Dustin Hoffman je perfektní ale přišlo mi to málo vtipné. Raději mám novější Mrs. Doubtfire, která se nese v podobném duchu.(2.9.2007)

rozpočet : $21 million tržby americke : $177,200,000(25.12.2006)

• NinadeL

Ta Hoffmanova proměna je samozřejmě skvělá, zajímavá, ale obávám se, že jinak je to jen relaxační film z prostředí natáčení fiktivní General Hospital. Mydlinkové opery, ve které se to pořád jen mydlí.(22.3.2013)

Nikdy mne moc nebavilo, když se chlap oholil, nalíčil, nafouknul si hrudník, navlékl si ženské šaty a pisklavým hláskem se začal dožadovat mého smíchu. Jedna je výjimka však existuje a tou je Michael alias Dorothy, kterého však ke změně pohlaví vedla nezaměstnanost a to já plně respektuji. Navíc je to skvělá zábava, Dorothy je neřízená střela a nejeden z jejích nahrávačů na hlášky by si patrně zasloužil svůj vlastní film. Zejména na ten se spolubydlícím Jeffem bych se určitě mrknul.(5.1.2015)

Rozpočet $21miliónovTržby USA $177,200,000Tržby Celosvetovo $210,100,000║ Dustin Hoffman je fakt klasik, prvá polovica filmu je trošku vlažná, alebo lepšie povedané taká rozbehová ale v druhej to už pekne odsýpa a bohato zabáva. /80%/(20.4.2009)