Šílenci na prknech

Out Cold

Šialenci na snowboardoch

Komedie / Sportovní

USA, 2001, 85 min

Americká zábava jak má být! Potěší hlavně fandy outdoorové zábavy, dobrých soundtracků a krásné přírody. Nechybí ani spousta hlášek a souhrn pokažených záběrů, které musí rozsekat každého. Pro mne jedna z nejlepších komedií. Jasný palec nahoru.(22.3.2012)

asi nejlepší zimní komedie.ta přirozenost,jaká vyzařuje ze všech herců je neskutečná,na nic si nehrajou,to nejsou herci,to jsou prostě normální,přirozený hovada jak prase!:-)skvěle natočeno,super dialogy,parádní snow boardový jízdy,neskutečný roštěnky,skvěle vymatlanej prasík.....no prostě všechno v tom filmu dosebe nádherně zapadlo a kucí vytvořli neskutečně vtipnou oddychovku,která má hrdé místo v poličce s mými nejlepšími filmovými kousky.ty inge,miluju tě tak jak jen kluk může milovat holku,se kterou nikdy nemluvil...tak víš..nezašukáš si se mnou?..nic by mýho blbýho otčíma nenasralo víc!:-)(18.1.2009)

Soundtrack Michael Andrews: 1. Anytime - Eve 6 ,2. Makes No Difference - Sum 41 ,3. Win Or Lose - Foo Fighters ,4. Ev Rebahdee - Planet Asia and William ,5. Posters - Jack Johnson ,6. Funk No. 49 - James Gang ,7. Lipstick And Bruises - Lit ,8. She Is Beautiful - Andrew WK ,9. Hear You Me - Jimmy Eat World ,10. Green Light Girl (Rock Remix) - Doyle Bramhall II & Smokestack ,11. For Anyone - The Color Red ,12. Makin' Money - Handsome Devil ,(14.5.2011)

No a opět vybočuju ze směru. Ale já si nemohu pomoct. Tahle komedie se mi zalíbila. Dobré kousky tam předváděli na těch prknech a i dobré herecké obsazení, kteří tomu dodali pohodovou atmosféru a dali vtipu šťávu.(4.2.2008)

Výborná oddychovka,pokud nejste zaprdlí intouši určitě si Šílence na prknech užijete.(9.7.2006)

• - Poslední film, ve kterém si herec Lewis Arquette zahrál. Zemřel 9 měsíců před uvedením filmu do kin. (Elwanelyn)

• - Film se natáčel na Aljašsce, kde se odehrává i děj filmu, mimo Aljašku se natáčelo také v kanadské provincii Britská Kolumbie. (Koldyn)

• - Ve filmu se objevili o profesionální snowboardisté Todd Richards, vicemistr světa z roku 1997, Rio Tahara, Tara Dakides, Devun Walsh a Rob "Sluggo" Boyce. (Simpoch)