/ Viděné epizody z 1-6 série *126.dílů / Sleduji 7 sérii ( Hodnocení: 7/10 )(10.6.2016)

Vůbec nechápu proč přesně je tohle označovaný jako "dětská / rodinná" záležitost, některý díly sou dost slušnej trip.(3.12.2013)

• Dudek

Absolutně nezajímavá blbost, kterou už několik dlouhých týdnů sleduji na satelitu. Je ale možné, že humor je tam podáván hlavně formou dialogu, který se mi z němčiny žertovně opravdu přeložit nedaří. Originalitu a zajímavé prostředí však hodnotím 40%.(29.8.2006)

"Jó... Kdo žije v ananasu na dně moří? SpongeBob SquarePants! A velikou láskou tajně hoří..." Nenechte se zmást tím infantilním humorem a všema těma barvičkama, tahle houba je pěkně zákeřná a tenhle seriál pro děcka asi tolik jako South Park... Jen by mě zajímalo, kolik toho člověk musí vyhulit, aby stvořil postavičky typu Patricka, Sépiáka anebo samotnýho SpongeBoba... A oba palce hore za českej dabing, kurde takhle kvalitně se nedabují ani ty nejprovařenější blockbustery z blockbusterů nejprovařenějších. "A... jó, kdo žije v ananasu..."(24.8.2015)

rititiki vadí důraz na kšeftování, ale pro mě je hláška krabáka: "prašulky" s tím dětským nadšením to, co mě skvělým způsobem rozesmálo. Naivně se tvářící seriál, který hýří optimismem a se dotýká i hlubokých věcí v tom mezilidským styku. Chci se na to dívat :-) Spongebob - čistá duše stejně jako Patrik. Asi jsou i tací, ale nevím, jestli vždy a za každých okolností jako Spongebob. Seriál tak na čtyři, ale film, to je prostě mrda.(24.11.2013)