poster

Potkali se u Kolína

 • anglický

  How They Met At Kolin

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

Československo, 1965, 14 min

Hrají:

Rudolf Deyl ml.
(další profese)
 • Omnibus
  *****

  I já jsem pruhovaná příšera... /moje reakce na komentář "u sousedů"/ Moje milá Latimerie podivná: až budeš zamykat "tyhle dvě o zem mlátící se pruhované příšery měly být zamčené v trezoru a už nikdy nevylézt na světlo boží" tam, co říkáš, byl bych ten nejšťastnější opelichaný medvěd brtník, kdybys mě tam mohla zamknout s nimi. Věř mi, že tam s nimi budu s nadšením skotačit a mlátil sebou o zem a rozhodně už nikdy nepocítím potřebu "vylézat na světlo boží" :-) Tvůj nedočkavý a moc natěšený Auctus.(21.1.2013)

 • Lima
  *****

  "Pojďte pane, budeme si hrát. Anebo se budeme dívat na bezva animovaný film o nás dvou." ...Méďové, já se přidám. Vždy a ochotně.(15.7.2002)

 • Džejkop
  *****

  Pane pudeme si hrát....nebo tak nějak to ti méďové říkaj. Potkali se u Kolína, ani po tolika letech, neztrací ti medvídci nic ze svého osobitého kouzla.(13.4.2007)

 • Bachy
  *****

  U medvědů z Kolína jsem strávil spoustu času. Pamatuáji si, jak mě mrzelo, že v televizi neběželi moc často. Animace, kdy z medvěda bylo najednou auto, najednou semfor atd. jsou nezapaomenutelné, jenom nechápu, proč pořád jedli ty bonbóny(7.2.2008)

 • Legas
  *****

  Všichni, kteří zde komentují Pojďte pane, budeme si hrát, darovali plný počet bodů. Já nejsem vyjímka. Docela by mě zajímalo, co by o tomto skvostu napsali ti lidé, kteří dali hodnocení nižší. Nejvíce toužím po komentáři od Numase (odpad!). Upřímně, s tímto člověkem bych si asi nerozumněl.(26.3.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace