poster

Taková normální rodinka (TV seriál)

 • Československo

  Taká normálna rodinka

Komedie / Rodinný

Československo, 1971, 8 x 55 min

 • Kryton
  *****

  Česká TV klasa(3.9.2007)

 • kleopatra
  *****

  Fan Vavřincová stvořila sitcom, za který by se nemuseli stydět tvůrci Kroku za krokem a Ženatého se závazky dohromady, aniž to tušila a spolu s geniální režií a excelentní hereckou konstalací vzniklo něco, co může bavit generace. Díl s malířem Hamouzkem, který si míchá svinibrodskou zeleň šmrncnutou cihlou, aby vystřihl jelínky ("holky, povedla se mi srnka"), pejsky a hvězdičky, zatímco v kuchyni maminka zpívá s mokrým hadrem na hlavě "proč bychom se netěšili", babička plánuje do další detektivky obsadit vraha jménem Hamouzek a jedna z dcer ho následně kousne do ruky.............."Hamouzku, kams to vlez".(14.12.2004)

 • Pepinec
  *****

  Klenot naší tvorby, kde legenda střídá legendu. Myslím, že svého času drželo sváteční dopolední vysílání tohoto seriálu pohromadě dost rodin. Devět z deseti trenérů doporučuje Takovou normální rodinku k posilování břišního svalstva místo posilovny.(3.5.2008)

 • Ištván87
  *****

  Nestárnoucí klasika, kterou prostě musíte milovat, stejně jako všechny postavy s jejich hláškováním a šílenými nápady...(19.2.2012)

 • Frenegonda
  *****

  Cyankááli... ARSEN BABI ARSEN!!!(1.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace