Šílenci na prknech

Out Cold

Šialenci na snowboardoch

Komedie / Sportovní

USA, 2001, 85 min

Pokud si pamatuju tak sem se na to díval před lety hlavně kvůli A.J.Cook, ale tak koukat se na to dalo, žádne žaludeční křeče sem z toho taky nedostal. prostě v pohodě filmek co ale stačí vidět jednou a dost.(11.1.2009)

Takovej ten šedej průměr tuctových amerických komedií. Čekal jsem šit na úrovni snowboarďáků, ale u tohohle jsem se dokonce i párkrát zasmál...(26.10.2008)

...nevíte co tam dělal Richard Donner za barem?? Jak se tam dostal?? Miluju hory, proto dnešních lehce nadsazených šedesát procent, věnuju všem kteří rádi lyže, snowboardy, boby, lžíce, pytle, prostě všechny ty nádherné věci, na kterých se dá jezdit a blbnout do zblbnutí. Jednou větou: Ve filmu je jeden vtip a ten považuju za naprosto geniální...kdybych seděl za volantem já, musel bych se podívat, jestli náhodou připosráno v kaťatech nemám:)).(23.9.2008)

• novoten

Schválnostem spícímu kamarádovi se občas nedá nesmát, ale kdyby tvůrci přidali na vtipu místo toho, aby se jako hlavní příběhovou linii pokoušeli zabalit Casablancu do teenagerské variace, byl bych smířlivější.(16.10.2006)

• SallyZen

Tak od tohoto filmu jem očekával více a to jsem měl vypnutý mozek. Čeští "Snowboarďáci" byli tedy zábavnější. 25%(4.6.2011)

• - Poslední film, ve kterém si herec Lewis Arquette zahrál. Zemřel 9 měsíců před uvedením filmu do kin. (Elwanelyn)

• - Film se natáčel na Aljašsce, kde se odehrává i děj filmu, mimo Aljašku se natáčelo také v kanadské provincii Britská Kolumbie. (Koldyn)

• - Ve filmu se objevili o profesionální snowboardisté Todd Richards, vicemistr světa z roku 1997, Rio Tahara, Tara Dakides, Devun Walsh a Rob "Sluggo" Boyce. (Simpoch)