• Gemini
  ***

  Druhá polovina příběhu o malé české koprodukční holčičce, která zdědila dům hrůzy s několika velice milými strašidly. Dočkáte se mimo jiné i novátorského divadelního představění a Jan Jiráň kromě poslintání i zamilování:)(19.4.2004)

 • Mertax
  ***

  Ta písnička se mi zažrala hluboko...(22.1.2007)

 • AngelAngie
  **

  Hezká klasika.(29.5.2008)

 • NinadeL
  ****

  Pokračování Kačenky a strašidel navazuje přesně tam, kde nás zanechal první díl. Strašidelná atrakce z vídeňského Prateru a spolu s ní i trojice strašidel, se přestěhovala na zahradu ke Kačenčině babičce. Podívali jsme se na pražské Výstaviště (dříve Park kultury a oddechu Julia Fučíka) a krásy Vídně vystřídalo obligátní pražské centrum, trocha Zlaté kapličky nikdy nemůže škodit, že. Novinkou jsou hrátky věčně zamilované Elvíry, které to sluší fantasticky i v moderních šatech. Vzhledem k tomu, že později byl z obou dílů sestaven také seriál, a jde tedy o jednolitý materiál, kvalita rozhodně nekolísá. Bohužel onen seriál je ještě méně reprízovaný, než samotný dvojdílný film.(5.11.2011)

 • Jacinda
  ***

  nic moc(31.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace