poster

Letohrátky (TV seriál)

 • český

  Letohrátky: Rebeka, Kid a Balú

 • USA

  TaleSpin

 • slovenský

  Rozprávková jazda

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 1990, 65x22 min

 • Lucasion
  *****

  Letohrátky to je srdcovka mého dětství. Balůa mám opravdu rád a Rebeku a Kida jakbysmet. Nemohu si pomoci a tak i po těch x letech je na co koukat. Vtipná úvodní znělka a příběhy co se odehrávají převážně ve vzduchu. Nejlepší na Letohrátkách je báječný humor. Hlášky, kterých je habaděj, a směju se jím dodnes. Oblíbený Disney animáček s nejlepším kresleným Méďou na světě. Viděny epizody: 01, 11, 22, 29, 36. (90 %)(8.2.2014)

 • monolog
  *****

  Co říct? Animáč za všechny prachy z doby, kdy tyhle animáče ještě byly o něčem a taky dobře dabovaný. Škoda, že tohle i u nác nevydávaj na DVD, hned bych to koupil, i když nemám DVD přehrávač. Tohle je možná i lepší i jak... Vlastně ne. Tohle je společně s Gumídkama, Kačerovem a Rychlou rotou ten nejlepší seriál, kterej Disney natočil. (ale fakt nevím, jaký a jestli ještě nějaký natočili).(13.2.2006)

 • sidzej
  *****

  Tak toto bol bezkonkurenčne môj naj kreslený seriál........dodnes si pamätám dvojdielnu epizódu "Komu zvoní zvon" ktorú som pozerával niekoľkokrát za sebou .....tento seriál formoval moju lásku k dobrodružným filmom.....nezabudnem nikdy! EDIT: Narozdiel od Ninja korytnačiek či Scooby-Doo v prípade Rozprávkovej jazdy zázrak naďalej trvá. Stretávka po rokoch s mojou detskou láskou dopadla vynikajúco. Obzvlášť v pôvodnom znení a v stereo zvuku je zážitok ešte o stupeň vyšší. Skvelá hudba, postavy (Balú, Rebeka, Kid, Wildcat, Šérchán, Don Karnage, Molly, Louie) príbeh, animácia. Pre niekoho je najlepší Disneyho seriál Káčerovo, pre mňa je to Tale Spin!(24.7.2008)

 • Psema
  ****

  Nejlepší je Lúďa, prototyp havajského povaleče.;)(29.4.2007)

 • Korbitch
  ****

  Pamatuju si,že jsem v určitém věku musel mít doma model Drakouše stůj co stůj!(11.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace