Jeden z mála dětských filmů, ke kterým se vracím zas a znovu. Ani po letech pro mě neztrácí svoje kouzlo. České léto, nádherná krajina Českého ráje a snadno zapamatovatelné písničky. V dětství jsem trpěla s Nanynkou u tabule, protože hudební výchova byla pro mě noční můrou. :^)))(16.10.2011)

Jeden z nejoblíbenějších dětských filmů. Nebylo toho moc, co jsem měl nahraného na VHSkách, ale tento film dal našemu videu celkem zabrat. Zajímavý děj, skvělé písničky a hlavně fotbal a pouť, ke které mám velmi silný vztah, protože v našem městě má velkou tradici. Prostě dětská paráda. 75%(31.12.2007)

Jako malej kluk jsem film viděl několikrát. Líbil se mi, protože převážně nenudil a písně nebyly k zahození. Už dlouho jsem film neviděl, tak ho hodnotím jak jsem ho viděl tenkrát. Hodnocení: 55%(16.8.2008)

50%(16.4.2013)

Hodnotím dětskýma očima: jako jedenáctiletému klukovi se mi to líbilo a měl jsem z toho hluboký dojem. Díval jsem se na to teď znovu a připadalo mi to hodně hloupé. To neustálé křepčení a kolektivní dynamika působí spíš depresivně. Chování dětských postav jako vzorce chování pro dětského diváka se mi též nelíbilo.(28.2.2008)

• - Jediná Yvetta Kornová si z dětí nazpívala písničky sama. (Elisebah)

• - Fotbalový zápas běžel víceméně v reálném čase. Jen občas do toho tvůrci filmu zasáhli, když potřebovali, aby tam byla nějaká konkrétní situace. (Elisebah)

• - Film se točil ve Vesci u Sobotky. (M.B)