poster

Hra bez pravidel

 • anglický

  Game without Rules, A

Akční / Krimi / Drama

Československo, 1967, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • fragre
  ***

  Na svou dobu jistě překvapivé, když tu nevystupují sympatičtí a chytří esenbáci. Dokonce bych řekl, že je to jeden z mála českých kriminálních filmů, kde akční scény nejsou zdrojem nechtěného veselí. Prostě, povedená variace na západní (francouzské) kriminálky. Zvláště ta loupež bez jediného slova je skvělá, pak už kvalita kolísá. Největší slabinou je hlavní hrdina. Svatopluk Matyáš je typově dobrá volba, herecky už méně dobrá volba. František Šťastný jen trochu přebytečná kuriozita.(28.2.2015)

 • zette
  ****

  Velmi povedene a napinave drama z nasich koncin. Vyborny Adamira v roli zoufaleho spolupachatele. Slusna atmosfera.(2.6.2013)

 • Gavin87
  ****

  Tento film jsem velmi dlouho sháněl a musím říct, že mě po shlédnutí nezklamal. Všechny filmy s panem Adamírou z 60.let jsou pro mě znamením dobrého filmu. A propos v tomhle filmu dostal nemalou roli i můj oblíbenec, pan Zdeněk Kryzánek, kterou zahrál naprosto skvěle a přesvědčivě...jako vždy :-)(20.6.2009)

 • sator
  ***

  Thriller jak vyšitej :)(30.10.2011)

 • dr.fish
  ****

  Tohle je tvrdá gangsterka po "socialisticku". Loupež klenotů, které si sice člověk mohl tenkrát schovat na půdu, jelikož by je nikde neprodal, ale dobře vymyšlená, dotažená, jen drobná chybička se vloudí, ale tu policista naštěstí udělá taky. Dojde ke smrti chyceného pachatele, ztrátě důležitého svědka a policajt ztratí práci. Jde ale o čest, a tak se po letech na vlastní pěst pustí do šetření znovu. A my diváci nevíme, jestli mu nakonec taky třeba nejde jen o ty prachy. Přijde střílení, vraždění, loupení a honičky v autě. Vše samozřejmě v možnostech tehdejší Prahy a vzkvétajícího národního hospodářství. 80%(15.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace