Série(2) / Epizody(52)

Je poslední volné léto a Šegy a Scooby, Velma, Daphne a Fred se rozhodnou o posledních prázdninách vyjet společně. Parta vyjede v tajemné dodávce. Jedou za zábavou a dobrodružstvím. Ale zlé příšery vědí, jak si Scoobyho a partu najít a nedovolí jim dokončit cestu. Vyřeší letní záhady a divné jevy? (HBO Max)

T.O.M.

Pokud překousnete vzhled téhle série, tak je to jinak celkem fajn série. Dějově bych ji řadil mezi ty lepší. Méně temná, a spíše i pro menší diváky. Určitě doporučuji, stojí za to překousnout ten vzhled a dát téhle sérii Šanci. Navíc v ní poznáme Dafné v celkem veselejší poloze:-) Proti Záhadám s.r.o. je to příjemná změna. Trochu se to větší dětskostí, ale i komixovou nadsázkou a uměním dělat si legraci sami ze sebe blíží sérii Štěne jménem Scooby Doo. ()

blondboss

Tento Scooby-Doo seriál sa vám buď zapáči alebo ho budete zatracovať. Je trošku iný ako tie ostatné, na ktoré sme boli zvyknutí, a podľa môjho názoru je spracovaný super. Animácie v štýle Simpsonovcov, podobne trafený, ale zároveň inteligentný humor plný skvelých hlášok Scoobyho a Shaggyho, šialené situácie s príšerami a hlavne je to tá pravá neviazaná zábava nielen pre deti. 75 % ()