poster

Takoví jsme byli

 • USA

  Way We Were, The

 • slovenský

  Takí sme boli

Drama / Romantický

USA, 1973, 118 min

 • Foma
  ****

  70%. Neni to zcela muj šálek kafíčka, tehnle film. Ale Bobby je sympaťák jako vždycky a celkem nenásilně tu sledujem důležitou část dějin Ameriky.(8.3.2008)

 • Superpero
  ****

  Bez těch skvělých herců by to bylo sotva poloviční. Redford i Streisandová jsou tu fakt přirození a jedině díky tomu vás film vtáhne. Téma je totiž dost politické, ale na druhou stranu nejde až tak do hlubky. K McCarthysmu bych potřeboval ve filmu vykreslit větší paranoiu, aby mě to téma zajímalo. Proto se mi zde více líbila první půlka. Každopádně jako film o partnerském soužití lidí s protikladnými povahami je to super.(13.10.2010)

 • dopitak
  **

  Nejslavnější oskarová nuda, co jsem kdy viděl. Solidní dabing (NOVA 1995) nezachrání banální a směšně vyznívající dialogy. Dokoukáno spíše z úcty než ze zájmu.(21.11.2010)

 • Terva
  ***

  .....všechno se zdálo být důležitější nežli láska..... Ocenění - Oscar - hudba, píseň (The Way We Were); nominace : hlavní herečka (B. Streisand), výprava, kamera, kostýmy. David di Donatello Awards - zahraniční herečka (B. Streisand). Zlatý glóbus - píseň (The Way We Were) - http://www.youtube.com/watch?v=n-KPGh3wysw Scénář - Arthur Laurents. Kamera - Harry Stradling Jr. Hudba - Marvin Hamlisch.(25.4.2011)

 • Tomco
  ***

  Stokrát omielané, niekedy mi tu proste chýba medzi-hodnotenie na filmy pri ktorých si môže človek zuby vylámať a aj tak nevie či dať tri alebo štyri.Ústredná dvojka je moc fajn, určite skolila a ešte skolí nejedno srdce, no na mňa až tak nezapôsobilo to ostatné okolo toho. 70%, viac k tomu nejako nemám chuť dodávať.(24.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace