poster

Potkali se u Kolína

 • anglický

  How They Met At Kolin

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

Československo, 1965, 14 min

Hrají:

Rudolf Deyl ml.
(další profese)
 • verbst
  *****

  Já z tohodle večerníčku nemůžu. To je tak kráááásně namluvený a Pojďte pane, budeme si hrát. Tohle sem měl nejradši. Potom sem věděl, že budou následovat jenom mašinky, tanky, autíčka, kovbojové . . .(31.1.2007)

 • Legas
  *****

  Všichni, kteří zde komentují Pojďte pane, budeme si hrát, darovali plný počet bodů. Já nejsem vyjímka. Docela by mě zajímalo, co by o tomto skvostu napsali ti lidé, kteří dali hodnocení nižší. Nejvíce toužím po komentáři od Numase (odpad!). Upřímně, s tímto člověkem bych si asi nerozumněl.(26.3.2005)

 • golfista
  *****

  Příhody plyšových medvídků nám servírovali za mých mladých let v kině jako předfilmy. Mnohdy to v záplavě tehdejší produkce bylo to jediné, co mi zůstalo po odchodu z kina v paměti. Pan Deyl se opravdu vyřádil a dal vyniknout Pojarovým geniálním animacím.(9.3.2003)

 • Gilmour93
  **

  Vy jste ale vypečenej sprosťák, pane paascho. Že oni vám v dětství brali hračky, viďte..? Jedni se rozplývají nad kultovností a genialitou, druzí mají sto chutí vzít provaz a jít se pověsit na půdu. Mě to až na protivný hlas vypravěče nechává zcela chladným - asi to bude tím, že už jsem dost daleko vod Kolína. Zlatý Krteček..(27.10.2009)

 • mat.ilda
  *****

  Já bych medvědy navrhla do programu prevence negativních jevů pro mateřské školy i jako manuál pro mladší sourozence - téma šikana ;-). Velmi cenné pro dětství bez traumat.(12.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace