poster

Potkali se u Kolína

 • anglický

  How They Met At Kolin

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

Československo, 1965, 14 min

Hrají:

Rudolf Deyl ml.
(další profese)
 • hippyman
  ****

  ani jako malej, ani teď jsem na tom zdejší 94% kouzlo neviděl, ale uznávám, že některé hry jsou opravdu vypečené a dnešní animovaná večerníčková produkce má v porovnání s medvědy co dohánět... 70%(10.8.2007)

 • swamp
  *****

  První díl večerníčku Pojďte pane, budeme si hrát. Pojednává o tom, jak medvědi zjistí, že jsou vlastně bráchové.. a nečekaně k tomu dojde u Kolína. :)(12.10.2006)

 • Bachy
  *****

  U medvědů z Kolína jsem strávil spoustu času. Pamatuáji si, jak mě mrzelo, že v televizi neběželi moc často. Animace, kdy z medvěda bylo najednou auto, najednou semfor atd. jsou nezapaomenutelné, jenom nechápu, proč pořád jedli ty bonbóny(7.2.2008)

 • Pluhy
  ***

  Břetislav Pojar si křišťálový globus zasloužil! Na světě snad neexistuje originálnějších a vypečenějších medvědů, než jsou Pojarovo medvědi od Kolína. Bohužel druhá série zaostává díky tehdejšímu režimu ale ta první... ta je naprosto bezchybná! Dechberoucí animace a perfektní dialogy. "Ryba, která má smutná vočička, není žádná ryba ale princezna zakletá. Ať je živá - anebo pečená"(6.10.2007)

 • Falcor
  *****

  Pane, tak my dva jsme ty nejvypečenější medvědi na celým světě...(3.10.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace