poster

S tebou mě baví svět

 • SK název

  S tebou ma baví svet

Komedie / Rodinný

Československo, 1982, 82 min

 • Sarkastic
  *****

  Ne, komedie století to rozhodně není (skoro mi připadá, že někteří uživatelé dali menší hodnocení jen kvůli tomuto titulu). Ale velmi pohodový, úsměvný, rodinný film určitě. Hezky zpracované téma o 3 mužích, kteří se rozhodnou ukázat svým manželkám, že starání o děti přece není takový problém, a že to zvládnou bez nich (brzy se přesvědčí o opaku, ale ty jejich snahy jsou opravdu humorné). Plný počet dávám kvůli těm kouzelným dětem.(16.12.2007)

 • Eddard
  ***

  Je to neskutečně provařené (což ovšem není chyba snímku samotného), z některých scén mi jde docela mráz po zádech (Sladké mámení apod.), no a hmmm... nejlepší česká komedie století? To snad oprvadu ne. Na druhou stranu je to nenáročná, oddechová záležitost s několika slušně vypointovanými gagy a mužské herecké výkony jsou hodně slušné (Postránecký zvlášť). 60%(5.7.2006)

 • Divočák
  **

  Nikdy jsem tam neviděl to "kouzlo", které tam vidí ostatní. Komedie století? Pche. Mmj. víte o tom, že některé záběry z tohoto filmu kolují po internetu mezi pedofily?(8.1.2006)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Vila rodiny Horákových se nachází v Půlkruhové ulici ve Vokovicích (mimochodem je skutečnou vilou herečky Jany Šulcové). (Specs)

 • - Ve filmu si záhráli i skuteční rodiče představitele Míši jako komparz. Pán, který prochází před oknem cukrárny je jeho skutečný otec. (cariada)

 • - Po natočení scény, kdy jde Dášenka (Zuzana Gutheisová) ve sněhu v bačkůrkách, musela malá herečka začít brát antibiotika. (jenik71)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace