poster

Lexx (TV seriál)

 • Kanada

  Lexx: The Dark Zone

Dobrodružný / Sci-Fi / Fantasy / Komedie

Kanada / Německo / Velká Británie, 1996, 4x90 min

 • DaViD´82
  **

  Červený trpaslík? Ale kdeže... Když už něco, tak spíše Doctor Who. Pro někoho bohudík, za mě však bohužel.(15.5.2010)

 • Mr. Filuta
  ****

  V úvodu zaprvé: Ať si zdejší uživatelé hodnotí zvlášť filmy (což je zde) a zvlášť zbytek seriálu (což je ZDE), rozdíl v tom totiž je. V úvodu zadruhé: Nevím kdo první přišel s tím přirovnáním k Trpaslíkovi a už vůbec nevím proč se toho všichni tak chytli, osobně se domnívám, že by nemohli být více vedle. Snad jen ten pocit bezútěšnosti, který sdílí posádka lodi, je jediným mostem mezi oběma, a to je pro přímé srovnání, nezlobte se na mě, opravdu málo. Každopádně Lexx je neuvěřitelně unikátní zvrácená blbůstka, která úspěšností trpí na svůj poměrně nízký profil. Ale kdo si skutečně najde ten čas a pozornost na upřímné shlédnutí, zůstane určitě okouzlen stejně jako já. Dodneška mi rozum stojí kdožeto do tohohle díla promítnul svoji zvrácenou duši, protože bych ho rozhodně chtěl potkat. A nebo spíš nechtěl...?(24.8.2012)

 • NinadeL
  *****

  4/4 Tak ono to nezestárlo, nejfantastičtější pilot k seriálu, který mě neustále v minulosti přesvědčoval o tom, že ač žánru neholduji, tohle si prostě musím dopřát :) Zev, sice bych nechtěla prožít celý život v tvých kalhotkách, ale posledního z Brunnen G bych následovala kamkoli. Yo way yo... Ah home va va ray... Yo way rah... Jerhume Brunnen G....(16.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace