poster

O loupežníku Rumcajsovi (TV seriál)

 • Slovensko

  O lúpežníkovi Rumcajsovi

Animovaný / Pohádka

Československo, 1967, 39x8 min

Režie:

Ladislav Čapek

Předloha:

Václav Čtvrtek (kniha)

Hudba:

Václav Lídl
(další profese)
 • Gemini
  ****

  Gouryella to vystihl - velké plus tohoto večerníčku je dabing pana Högera. A navíc - knížky o Rumcajsovi byly prakticky první, které jsem četl, proto ty ****(8.4.2003)

 • Gilmour93
  ***

  Rumcajs by si měl vážit doby, v které se nachází a nevybuřovat, protože teď by mu v Řáholci protestovali ekologičtí aktivisté, že ničí žaludovými projektily chráněnou oblast, sociálka by mu vzala Cipíska žijícího v nehygienických podmínkách, na základě vyměřených penále za neplacení zdravotního pojištění a za nenahlášenou živnost loupežnictví by mu exekutor zabavil bambitku a Manka utekla za někým, kdo bambitku má a větší.. I přes osobité namluvení Högerem mě večerníčky o ozbrojeném ševci nikdy příliš neoslovily.(23.6.2009)

 • Davies182
  ****

  Jeden z mých oblíbených dětských večerníčků s nezapomenutelnými postavami a kresbou.(9.4.2009)

 • Mia...
  *****

  Dokonaly vecernicek. Rumcajse dodnes sleduji velmi casto a porad se mi to libi. Tomuhle rikam kvalita a ne jako dnesni vecernicky. Rumcajs je proste klasika.(12.10.2012)

 • gouryella
  ****

  Nepopiratelnou devizou tohoto animovaneho serialu je predevsim nezapomenutelny vypravecsky styl Mistra Karla Högera.(12.3.2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace