Optimistický a bezstarostný plážový seriál. Pre deti je tu dobráčisko Spongebob a kopa ponaučení, pre dospelých zasa absurdný humor, z času na čas nejaká paródia a sladký závan nie až tak vzdialeného detstva. A tak to má byť :)(19.11.2010)

Kdo by neznal tenhle animák o oživlé podmořské houbě a jejích kámoších. Prostě klasika.(21.9.2016)

rititiki vadí důraz na kšeftování, ale pro mě je hláška krabáka: "prašulky" s tím dětským nadšením to, co mě skvělým způsobem rozesmálo. Naivně se tvářící seriál, který hýří optimismem a se dotýká i hlubokých věcí v tom mezilidským styku. Chci se na to dívat :-) Spongebob - čistá duše stejně jako Patrik. Asi jsou i tací, ale nevím, jestli vždy a za každých okolností jako Spongebob. Seriál tak na čtyři, ale film, to je prostě mrda.(24.11.2013)

Napriek tomu, že budem mať onedlho 22 sa pri tomto seriáli nasmejem. Veľmi zvláštny humor robí tento animák niečím iným ako ostatné kreslené seriály, SpongeBob je môj obľúbenec a milujem jeho český dabing, takže SpongeBob zaručene iba v češtine.(20.3.2012)

Spongeboba jsem poznal když jsem byl hodně malej, tak si pomatuju jak jsem vždycky čekal na RTL nebo Nickledonu nebo co vlastně bylo.. who cares.. na desatou hodinu abych mohl vidět Spongeboba s německým dabingem. Později už jsem si to stahoval v "dospělosti" a koukal na to a vždy mě to pobavilo. Tahle houba a jeho přátele žijící pod vodou je prostě boží.(13.9.2016)