poster

Špatná výchova

 • Španělsko

  Mala educación, La

 • slovenský

  Zlá výchova

 • anglický

  Bad Education

Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller

Španělsko, 2004, 101 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • amirgal
  ***

  Tak tady mi chyběla i elegance konceptu (viz níže Carne trémula). Kde se v Almodovarovi bere taková tvrdost, když zpracovává problém jemu tak blízký? Že by se tak zoufale snažil nepřehnat sentimentimentální srdečnost, kterou balancuje na hraně kýče, až jej zcela potlačil?(2.8.2009)

 • heyda
  ***

  Můj první Almodóvar a obávám se, že i poslední. Né, že by to byl vyloženě špatný film, natočený a hudebně podbarvený je velmi vkusně, ale sledovat trampoty dvou trans-homosexuálů není nic pro mě. Navíc herecké výkony mi místy připomínaly jihoamerické telenovely. Příběh je docela dějově bohatý, což chválím, ale jak už jsem zmínil: Almodóvar je prostě režisér pro homosexuály a transsexuály - mě se prostě tento film vůbec nedotýká a moc mu ani nerozumím. Přesto kvality na 3 hvězdičky tam jsou, ale tímto komentářem se s Almodóvarem pravděpodobně loučím. 50%(10.3.2011)

 • RHK
  ***

  Almodóvarův film opět o zamotaných vztazích a o sexuálním nutkání, tentokrát příběh pedofilního kněze a několika odrostlých homosexuálů, původně jeho dvou žáků a bratra jednoho z nich. Je to zajímavý a dost otevřený film ze života gayů, to pan režisér umí. Bohužel je ze života lidí, k nimž rozhodně nezískám kladný vztah, čímž je pro mne celý film o ničem. Ale cca 4% mužů se to bude asi líbit (a pak ještě intelektuálům, abych někoho neurazil:=)). Trailer je i zde na ČSFD: http://www.csfd.cz/film/74-spatna-vychova-mala-educacion-la/videa/(15.8.2009)

 • AngelAngie
  ****

  ...Gael je i coby ženská nesmírně sexy!(20.5.2008)

 • CheGuevara
  ****

  Souhlasím, ty titulky byly opravdu dobré a to i ty závěrečné. Jinak mi ta zápletka přišlá naopak dobře rafinovaná a vůbec celému filmu neuškodila, ba přímo naopak celý film oživila.(21.12.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace