Nečekal jsem od Chicaga skoro nic a možná právě proto jsem se nakonec bavil velice obstojně. Mé srdce sice patří tomu druhému velkému muzikálu ze začátku 21. století (doba vzniku je btw jediné, co mají Chicago a Moulin Rouge společného), ale i tak musím dát uznale palec nahoru. Rozhodně ne tak nezasloužený oscarový vítěz, jak se traduje.(18.2.2011)

Tento film vznikol presne vtedy, keď som začal uvažovať o muzikáli ako brandži svojho života. Asi to zapríčinilo, že niečo mi z toho celkového pocitu ubralo: že to nebolo na divadelných doskách... Chicago je perfektný materiál, ktorý treba vidieť naživo!(4.1.2008)

No, myslel jsem si, že příběh se bude odvíjet jinak a role CZJ mi připadla jaksi trošku menší, než jsem čekal, nicméně *za pěkně padnoucí hudbu, *za odsýpající děj, *za neuvěřitelně fantastickou Renee, *za sexy Catherine a *za Richarda Gera, kterej hraje!!! (A Travolta se bije do hlavy...) Nejpůsobivější scéna byla pro mě ta se šibenicí a s dvojími novinami.(1.8.2003)

• gouryella

- * za příšernou hudbu, - * za nudu, - * za děsnou Zellwegger. Jak tohle mohlo dostat Oskara!!!!!!!!!!!!!!!!!!(12.5.2003)

Dobový styl hudby mi nikdy moc nesedl a už vůbec ne Renée Zellweger (co nani všichni vidí ?!). Zato exteriéry byli na jedničku a duo Gere - Jones jednoduše září.(30.12.2008)

• - Toni Collette sa uchádzala o úlohu Roxie Hart. (pancoyote)

• - Pro postavu Billyho Flynna se uvažovalo také o hercích jako Kevin Spacey, John Cusack nebo Hugh Jackman. (don corleone)

• - Naopak Entertainment Weekly ho zařadil mezi "Nejlepších 25 filmových muzikálů všech dob". (don corleone)