poster

Taková normální rodinka (TV seriál)

 • Československo

  Taká normálna rodinka

Komedie / Rodinný

Československo, 1971, 8 x 55 min

 • ConanVJ
  odpad!

  Tohle mě nikdy nebavilo a ani vtipný mi to nepřišlo. Ta babka, co si hrála na spisovatelku detektivek byla fakt tragická a nudná. K tomu nemám co víc dodat. 0% :)(4.10.2013)

 • argenson
  *****

  Nikdy mě nepřestane fascinovat, že dokonalej seriál se dá natočit ve dvou místnostech.(15.10.2012)

 • Pepinec
  *****

  Klenot naší tvorby, kde legenda střídá legendu. Myslím, že svého času drželo sváteční dopolední vysílání tohoto seriálu pohromadě dost rodin. Devět z deseti trenérů doporučuje Takovou normální rodinku k posilování břišního svalstva místo posilovny.(3.5.2008)

 • consuela1
  *****

  Na velmi malém prostoru se rozehrávají obyčejné lidské příběhy a nejjednudušší zápletky. Po takovém avízu zřejmě nikoho nenalákám ke shlédnutí tohoto seriálu- ale byla by to chyba! Pokud bych totiž dodala jména protagonistů, režiséra a statistiky sledovanosti, zájem o shlédnutí by se právem prudce zvýšil. Lidské vlastnosti, ve své originalitě dovedené ad absurdum, komika vyplývající z tradičního rozdělení rolí, drobné malicherné spory, přesto však rodinná pohoda a soudržnost tentokrát vystačily na nesmírně zábavnou a příjemnou podívanou. Za velice šťastné považuji obsazení vedlejších, avšak výrazných rolí- Bohdalová, Moučka, Šejbalová, Nový- každý vytvořil nezapomenutelnou a neopakovatelnou postavu v českém seriálu.(22.6.2010)

 • kleopatra
  *****

  Fan Vavřincová stvořila sitcom, za který by se nemuseli stydět tvůrci Kroku za krokem a Ženatého se závazky dohromady, aniž to tušila a spolu s geniální režií a excelentní hereckou konstalací vzniklo něco, co může bavit generace. Díl s malířem Hamouzkem, který si míchá svinibrodskou zeleň šmrncnutou cihlou, aby vystřihl jelínky ("holky, povedla se mi srnka"), pejsky a hvězdičky, zatímco v kuchyni maminka zpívá s mokrým hadrem na hlavě "proč bychom se netěšili", babička plánuje do další detektivky obsadit vraha jménem Hamouzek a jedna z dcer ho následně kousne do ruky.............."Hamouzku, kams to vlez".(14.12.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace