Podobně jako hodně zaprášená záležitost Sky Akademie, i tohle poměrně funguje. Máme zde zlého nového majitele horského střediska a proti němu se samozřejmě postaví místní povaleči, alkoholici, atd. Několik fórků opravdu povedených, ale hlavně se jedná o jednoznačně odpočinkovou záležitost, ve které Zach Galia....... (to jméno je opravdu hrozné) válí.(2.7.2013)

...nevíte co tam dělal Richard Donner za barem?? Jak se tam dostal?? Miluju hory, proto dnešních lehce nadsazených šedesát procent, věnuju všem kteří rádi lyže, snowboardy, boby, lžíce, pytle, prostě všechny ty nádherné věci, na kterých se dá jezdit a blbnout do zblbnutí. Jednou větou: Ve filmu je jeden vtip a ten považuju za naprosto geniální...kdybych seděl za volantem já, musel bych se podívat, jestli náhodou připosráno v kaťatech nemám:)).(23.9.2008)

• novoten

Schválnostem spícímu kamarádovi se občas nedá nesmát, ale kdyby tvůrci přidali na vtipu místo toho, aby se jako hlavní příběhovou linii pokoušeli zabalit Casablancu do teenagerské variace, byl bych smířlivější.(16.10.2006)

Ski Academy pro třetí tisíciletí - rozpustilá, úsměvná, originální a plná báječných mužů na svištících prknech... totální oddechovka, ať už jste někdy v životě na snowboardu stáli nebo ne ;)...(30.12.2002)

Dobrá komedie. Fakt sem se místy i parádně bavil.(1.9.2009)