poster

Hra bez pravidel

 • anglický

  Game without Rules, A

Akční / Krimi / Drama

Československo, 1967, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • honajz
  *****

  Náhodou odchyceno na jinak shitové TV Barrandov a velice dobrá a i trochu akční kriminálka s úžasnou atmosférou, šikovnou prací s ruchy a tichem, přesným načasováním scén... I po letech mě to drželo přibitého napětím ke křeslu.(11.2.2009)

 • gudaulin
  **

  Nemůžu si pomoct, ale Hra bez pravidel mě nepřesvědčila natolik, abych jí dal více než 2*. Solidní námět a slušné herecké obsazení podle mě nemůžou zastřít fakt, že Jindřich Polák se ke svým slavnějším kouskům teprve prokousával a režie mě zkrátka a dobře nepřesvědčila. V porovnání s moderními dynamickými thrillery se nedají zastřít chyby ve scénáři, předvídatelnost a protivné momenty s kvílivou hudbou, která má vyvolat pocit napětí. Celkový dojem: 45 %. Ve své době nicméně vyčnívala Hra bez pravidel už jen tím, jak potlačovala ideologičnost a žánrový schématismus předchozí tvorby.(4.5.2011)

 • Tommassi3
  ***

  "Někdy je dobré o sobě vědět i to, co není pravda.."(3.6.2014)

 • Gavin87
  ****

  Tento film jsem velmi dlouho sháněl a musím říct, že mě po shlédnutí nezklamal. Všechny filmy s panem Adamírou z 60.let jsou pro mě znamením dobrého filmu. A propos v tomhle filmu dostal nemalou roli i můj oblíbenec, pan Zdeněk Kryzánek, kterou zahrál naprosto skvěle a přesvědčivě...jako vždy :-)(20.6.2009)

 • YURAyura
  ****

  8/10 Prekvapive dobra kriminalka s chareaktery, ktere nejsou cernobile jako material tohoto snimku, se zakonitostmi, co neplati a podarenym scenarem vyhybajicim se chybam a klische, co do dneska vidame i v kolorovanych akcnich filmech. Mihne se tam i ceskoslovensky motoking Franta Stastny a docela mu to hrani jde ;]](15.1.2007)

 • - Role motocyklového jezdce se zhostil profesionál František Štastný, mistr světa silničních motocyklů. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace