Letohrátky (TV seriál)

Rozprávková jazda

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 1990, 65x22 min

Startujem!(20.12.2008)

Co říct? Animáč za všechny prachy z doby, kdy tyhle animáče ještě byly o něčem a taky dobře dabovaný. Škoda, že tohle i u nác nevydávaj na DVD, hned bych to koupil, i když nemám DVD přehrávač. Tohle je možná i lepší i jak... Vlastně ne. Tohle je společně s Gumídkama, Kačerovem a Rychlou rotou ten nejlepší seriál, kterej Disney natočil. (ale fakt nevím, jaký a jestli ještě nějaký natočili).(13.2.2006)

... jinak taky Letohrádky. Pampampam, pampamap, odio startujem, odio s medvědem...(13.4.2006)

• novoten

Určitě nejhorší ze zlaté čtyřky disneyovských raníčků (Ducktales, Rychlá rota a Gumídci). Kid byl sice ve vzduchu frajer, ale jeho momenty, kdy se jenom naštval na všechny kolem, byly vážně otravné. A když je Balú většinou horší ňouma než za celou Knihu džunglí, je zle. I přes oblíbené postavy z Mauglího světa.(22.2.2006)

Pamatuju si,že jsem v určitém věku musel mít doma model Drakouše stůj co stůj!(11.11.2009)

• - Seriál měl být původně o Rampovi McKvákovi ze seriálu My z Kačerova. Nakonec byla ale hlavní postava změněna na Balúa. Nicméně i tak zůstala v seriálu spousta prvků z původního seriálu, včetně slova "Tale" v názvu a jmen většiny letadel. (HappySmile)

• - Epizoda nazvaná "The Ransom of Red Chimp" je adaptací slavného příběhu O. Henryho "The Ransom of Red Chief". Stejně jako O.Henryho příběh končí tento díl tím, že únosci musí zaplatit peníze uneseným hlídačům. (HappySmile)

• - Kid měří 114 cm. (HappySmile)