Vekslák aneb Staré zlaté časy

Vekslák

Krimi / Drama

Česko, 1994, 84 min

• korbitch22

Tak nevim,jestli bych nezměnil hodnocení na odpad,ale viděl jsem to asi před deseti lety a vim,že to tak hrozný nebylo,dokonce jsem si jako dítě,pletl s Bony a Klid....já vim,nebijte mě ;-) ale vim že mi hrozně vadil Labuda a že to skončí blbě....(7.4.2011)

• tuntavala

1* za hudbu.(13.1.2013)

Mě to nepřišlo jak takovej shit. Jasně je to celkem film o ničem ale měl svoje kouzlo.(20.8.2009)

• A_FISH

Mohlo to bejt i za 2, ale řeknu jedno slovo: Zounar.(28.2.2011)

Dnes už to hodně ztratilo na aktuálnosti, ale i v době svého vzniku celkem průměrný film. Zounar v roli veksláka sice neoslnil, ale byl tehdy přijatelnější než dnes, Marián Labuda zaujme spolu s Lucií Benešovou, které role proradné mrchy skvěle sedla daleko víc. Režie Jana Prokopa nijak nepřevyšuje průměr, ale rozhodně se nedá tvrdit, že by tento film byl tak špatný, jak o něm vypovídá zdejší hodnocení. 60%(18.2.2009)

• - Michalova (Martin Zounar) babička v čase svojej smrti sledovala v televízii film Kristián (1939) s Oldřichom Novým. (Autogram)

• - Děj se odehrává v roce 1986, ovšem v některých záběrech jsou zaparkovaná auta značky Škoda Favorit, který se do prodeje dostal až v roce 1988. (Mr.Hudson)

• - Tvůrci připravovali volné pokračování, ale z finančních důvodů z něj sešlo. (hippyman)