• Kulmon
  ****

  Dustin Hoffman hraje chlapa co hraje ženu co hraje ředitelku nemocnice. Takže buď je to schizofrenik, nebo výbornej herec. Já se přikláním k tomu, že to je génius, který dokáže bravurně ztvárnit jak charakterní postavu, tak komediální, bez ohledu na pohlaví. Komedie je to však zcela předvídatelná, trochu lepší průměr.(10.2.2010)

 • Sarkastic
  ****

  Velmi dobré, ale spíše úsměvné než doopravdy vtipné. Když bych si měl vybrat nejlepší převlekovou komedii, nebude to ani Někdo to rád horké, ani Tootsie, ale Mrs. Doubtfire (vím, že jsem v menšine, ale Táta v sukni mi přišel jednoznačně nejvtipnější a taky se tam více zohledňoval fakt omylu při převlékání). Každopádně Dustin Hoffman jako Dorothy Michales válí a právě o jeho herectví v tomto filmu jde (mimochodem komediální talent mého oblíbence Billa Murraye mi přišel dost nevyužitý).(23.4.2011)

 • Matty
  *****

  Atypická romantická komedie, která sice disponuje spoustou hluchých míst, patosu a zaručené fungujících klišé, ale výkon Dustina Hoffmana ji mění na klasiku žánru. 90% Zajímavé komentáře: kleopatra, Oskar, Shaqualyck(11.9.2006)

 • Chrustyn
  ***

  Dustin Hoffman je perfektní ale přišlo mi to málo vtipné. Raději mám novější Mrs. Doubtfire, která se nese v podobném duchu.(2.9.2007)

 • movie
  *****

  Jedna z nejlepších převlekových komedií společně NĚKDO TO RÁD HORKÉ a MRS.DOUBTFIRE...(29.8.2002)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace