Potkali se u Kolína

How They Met At Kolin

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie / Rodinný

Československo, 1965, 14 min

Rudolf Deyl ml.

I já jsem pruhovaná příšera... /moje reakce na komentář "u sousedů"/ Moje milá Latimerie podivná: až budeš zamykat "tyhle dvě o zem mlátící se pruhované příšery měly být zamčené v trezoru a už nikdy nevylézt na světlo boží" tam, co říkáš, byl bych ten nejšťastnější opelichaný medvěd brtník, kdybys mě tam mohla zamknout s nimi. Věř mi, že tam s nimi budu s nadšením skotačit a mlátil sebou o zem a rozhodně už nikdy nepocítím potřebu "vylézat na světlo boží" :-) Tvůj nedočkavý a moc natěšený Auctus.(21.1.2013)

"Pojďte pane, budeme si hrát. Anebo se budeme dívat na bezva animovaný film o nás dvou." ...Méďové, já se přidám. Vždy a ochotně.(15.7.2002)

Pane pudeme si hrát....nebo tak nějak to ti méďové říkaj. Potkali se u Kolína, ani po tolika letech, neztrací ti medvídci nic ze svého osobitého kouzla.(13.4.2007)

U medvědů z Kolína jsem strávil spoustu času. Pamatuáji si, jak mě mrzelo, že v televizi neběželi moc často. Animace, kdy z medvěda bylo najednou auto, najednou semfor atd. jsou nezapaomenutelné, jenom nechápu, proč pořád jedli ty bonbóny(7.2.2008)

Všichni, kteří zde komentují Pojďte pane, budeme si hrát, darovali plný počet bodů. Já nejsem vyjímka. Docela by mě zajímalo, co by o tomto skvostu napsali ti lidé, kteří dali hodnocení nižší. Nejvíce toužím po komentáři od Numase (odpad!). Upřímně, s tímto člověkem bych si asi nerozumněl.(26.3.2005)