Vekslák aneb Staré zlaté časy

Vekslák

Krimi / Drama

Česko, 1994, 84 min

• Big Bear

Skvělá jelimáno-delimáno prdka s velkslákem Zounarem. Při jeho pořadech ,,o vaření'' se můžeme přesvědčit, že se hrát za těch 19 let stále nenaučil... No co k obsahu filmu dodat? Jako otisk doby pro pamětníky těch časů to možná nějakou hodnotu má. To moralizování je o padlé duši je o ničem...Možná však nejeden podnikatel majitel dnes prosperující společnosti či dokonce politik u filmu zaslzí a zvzpomíná jak se tenkrát v Husákově půlnočním království dal v plesnivé džísce s Escortem v garáži dělat kapitalismus. Ten kapitál se pak ve zlatých divokých devadesátých dost dobře hodil... To ale není případ Michala Najmana. A proto je to celé tak trochu pohádka o chlapci, který si zahrával a popálil si prstíky. Jedna mrtvá nutrie. *(14.1.2013)

• gouryella

Ano bezesporu spatny film, ale v porovnani s opravdovymi braky typu Playgirls si aspon jednu hvezdicku zaslouzi.(25.7.2002)

• Socraates

Jednu hvězdu za krásu Lucie Benešové (na mysli mám hlavně její prsa - to je to jediný dobrý, na co si z filmu vzpomínám)(11.8.2009)

• tuntavala

1* za hudbu.(13.1.2013)

• fantoci

Začátek strašný a konec trašný. Celý film je na ho...(1.8.2005)