poster

Jistě, pane ministře (TV seriál)

 • Velká Británie

  Yes, Minister

Komedie

Velká Británie, 1980, 21x30, 1x50 min

 • Aky
  *****

  Samozřejmě je to dokonalé a také dokonale britské. Ale nejkouzelnější na tom je, jak je to platné všeobecně: napříč časem i státy.(30.5.2011)

 • Matty
  ***

  Občas vtipné. Zajímavé komentáře: Radek99, Faidra, Davej, Meechee(8.7.2005)

 • Malarkey
  *****

  Ač mi dalo práci rozhodnout se zda-li se na to podívám nebo ne, nakonec jsem risknul a naprosto oněměl tím jak Jim Hacker, Bernard nebo Sir Humphrey hláškujou a to natáčení si naprosto užívají. Co epizoda to satira na vládu, která se nezměnila od té doby do dnes a je stále stejná. Mimo to jsem měl rád toho, no, pana Majzla, teda Hajzla....no vlastně Wajzla :-D Britcom je to nejlepší co se na světě mohlo urodit a tento seriál ho nezničitelně zastupuje a nadále zastupovat bude po boku takových hvězd jako je Černá zmije nebo Červený trpaslík. Jediné co mohu dodat je: Jistě, pane ministře (98%)(31.8.2006)

 • Phobia
  *****

  Názorná ukázka toho, jak to chodí v politice. Útrapy britské vlády, jejích úředníků a zvláště ministra Jima Hackera doženou diváky k slzám... smíchu. Geniální satira, co má jen málo hluchých míst. 91%(11.10.2010)

 • Oskar
  ****

  Dobromyslný naiva Paul Eddington dostává na starost úplně zbytečné ministerstvo pro administrativu a neuvědomuje si, že je jen loutkou, za jejíž nitky tahá mazaný tajemník Nigel Hawthorne. Ten s otcovskou shovívavostí pohlíží na ministrovu snahu něco změnit a s rafinovaností protřelého diplomata ho vždycky odcvrnkne o krok zpátky před startovní čáru. Roztomilé, zábavné, absurdní a pravdivé. 80 %(23.2.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace