• gouryella
  ***

  Jedna z vyjimek, kera potvrzuje pravidlo neprilis kvalitnich detektiv v nasi kinematografii - tato je vsak nadprumerna a myslim si, ze ve sve dobe musela odradit spoustu stoparek od tohoto zpusobu dopravy.(25.7.2002)

 • NinonL
  ****

  Dříve velká událost. Dnes, ve spletí filmového násilí všeho druhu, se tato krimi ztratí. Ale určitě je stále se na co dívat. Zejména mladá děvčata by měla vidět povinně.(29.8.2012)

 • Karlos80
  ****

  Dnes už klasický film kriminálního žánru z doby, kdy zde opravdu dobré české kriminální filmy viditelně chyběly. Není špatný, ale v podstatě se o žádné pořádné krimi nejedná, spíš sleduje psychický vývoj a později i psychologický rozbor hlavní postavy, tedy vraždícího řidiče Charváta. Ve své době tento jistě nadprůměrný film musel vzbudit jisté rozpaky, ale na druhou stranu měl být i jasným varováním pro mladé lidi, kteří rádi jezdili stopem. Na zapádě by z tohodle vzniklo jistě zmanité exploitation!(24.11.2007)

 • Boss321
  ***

  Dobrá detektivka se skvělou atmosférou. Myslím, že v době uvedení filmu to muselo na mladý holky docela zapůsobit......(24.11.2007)

 • Adam Bernau
  ***

  Polák točil celých deset let před tím až na vyjímky pořád jen Pana Tau. Asi si potřeboval dát něco oddychového, než dojde ke svým vrcholům s malou Lucií nebo s Návštěvníky. A tak - bezprostředně po posledním tauovském titulu "Od zítřka nečaruji" zabrousil do lehčího rodinného žánru. Princezny Arabela a Xénie obětmi nejbrutálnější sexuálně násilnické scény. Miluji československou kinematografii!(16.3.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace