• gouryella
  ***

  V detstvi snad muj nejmilejsi film, kdyz jsem ho videl v roce 2001 tak pouze prumer, ale porad hodne nadprumerny detsky film - v ramci zanru TOP 10.(24.7.2002)

 • mchnk
  *****

  Učebnicová ukázka práce československé dětské kinematografie, za kterou stojí velká osobnost tohoto žánru, paní režisérka Plívová-Šimková. Toto je film, který krásně a silně působí na dětskou duši. Zvlášť dnes, kdy jsou děti vystaveny nekompromisnímu náporu amerických vizí toho, jak má vypadat dětský film. Když to není vyložená a záměrná propagace čehokoli, co jsou schopni ve státech prodat a tlačit, tak je to primitivní příběh s jedním hrdinou, s jednou nespravedlností a co možná nepřehnanějším happyendem. Ne ne, tohle možná funguje za oceánem, no...i když musím uznat, že přece jen u žijeme víc jak 20 let v domnělé svobodě, takže ten vliv západu je pomalý, ale pevně stálý. Ukončím to, tohle musí znát ještě děti mých dětí. Bezchybný a velmi milý muzikál nejen pro děti.(14.11.2011)

 • Boss321
  ***

  Průměrný dětský film, který jsem poprvé viděl až ve dvaceti letech, takže jsem si k němu nenašel takové pouto......Dvě a půl hvězdičky.(27.4.2009)

 • Fingon
  ***

  Už je to dřív, co jsem tenhle film viděl... ale určité obrazy a písničky zůstaly... Helé, Pelé, Žluťásek nebo bahnitá klouzačka...(10.4.2009)

 • LiVentura
  ***

  Znělý český dětský muzikálek... :-)(6.7.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace