poster

S tebou mě baví svět

 • slovenský

  S tebou ma baví svet

Komedie / Rodinný

Československo, 1982, 82 min

 • Sarkastic
  *****

  Ne, komedie století to rozhodně není (skoro mi připadá, že někteří uživatelé dali menší hodnocení jen kvůli tomuto titulu). Ale velmi pohodový, úsměvný, rodinný film určitě. Hezky zpracované téma o 3 mužích, kteří se rozhodnou ukázat svým manželkám, že starání o děti přece není takový problém, a že to zvládnou bez nich (brzy se přesvědčí o opaku, ale ty jejich snahy jsou opravdu humorné). Plný počet dávám kvůli těm kouzelným dětem.(16.12.2007)

 • dobytek
  *

  Na tenhle film mam alergii. Nesnášim uječený haranty, nesnášim zimu, nesnášim sníh, nesnášim hory, nesnášim Vondráčkovou. Navíc považovat tohle za veselohru století? Běžte do kosočtverce... Odpad nedávám jen z toho důvodu, že mam rád Satinskýho a Pavla Novýho a pak tam byly za celej film asi dvě dobrý hlášky. Nicméně věřim, že tento film se bude těšit velký popularitě mezi pedofilními a fakanofilními spoluobčany.(21.11.2006)

 • Mi Nü-Chai
  odpad!

  Při sledování tohoto filmu mě podezřele přestává bavit stávající život a mám chuť stát se sériovým vrahem spořádaných rodinek.(16.8.2013)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Film se z velké části odehrává v Beskydech, natáčelo se však v Jeseníkách a Krkonoších v Dolním Dvoře. (contrastic)

 • - Nechýbalo veľa a do role Alberta mohol byť obsadený iný herec. Poledňáková pochybovala, či Satinský zvládne fyzicky náročné úlohy. Keď ju Václav Postránecký (Michal Adámek) ubezpečil, že kolega Julo externe spolupracoval s Horskou službou vo Vysokých Tatrách, poslala režisérka scenár do Bratislavy. (Raccoon.city)

 • - Asistenti obešli desítky škol a školek a viděli 6000 dětí. Poté jich Marii Poledňákové přivedli 450. (jenik71)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace