Kačenka a zase ta strašidla

• Československo

Kačenka a zase tie strašidlá

Fantasy / Rodinný

Československo / Německo / Rakousko / Švýcarsko, 1992, 84 min

• moviesfan

Méně úspěšné pokračování už tak nevydařeného filmu pro děti. Ještě to ale stále není propad. Hodnocení: 40%(17.8.2008)

• Djkoma

Kačenka a zase ta strašidla a zase nudná pohádka.(7.1.2006)

Pokračování Kačenky a strašidel navazuje přesně tam, kde nás zanechal první díl. Strašidelná atrakce z vídeňského Prateru a spolu s ní i trojice strašidel, se přestěhovala na zahradu ke Kačenčině babičce. Podívali jsme se na pražské Výstaviště (dříve Park kultury a oddechu Julia Fučíka) a krásy Vídně vystřídalo obligátní pražské centrum, trocha Zlaté kapličky nikdy nemůže škodit, že. Novinkou jsou hrátky věčně zamilované Elvíry, které to sluší fantasticky i v moderních šatech. Vzhledem k tomu, že později byl z obou dílů sestaven také seriál, a jde tedy o jednolitý materiál, kvalita rozhodně nekolísá. Bohužel onen seriál je ještě méně reprízovaný, než samotný dvojdílný film.(5.11.2011)

• Davies182

Druhý díl Kačenky a strašidel kupodivu "bavil" stejně jako její předchůdce - no prostě o moc neklesl :-).(29.5.2009)

• rt12

Nuda(27.5.2014)