Letohrátky (TV seriál)

• slovenský

Rozprávková jazda

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 1990, 65x22 min

Nemýlím-li se, tak tohle jsou Rebecca, Kid a Balú. Nemá to sice takovou šťávu jako Gumídci, ale pořád je to super. Vzpomeňte si třeba na Dona Fanfána nebo Šéf Chána... no a svébytná architektura a design, čekali byste něco takového od Disneyho seriálu? Je to pro trochu starší děti než Gumídci nebo i Rychlá Rota, přece jen je to dobrodružná záležitost a dost se tam střílí - při vhodné aplikaci je to ale zcela nezávadné:) 80% PS: ČT:D se při uvádění Letohrátek v roce 2014 vyznamenala způsobem, který bych očekával od Skupiny Nova - pamatujete si ještě, jak s velkou pompou koupili Battlestar Galacticu, ale jaksi "jim nikdo neřekl", že seriál na vteřinu přesně navazuje na pilotní minisérii, kterou ovšem nekoupili?:) No tak u Letohrátek se stalo to, že se po nějakých padesáti epizodách najednou do vysílání vloudila úvodní dvojepizoda, tudíž se Kid a Balú znova poprvé setkali... a tak nějak to i bylo jinak nadabované, takže z Kida Mrakošlapa byl nepřeložený Kit Cloudkicker;) No alespoň jsem se dozvěděl, že česká verze má Kida místo Kita...(23.5.2003)

Tento animák od Disneyho se mi nějakým záhadným způsobem vymazal z paměti. Ani nevím proč, neboť se mě hodně líbil a považoval jsem ho mezi to nejlepší, co se v našich končinách od Disneyho vysílalo. Dokonce ten název Letohrátky mě připadá, že jsem ho nikdy neslyšel. Našel jsem ho tak, že jsem vygoogloval Walta Disneyho a dostal jsem se na web, kde byly uvedeny Disneyho animáky. Název mě hned upoutal a tak jsem si přečetl obsah a hned po dvou větách mi došlo, oč se jedná. Jakýsi medvěd z knihy džunglí řídil letadlo a měl pár kamarádů se kterými prožíval všelijaká dobrodružství. Abych si trochu zavzpomínal, tak jsem si na youtube pustil úvodní znělku. Považuji to za 3. nejlepší animák od disneyho (1. Skrblík, 2. Gumídci a 3. Letohrátky).(12.7.2008)

75% - Na Gumídky to opravdu nemá, ale v době, kdy jsem to sledoval, jsem hltal každý díl!(3.10.2007)

Nejlepší je Lúďa, prototyp havajského povaleče.;)(29.4.2007)

Vzhledem k tomu, že se mi v paměti uchovalo jen minimum vzpomínek na tento seriál (vybavuji si jen bar na ostrově, šimpanze, Balúa a žluté letadlo) můžu říct, že mě tahle disneyovka moc nezaujala.(5.6.2008)