poster

S tebou mě baví svět

 • slovenský

  S tebou ma baví svet

Komedie / Rodinný

Československo, 1982, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Eddard
  ***

  Je to neskutečně provařené (což ovšem není chyba snímku samotného), z některých scén mi jde docela mráz po zádech (Sladké mámení apod.), no a hmmm... nejlepší česká komedie století? To snad oprvadu ne. Na druhou stranu je to nenáročná, oddechová záležitost s několika slušně vypointovanými gagy a mužské herecké výkony jsou hodně slušné (Postránecký zvlášť). 60%(5.7.2006)

 • B!shop
  *****

  Jo tak tohle je Polednakova ve vrcholny forme. Film sice ty skutecne masakralni fory ma jen misty, ale je to celkove milej film s pohodovejma detma a sympatickejma fotrikama, takze je jasny, ze si ho spousta lidi oblibila. Ja ho mam taky rad, ale za komedii stoleti ho urcite nepovazuju. Nicmene se na nej vzdy rad kouknu.(18.11.2007)

 • Radyo
  *****

  Legendární komedie se spoustou naprosto originálních vtípků a výbornými hereckými výkony. Za samostatnou zmínku stojí i dětští hrdinové filmu, kteří do příběhu zapadají naprosto precizně a vůbec se nezdá, že by museli nějak přihrávat, byť na druhou stranu musím přiznat, že jejich role nepatří mezi ty nejhovornější. No a co se týče tria Satinský, Postránecký, Nový - na to není žádný superlativ. "Maminka mě utírá vždycky lopuchem." "Tady žádný lopuch není".... :))(18.9.2003)

 • Jacinda
  **

  Tenhle film nemám ráda...úplně všichni se tam chovají jako dmti a ty uječené děti mě neskutečně serou(12.1.2009)

 • flanker.27
  ***

  Poslední slušný film Marie Poledňákové. Častým opakováním poněkud (poněkud hodně) ztrácí na přitažlivosti. A komedie století? Odpovím si sám, ani omylem.(28.12.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace