• Tommassi3
  ***

  "Jestli mně chcete radit, co jsem jak měla nebo neměla dělat, tak já zase klidně pudu.."(27.2.2015)

 • Karlos80
  ****

  Dnes už klasický film kriminálního žánru z doby, kdy zde opravdu dobré české kriminální filmy viditelně chyběly. Není špatný, ale v podstatě se o žádné pořádné krimi nejedná, spíš sleduje psychický vývoj a později i psychologický rozbor hlavní postavy, tedy vraždícího řidiče Charváta. Ve své době tento jistě nadprůměrný film musel vzbudit jisté rozpaky, ale na druhou stranu měl být i jasným varováním pro mladé lidi, kteří rádi jezdili stopem. Na zapádě by z tohodle vzniklo jistě zmanité exploitation!(24.11.2007)

 • Adam Bernau
  ***

  Polák točil celých deset let před tím až na vyjímky pořád jen Pana Tau. Asi si potřeboval dát něco oddychového, než dojde ke svým vrcholům s malou Lucií nebo s Návštěvníky. A tak - bezprostředně po posledním tauovském titulu "Od zítřka nečaruji" zabrousil do lehčího rodinného žánru. Princezny Arabela a Xénie obětmi nejbrutálnější sexuálně násilnické scény. Miluji československou kinematografii!(16.3.2011)

 • troufalka
  ****

  Tomáš Holý dabuje Petra Procházku (Míša Jaroš).(16.5.2015)

 • adamo_znk
  ****

  Dáda dostala přes píču ! Celkově dobře zvládnutá žánrovka, které se nedá nic moc vytknout. Takových filmů se u nás moc netočilo a netočí, takže se sluší je respektovat.(23.6.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace