S tebou mě baví svět

• slovenský

S tebou ma baví svet

Komedie / Rodinný

Československo, 1982, 82 min

Jo tak tohle je Polednakova ve vrcholny forme. Film sice ty skutecne masakralni fory ma jen misty, ale je to celkove milej film s pohodovejma detma a sympatickejma fotrikama, takze je jasny, ze si ho spousta lidi oblibila. Ja ho mam taky rad, ale za komedii stoleti ho urcite nepovazuju. Nicmene se na nej vzdy rad kouknu.(18.11.2007)

Nejlepší česká komedie vzniklá v době komunismu. Skvělé obsazení skvělé vtípky... Klasika :)(23.12.2004)

Matýsek se posral a posrali se i Čeští diváci, když tento film zvolili Veselohrou století. Jinak ale proti filmu nic nemám, ale po tolika shlédnutí mě už moc nebaví. 50%.(8.2.2005)

• - Chalupa Apalucha se nachází nedaleko Dolního Dvora v Krkonoších, kde bydlel v hotelu Morava po dobu natáčení filmový štáb. Z hotelu Morava ve filmu vidíte jen jeho uhelný sklep, kam "zahučí" Kateřina, když neodolá léčce přichystané na Pepu. (Specs)

• - Hudebníci doprovázející Gábinu Bednářovou (Zdena Studénková) ve studiu a na koncertě byli členové skupiny Index Y. (Robbi)

• - Pre úspešné stvárnenie postavy Alberta Horáka bolo dôležité, aby Satinského slovný prejav nedaboval nikto iný do češtiny. Herec hovoril česky takmer dokonale, preto nemusel kŕčovito a úzkostlivo kontrolovať, či správne vyslovuje, ale mohol sa zamerať na obsah hovoreného slova. (Raccoon.city)