poster

Potkali se u Kolína

 • anglický

  How They Met At Kolin

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

Československo, 1965, 14 min

Hrají:

Rudolf Deyl ml.
(další profese)
 • Stegr
  **

  40% - Tak před deseti lety mi tyto pohádky táta pustil se slovy, že za jeho mladých let byly obrovským hitem. Věřím tomu, ale pro mě příběhy dvou podivných méďů byly utrpení, kterému dávám dvě hvězdičky hlavně proto, že nevím, jak bych se k tomu stavěl, kdybych to viděl teď...(8.3.2008)

 • Gimp
  *****

  Bezchybnaté.(7.8.2003)

 • igi B.
  *****

  Laureát taky rád... a k tomu ještě nejmazanější kamarád... ;o) . . . Skvělá první >medvědina< pánů Pojara a Štěpánka. První a skvělá - stejně jako všechny ostatní! Kouzelná krása české animátorské školy (a mimo jiné i velmi vydařené >poučné< příběhy), která je i pro svou poetiku nestárnoucí legendou. Navíc (konkrétně pro mne tedy) světlou vzpomínkou na dětství, které co se kulturních hodnot týče, zase v té pozdější normalizaci až tak radostné nebylo... Takže Kopidlno nekopidlno, u Kolína je u Kolína a užívejme tyhle vypečené medvědy na >věčné časy< a kdyby nějaký ty chmury byly, tak pojďte... :-D)))) - - - P.S. Všechny epizody jednoznačně za pět hvězdiček, bez vyjímky...(17.5.2006)

 • mat.ilda
  *****

  Já bych medvědy navrhla do programu prevence negativních jevů pro mateřské školy i jako manuál pro mladší sourozence - téma šikana ;-). Velmi cenné pro dětství bez traumat.(12.2.2015)

 • hippyman
  ****

  ani jako malej, ani teď jsem na tom zdejší 94% kouzlo neviděl, ale uznávám, že některé hry jsou opravdu vypečené a dnešní animovaná večerníčková produkce má v porovnání s medvědy co dohánět... 70%(10.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace