poster

Chicago

 • USA

  Chicago

 • Německo

  Chicago

 • Slovensko

  Chicago

Muzikál / Komedie / Drama / Krimi

USA / Německo, 2002, 113 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  ****

  "Výrazný" muzikál s riadne prevátenou (anti)morálkou všetkých zúčastnených (jedinú výnimku tvorí skvelý John C. Reilly, ktorému ale práve kvôli jeho neznesiteľne dobráckej náture vôbec nemožno držať palce). Kino Považan 2003(19.12.2004)

 • Mahalik
  *****

  Hned úvodní scéna ve které Catherine Zeta-Jones zpívá v kabaretu mě přímo přišpendlila do křesla. Všechno začalo být tak děsně rychlý a příjemně uklidňující. Pak se ovšem "přibatolil" Richard Gere s debilním úsměvem na tváři a já si říkal: Ať tak skvěle rozjetej film nezkazí! A nestalo se . I když nejsem fanoušek Gera, tak si dovolim říct, že tady udělal obdivuhodný výkon. Pro mě spolu s Moulin Rouge jeden z nejlepších muzikálů posledních let!(9.2.2007)

 • Renton
  ****

  Scénář: Bill Condon .. Výborná muzikálová freska z neklidného Chicaga dvacátých roků minulého století. Vypráví jednoduchý příběh o rychlém a snadném nabití popularity a zároveň o její pomíjivosti .. ovšem skvěle zpracovaný a zahraný s místy velmi dobrým hudebním/písňovým doprovodem. Na film roku to sice nestačí (akademici perlí), ale režie je nápaditá a herecké výkony přesvědčivé včetně mini role Luci Liu, jenž mě příjemně hřála u srdce..(20.10.2005)

 • POMO
  ***

  Elegantná zábavá, ktorá má štýl, šmrnc i hordy energie. Ale je to stále len povrchná a chladná zábava, ktorá vás neosloví tak, ako oveľa emocionálnejší a hlbší Moulin Rouge!.(2.4.2003)

 • Boss321
  ****

  Docela slušný muzikál, ze kterého mám velmi rozpoluplné pocity. Na jednu stranu pěkné písně, krásné ženy, výborně vybrané kostýmy a úžasné herecké výkony. Na druhou stranu černý humor, atmosféra a i samotný děj na mě nějak moc nezapůsobily. Se všemi Oscary pro tenhle snímek souhlasím, kromě Oscaru za nejlepší snímek. Catherine Zeta-Jones mě velmi překvapila a zahrála báječně. Renée Zellweger, Richard Gere, John C. Reilly či Queen Latifah určitě nezůstali pozadu, ale Zeta-Jones mě zaujala nejvíce. Myslím, že lepší celovečerní debut si nemohl Rob Marshall ani přát. Rozhodně doporučuji se na film dívat v původní znění, protože český dabing je něco hrozného. PS Nechápu jak někdo může tenhle muzikál srovnávat s Moulin Rouge, protože jediné co tyhle dvě díla mají společné je fakt, že obě jsou muzikál.......(3.5.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace