• Davies182
  ****

  Roztomilá klasika, na kterou sice nevím, jak bych se díval dnes, ale tenkrát to rozhodně byla jedna z nejlepších věcí, jež byly na telce k vidění (bohužel).(21.4.2009)

 • NinadeL
  *

  Neskrývaná arogance konce 80. let "Barrandovské reprezentace" opět nezastírá tolikrát prezentovanou myšlenku o tom, že současnost je přece někde úplně jinde, než byla doba let 70. Tudíž "dnešní" mladá generace pamatuje původního Pana Tau jen z peřinky. Nechtěla bych se dočkat takového filmu, jaký tam tehdy pan "Karásek" natáčel. Dáda Patrasová v igelitovém modelu, létající talíře jak z Plánu 9... A přeci má ten celý kolotoč svou historickou hodnotu aneb těžíme z koprodukcí, co můžeme.(24.2.2009)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Děda Tau padá ze střech, bojuje s ufony, dluhy a alkoholem? No, to je tedy nejen nářez, ale hlavně nuda a to si tato legenda nezaslouží. Kdyby v nevyužitých interiérech raději natočili to péčko, jak soudruh producent odvážně navrhoval, tak by to určitě mělo větší smysl. A ty sexy mimozemšťanky by si v tom určitě taky mohly zahrát.(27.12.2014)

 • Colonist
  **

  Slabý návrat a ještě slabší rozloučení s legendárním dětským hrdinou...(31.12.2006)

 • sud
  **

  Poslední a bohužel nejslabší dobrodružství tajemného pána s buřinkou. Zásobárna nápadů je zde už vymačkaná jak citron. 40%.(24.4.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace