, především ale určen pro ty nejmenší. Ale zase o krapet slabší než jeho pokračování, ale stále asi její nejlepší filmy. Hudba: Michal Pavlíček, texty: Michal Horáček, nahrála skupina Stromboil v čele se zpěvačkou Bárou Basikovou, i za tento přínos v podobě hudebního doprovodu dávám za 3*.(6.1.2007)

 • balba
  ***

  Dětský film , plný fantazie malé pětileté Kačenky.Film je nenáročný a hlavně výkony dětí jsou milé bezprostřední a přirozené.Na snímek volně navazuje film Veverka a kouzelná mušle.(26.11.2006)

 • DaViD´82
  **

  Fňukej, diváku!(11.4.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace