Kačenka a strašidla

Katja und die Gespenster

Pohádka / Komedie

Československo / Německo / Rakousko / Švýcarsko, 1992, 84 min

• cariada

Hovadina ,které jsem nikdy nepřišel na chut. Tohle opravdu není pro mě. Herecké obsazení je děsné a celé je to moc umělé.(25.8.2008)

4 hvězdy v nejčistší podobě. Obsazení, Svoboda, příběh. Perfektní základní pilíře. Dalo by se říct: "Tohle je KLASIKA."(29.10.2016)

Nazvat Evičku Vejmělkovou strašidlem, může jen člověk, co má v hlavě místo mozku vánoční stromeček.(25.12.2009)

Docela povedený filmeček, kde mi ale trochu vadila Kačenčina podnikavost a vůbec mi přišlo, že se Kačenka moc nepovedla. Jinak je to film opravdu hezký a jako malá jsem ho měla ráda, jen ta Kačenka...(23.2.2005)

Celkem příjemná pohádka ze současnosti (skoro:)) o tom jak jedno děvčátko dostalo od skoro pohádkového dědečka (skvělý Lubomír Kostelka) jednu opravdu povedenou hračku - pouťový dům hrůzy. Jenom by mě zajímalo, co by Robert Wiene říkal na Benešova dr. Caligariho:) Jinak čarodějnice Berta je skvělá i ve psí podobě:)(19.4.2004)