poster

Šílenci na prknech

 • USA

  Out Cold

 • Slovensko

  Šialenci na snowboardoch

Komedie / Sportovní

USA, 2001, 85 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • blackrain
  *****

  Pohodička. Opravdu šílenci. Je paráda, když to někdo skutečně umí a ví, co dělá. Jezdit na prkně s půlitrem piva? Proč ne. Tohle sice není kdo ví jak velký zázrak, ale tady jde o zábavu. Já jsem se bavila. Lepší než Snowboarďáci. Zima a sníh patří mezi vděčná témata. Dotáčky na konec, to byla třešínka na dortu.(24.1.2009)

 • BioGrower
  ****

  Nad ničím sa nezamýšľajte a nič nečakajte a film vás určite pobaví.(25.5.2007)

 • Pragrik
  **

  Několik povedených fórků,ale hlavně nádherný hory a scény, když sjíždej na snowboardech byli asi nejlepší z filmu...(12.1.2009)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Místní Eskymáci mají devět výrazů pro ptáka uvízlýho v trysce." Tato stěžejní informace, pár celkem povedených vtípků a nepřehlédnutelná herecká topornost populární švédské trajdalky po mole, byly tím jediným, co mě na snímku bavilo. Je však velmi pravděpodobné, že kdybych měl větší smysl pro stabilitu na prkně a byl při sledování pod vlivem některého z výkonných náladobudičů, tak bych se dokázal pobavit lépe.(3.5.2016)

 • Eawy
  ****

  Nadpriemerná studená zábava na teplý letný večer. Veľmi som sa bavila, malo to šmrnc, rýchlosť, nebolo to rozvláčne, malo to odlišné charaktery hlavných hrdinov. Nebolo to nijako romanticky ovplyvňované. Všetci herci boli vynikajúci, rovnako ako aj príbeh. Nemalo to žiadnu hlbšiu podstatu. Krásne zábery hôr a soundtrack, ktorý mi pripomenul staré dobré časy ovplyvňujú moje hodnotenie. 75%(13.8.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace