S tebou mě baví svět

• slovenský

S tebou ma baví svet

Komedie / Rodinný

Československo, 1982, 82 min

Jo tak tohle je Polednakova ve vrcholny forme. Film sice ty skutecne masakralni fory ma jen misty, ale je to celkove milej film s pohodovejma detma a sympatickejma fotrikama, takze je jasny, ze si ho spousta lidi oblibila. Ja ho mam taky rad, ale za komedii stoleti ho urcite nepovazuju. Nicmene se na nej vzdy rad kouknu.(18.11.2007)

Pro mnoho lidí klasika, na kterou nedají dopustit... Já se ráda podívám, ale že bych z toho byla na větvi?(9.6.2008)

• Jacinda

Tenhle film nemám ráda...úplně všichni se tam chovají jako dmti a ty uječené děti mě neskutečně serou(12.1.2009)

Poslední slušný film Marie Poledňákové. Častým opakováním poněkud (poněkud hodně) ztrácí na přitažlivosti. A komedie století? Odpovím si sám, ani omylem.(28.12.2006)

• JohnnyD

Najlepšia komédia storočia? Bezpochyby najpreceňovanejšia komédia storočia. Väčšina humoru je na úrovni pádov, udretí a "smiešnej" reči detí - a to mi vtipné nepríde, jedine ak tak nudné. Česť Júliusovi Satinskému, ktorý by si zaslúžil aj 5* len pre seba.(26.12.2006)