Na český film docela drsné a akční! Polský herec Perepeczko je jako vrah opravdu odporný a nenáviděná Dagmar Patrasová tu zemře skutečně brutálním způsobem, takže nemůžu dát nižší hodnocení :-)(15.1.2006)

Jedna z vyjimek, kera potvrzuje pravidlo neprilis kvalitnich detektiv v nasi kinematografii - tato je vsak nadprumerna a myslim si, ze ve sve dobe musela odradit spoustu stoparek od tohoto zpusobu dopravy.(25.7.2002)

"Jestli mně chcete radit, co jsem jak měla nebo neměla dělat, tak já zase klidně pudu.."(27.2.2015)

Dnes již legendární krimifilm. Ve své době šokoval drastickými scénami zavraždění stopařek a spoustu stopujících dívek jakmile uvidělo červený náklaďák Roman, utíkaly pryč. Dnes sice už tak šokující není, ale i tak je to velice dobrá a napínavá kriminálka s drsným koncem. Na syrovosti a autenticitě ještě nabírá fakt, že film je podle skutečné události.(30.1.2006)

100%(16.12.2011)