Zkrocení zlého muže

Fair Play

Komedie

Československo / Finsko, 1986, 100 min

• WANDRWALL

Šel jsem tehdy do kina Moskva a očekával, že mě herci pobaví. Bohužel, brzy po expozici moje víra v pobavení začala pohasínat, a jediné co se dalo poslouchat a stálo mi za zapamatování byla tréninková lekce kouče Tommyho Donberga svým hráčům, kteří ho ale vůbec neposlechli, nevzali si jeho rady k srdci a neřídily se podle nich. Tereza Buriánová lítá ve filmu jako žena nesmírně vytížená, a baví ji to tak, občas se odhalí, jak to uměla tehdy jen Magda vašáryová a ne nadarmo se jí říkalo striptérka desetiletí, ale ani to mě neudrželo v kině, neb film mě tak nudil, až mě vypudil z kina, a poslal hledat zábavu jinde.(5.6.2011)

To je Mariin film? To musím prověřit zubem času...(30.5.2010)

• sud

Nápad filmu je dobrý, ale nějak se to vymklo z rukou.(17.3.2005)

Film je spíše komerční a propagační záležitostí. Tak kouknout se na to dá, ale je to hodně umělé. Docela zábavné je, jak si holka jezdí po Evropě, když vytáhnout paty jen tak, byl zázrak skoro i do NDR.(23.5.2014)

• Iks

Za hodinu sledování tohodle rádoby filmu jsem vůbec nepochopil, o co jde, a už vůbec jsem nepochopil formu sdělování. Proto jsem to ani nedokoukal, protože to považuju za ztrátu času. Neuvěřitelná nuda. 20%.(12.8.2012)