Zkrocení zlého muže

Fair Play

Komedie

Československo / Finsko, 1986, 100 min

• anais

Nepochopím, že po něčem tak kompaktním a (ano) geniálně jednoduchém jako S tebou mě baví svět mohla Poledňáková natočit takovou hrůzu. Titulkované scény s nehereckým Strasburgerem působí spíš jako nějaké první čtení než finální záběry, Satinský a Postránecký jako by vypadli z předchozího filmu a vůbec se sem nehodí, scénář je taková nuda a šeď až je to k nevíře...(28.6.2011)

• sud

Nápad filmu je dobrý, ale nějak se to vymklo z rukou.(17.3.2005)

Nechapu, tohle nizke hodnoceni. Ja nejenze jsme si film po desitkach let pamatovala, ale ja se na nej s chuti podivala znovu pred 14 dny a opet se mi to libilo, je to usmevne.(2.11.2014)

• tuntavala

Vasaryova jedina bodovala.(19.10.2014)

Skvělý film, i když místy trochu pokulhává a není to zrovna moje silná parketa, s mým oblíbeným Karolem Strasburgerem. Ten hrál i Adamce v Kamarádovi do deště. Vášáryová uchvacující jako vždycky a Strasburger jako cynický a sukničkářský trenér. Vždycky se na něj koukám..., ale pokud máte k Polákům blízko, můžete se o víkendu po druhé hodině dívat na Familiadu (něco jako 5 proti 5).(28.2.2007)

• - Na filme spolupracovalo aj fínske štúdio Lunaris. (Raccoon.city)