poster

Carnivale (TV seriál)

 • USA

  Carnivàle

Drama / Thriller / Mysteriózní

USA, 2003, 24x45 min

 • Djkoma
  *****

  Úžasný seriál, který má v sobě nádech mystična a 20. let minulého století. Krásná kamera spojená s kostými a výpravou, které umí vyrazit dech. Jednou z nejsilnějších výhod je bezpochyb scénář, který je perfektně zamotaný, tajuplný a zvláštní. Druhá velká výhoda je skvělé obsazení, které je napěchováno budoucími hvězdami, ale i staršími matadory. Právě na HBO začala druhá řada tohoto seriálu a jako předtím i ted(možná i o hodně více) nedočkavě očekávám každý díl. HBO zase jednou zabodovalo a ukázalo, jak se dělají seriály.(13.5.2005)

 • Bakllazaan
  ***

  mně nějak přišlo, že Carnivale se snaží mermomocí vypadat opravdu mysteriózně a na většinu věcí, co se tam děje, člověk jen může podotknout; "hmm...záhada", a jede se dál. Jakoby si scenarista, aniž bych chtěl pomlouvat jeho zaručené kvality, neustále brumblal; "Jo to tam dám, to bude vypadat záhadně". 40 minut by stačilo.(1.5.2008)

 • baribal
  ****

  Strašná škoda, že seriál skončil po dvou sériích, jeden z největších potenciálů a zároven jeden z těch nevyužitých. Krásně vytvořený prostor pro budoucí série, žádná překombinovanost, zbytečně nevyplácaný děj, dobře zvolené charaktery, minimalismus příběhu, atd atd. Tohle mohl být sériál o mnoha a mnoha sériích, který si bude pořád držet stejné publikum.(6.2.2011)

 • Chrustyn
  **

  Seriály z produkce HBO mě nikdy moc nebraly a ani tento mě nezaujal.(18.10.2007)

 • ledzepfan
  *****

  Mooc jsem se bavil--ale na to jak tvůrci celou dobu diváka napínají a jakoby slybují velké finále ...tak hádejte co?..finále vůbec není velké a mne osobmě poslední díl docela zklamal......EDIT=No tak napodruhé jsem si to vychutnal hezky skoro v celku-bez útrpného týdenního čekání..Víc jsem si mohl užít detaily a postavy toho krásně divného světa-příběh mě chytnul trochu pevněji a i ten konec měl nakonec své kouzlo....Velká škoda a zároveň velké štěstí,že nedošlo na další série.....nakonec tam tu pátou hvězdu přecijen dokopnu :)(8.3.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace