Dětský film s takovým přesahem směrem k dospělým, až to udivuje.(11.2.2009)

Jedno z mála, co si pamatuji, je: ,,Hele Pelé střílí gól!"(5.12.2008)

Jedinečný, dětský filmový muzikál. Velmi krásné písničky, které nerušily a byly opravdu příjemné na poslech. Nemůžu uvěřit, že je ten film tak starý, to jsem ještě nějaký ten pátek chodila po houbách! Zároveň jsem se bavila pohledem na tu hromadu známých tváří, třeba na takového Marka Vašuta nebo Miroslava Vladyku - takové mladé ucha, haha. Zuzka Bydžovská byla jako dítě stejně škaredá jako je i dnes a ten její jedinečný smích! chraplavý, hýkavý ... no, úsměv mi vydržel po celou dobu vysílání. Jak už jsem v nějakém jiném komentáři k staršímu ČS filmu uvedla, tyhle snímky miluji. Pokaždé mě zavedou do vzpomínek na podobně strávené dětství, kdy byl člověk neustále v běhu někde venku na louce a v lese.(25.5.2014)

• gogos

Průměrný český film plný dětských hrdinů, špatných písniček a prakticky žádného humoru. Přesto se na prostředí komediantů dívat dá, stejně tak jako na dětskou hvězdu 70. let Renatu Maškovou. Před 10-15 lety bych film hodnotil jinak, dneska z něj nadšen nejsem. Žluťásku, máš to za 2*(14.5.2012)

Nejlepsi, nejoblibenejsi a nejvicekrat skouknuty detsky film meho detstvi i dospelosti. Dodneska si ho poustim velice casto. Znam kazde slovo dopredu a pisnicky si zpivam ve vane.Uzasni detsti herci jako jsou Renata Maskova, Zuzana Bydzovska, Roman Cada a Marek Vasut dodavaji obrovskou tresni na dortu uz tak krasnemu scenari. Ve sve kategorii filmu je tento kralem.(12.10.2012)