poster

S tebou mě baví svět

 • slovenský

  S tebou ma baví svet

Komedie / Rodinný

Československo, 1982, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  ****

  „Večer. Co večer! Na noc by jste se měli šetřit.“ Klasická česko-slovenská rodinná komédia, ktorá právom patrí na televízne obrazovky niekoľkokrát do roka. Výborné herecké obsadenie (predovšetkým páni Labuda a Nový), pekná výprava, podarené decká, skvelé scénky (kadibudky, šípkový čaj, Matýsek, stará indiánska babička) a jeden dialógový klenot vedľa druhého („Tú tvoju betónovú kašu by nestrávila ani miešačka na betón“; „Ještěže Mates neumí mluvit.“; „Maminka je doma?“ – „Ne, to nadává papagáj.“).(27.12.2008)

 • RHK
  *****

  "Pane, buďte tak laskav a dovezte mou tchýni na nádraží včas. - Buďte bez starosti, pane. Povezu vaši tchýni, jako by to byla moje vlastní." A "bačkůrky" u nás doma zlidověly. Ukázka (pohádka): http://www.youtube.com/watch?v=edrBz4z3UNQ(12.2.2009)

 • lesumir
  **

  Svět mě sice baví, ale jedině bez tohohle filmu, o kterém všichni říkají, že je kultovní. Není.(18.11.2008)

 • Stegr
  ***

  50% - Mánie okolo tohoto filmu mě nějak minula...(27.9.2007)

 • Radyo
  *****

  Legendární komedie se spoustou naprosto originálních vtípků a výbornými hereckými výkony. Za samostatnou zmínku stojí i dětští hrdinové filmu, kteří do příběhu zapadají naprosto precizně a vůbec se nezdá, že by museli nějak přihrávat, byť na druhou stranu musím přiznat, že jejich role nepatří mezi ty nejhovornější. No a co se týče tria Satinský, Postránecký, Nový - na to není žádný superlativ. "Maminka mě utírá vždycky lopuchem." "Tady žádný lopuch není".... :))(18.9.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace