poster

Zkrocení zlého muže

 • Finsko

  Reilu peli

  (Finsko)
 • Jak zkrotiti zlého muže

 • anglický

  Fair Play

Komedie

Československo / Finsko, 1986, 100 min

 • Snorlax
  ****

  Magda Vášáryová výborná jako vždy, 3 okouzlující tetičky s rozkošnými hláškami. Pro mě nezapomenutelné bylo označení Nádvorníka (Jan Přeučil) za přitažlivého mladého muže. Zkrocení zlého muže není vyloženě sportovní film, ale hokejoví fandové si v něm určitě několik zajímavých pasáží najdou.(22.4.2011)

 • A.L.E.S.
  ***

  Skvělý film, i když místy trochu pokulhává a není to zrovna moje silná parketa, s mým oblíbeným Karolem Strasburgerem. Ten hrál i Adamce v Kamarádovi do deště. Vášáryová uchvacující jako vždycky a Strasburger jako cynický a sukničkářský trenér. Vždycky se na něj koukám..., ale pokud máte k Polákům blízko, můžete se o víkendu po druhé hodině dívat na Familiadu (něco jako 5 proti 5).(28.2.2007)

 • Iks
  *

  Za hodinu sledování tohodle rádoby filmu jsem vůbec nepochopil, o co jde, a už vůbec jsem nepochopil formu sdělování. Proto jsem to ani nedokoukal, protože to považuju za ztrátu času. Neuvěřitelná nuda. 20%.(12.8.2012)

 • WANDRWALL
  *

  Šel jsem tehdy do kina Moskva a očekával, že mě herci pobaví. Bohužel, brzy po expozici moje víra v pobavení začala pohasínat, a jediné co se dalo poslouchat a stálo mi za zapamatování byla tréninková lekce kouče Tommyho Donberga svým hráčům, kteří ho ale vůbec neposlechli, nevzali si jeho rady k srdci a neřídily se podle nich. Tereza Buriánová lítá ve filmu jako žena nesmírně vytížená, a baví ji to tak, občas se odhalí, jak to uměla tehdy jen Magda vašáryová a ne nadarmo se jí říkalo striptérka desetiletí, ale ani to mě neudrželo v kině, neb film mě tak nudil, až mě vypudil z kina, a poslal hledat zábavu jinde.(5.6.2011)

 • anais
  odpad!

  Nepochopím, že po něčem tak kompaktním a (ano) geniálně jednoduchém jako S tebou mě baví svět mohla Poledňáková natočit takovou hrůzu. Titulkované scény s nehereckým Strasburgerem působí spíš jako nějaké první čtení než finální záběry, Satinský a Postránecký jako by vypadli z předchozího filmu a vůbec se sem nehodí, scénář je taková nuda a šeď až je to k nevíře...(28.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace